"Майчин дом"-Варна тема 6

  • 64 780
  • 768
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 250
Заповядайте в темата, с която се надявам да сме полезни на много бъдещи и настоящи майки, на жени, които имат нужда от здравна помощ или просто, за да благодарим за професионализма и отзивчивостта на докторите в "Майчин дом"! Нека всеки, който има въпроси ги зададе тук, а тези, които имат преки наблюдения ще помагат!

Майчин дом-Варна

1 тема
2 тема
3 тема
4 тема
5 тема

# 1
  • Варна
  • Мнения: 913
Включвам се в новата тема след едно раждане в МД и се надявам ЖЗ на лято да разказвам за второто.  Wink

# 2
# 3
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И аз тук. Почти изчетах старите теми, още малко ми остава Whistling

# 4
  • Варна
  • Мнения: 123
запис и от мен  Hug

# 5
  • Мнения: 20
Запис и от мен  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 562
Да се преместя и аз тук Wink Радина,мерси за новата тема  bouquet

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 036

Pepsilight, желая ти го и аз от сърце да изпиташ и тази емоция. След две хубави момченца да си имате и една дъщеричка  Hug



 newsm51

# 8
  • Варна
  • Мнения: 692
Първото си дете родих в МД, с  най-добри впечатления съм. Живот и здраве, през лятото надявам се пак да мога да споделя положителни емоции.  Heart Eyes

# 9
# 10
  • Варна
  • Мнения: 433
Привет и от мен. Аз също си следя ЖК в Майчин дом при доктор Станева. Първото си дете също следях и родих там при нея преди почти шест години.

Искам да попитам има ли сред вас раждали там първия път секцио, а втория нормално  newsm78 newsm78 newsm78

# 11
  • Мнения: 91
И аз тук след 2 раждания в МД  Peace
Може и да потретя,знае ли човек  Wink

# 12
  • Варна
  • Мнения: 913
Момичета, в друга тема попаднах на инфо за промяна на цените в МД, поне за ФМ на 4Д се искаха 90+10(за диск)лв. Има ли някой някаква информация? Не мога да вляза в сайта им..  newsm78 Разбрах, че и в АГ-то са вдигнали цените за избор на екип, та няма да се изненадам и тук да има промени.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Попаднах в "Майчин дом" не от хубаво. Щяхме да правим амниоцентеза, но се наложи прекъсване на бременността по медицински причини в 17 седмица. Не знам как бих се чувствала на друго място при тези тежки за мен обстоятелства. И го пиша с идеята, че съм лежала преди време в "Патология на бременността" в държавна болница и знам какво е заедно с притесненията, да търпиш грубости от персонала.
Специално Максим Яков, за който съм чела какво ли не - както хубави мнения, така и че не бил приказлив, не давал информация, че не струвал като човек - стоеше до леглото ми, отговори ми на всички въпроси, успокояваше ме и ме галеше като малко дете. Работата си, от чисто медицинска гледна точка, свърши чудесно.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 433
Шипка, радвам се че всичко е минало успешно. Бързо възстановяване и скоро пак да се похвалиш с хубави новини  Hug Hug Hug

Дано не ни "зарадват" с нови цени  newsm78 newsm78 newsm78 Аз съм на платена ЖК там, и би трябвало на каквато цена съм почнала, на такава да си я завърша, но за раждането да няма фрапантни изненади  Tired Tired Tired

И едно въпросче - за 4Д аз ли трябва да си нося диск, или от там дават?!? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт