Търся една песен - 2

  • 162 847
  • 762
  •   1
Отговори
# 645
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 025
Търся една песен, която напоследък се върти по радиостанциите. Българска е в латино ритъм. Част от текста: Това е нашто лято и нощите летят, това е нашто лято и всички са на път... Пее я жена или поне тя основно се чува.

# 646
  • Мнения: 2
Здравейте на всички. Simple Smile
Отдавна се каня да се регистрирам тук, но явно просто вече му е дошло времето.
Настоящото ми запитване е свързано с песен (или по-скоро мелодия, не съм сигурна за вокалите), която я въртят по радиата. Не знам дали е от тази година, но това, което мога да кажа за нея е, че ритмична, подходяща за брейкърите...
В началото се започва с една мелодия и после (явно като инструментален припев) е тази, брейкърската част, после пак друга мелодия. Известна е песента/мелодията, ама... не мога да намеря засега това, което търся.
Извинете ме за дългото обяснение (или опита за такъв), но ще бъда много благодарна на всеки отзовал се.

Поздрави,
Петя
Намерих си песента: DJ Snake and AlunaGeorge - "You Know You Like It"

# 647
  • Мнения: 45
Чух една песен по радиото, запомних част от текста, търсих в гугъл, но нищо не мога да намеря. Пееше жена; текста, който помня е:
kiss me for the last time i was drowning in the ocean with you I never thought it would be so hard so damn hard
Ще съм благодарна, ако ми кажете коя е!

Това трябва да е ---> https://www.youtube.com/watch?v=yeH0ggduXC0

# 648
  • Мнения: 4 871
Да,тази е. Нямах представа, че Рут я изпълнява Crazy Само че по радиото беше малко по-бърза, но може да е било и ремикс. Благодаря! bouquet

# 649
  • Мнения: 7 006
Търся една песен, която напоследък се върти по радиостанциите. Българска е в латино ритъм. Част от текста: Това е нашто лято и нощите летят, това е нашто лято и всички са на път... Пее я жена или поне тя основно се чува.

Тази? Peace

# 650
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 025
Търся една песен, която напоследък се върти по радиостанциите. Българска е в латино ритъм. Част от текста: Това е нашто лято и нощите летят, това е нашто лято и всички са на път... Пее я жена или поне тя основно се чува.

Тази? Peace

Не, за съжаление... Rolling Eyes

# 651
  • Мнения: 45
Търся една песен, която напоследък се върти по радиостанциите. Българска е в латино ритъм. Част от текста: Това е нашто лято и нощите летят, това е нашто лято и всички са на път... Пее я жена или поне тя основно се чува.

Тази? Peace

Не, за съжаление... Rolling Eyes

Akaga & Quatro - Полудяваме  Peace

# 652
  • Варна
  • Мнения: 611
Здравейте! Търся песен, която е на известна група, стара е- на клипа една жена виси от един прозорец, все е на косъм да пропадне, незнайно защо мислех, че се казва I will survive, защото това се пее. Прилича малко на метъл парче, но не е точно... Ако някой се сеща, ще съм благодарна!

# 653
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Здравейте! Търся песен, която е на известна група, стара е- на клипа една жена виси от един прозорец, все е на косъм да пропадне, незнайно защо мислех, че се казва I will survive, защото това се пее. Прилича малко на метъл парче, но не е точно... Ако някой се сеща, ще съм благодарна!

# 654
  • Варна
  • Мнения: 611
Благодаря, Джулая, много благодаря  bouquet

# 655
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 025
Akaga & Quatro - Полудяваме  Peace
Благодаря!!!! Peace

# 656
  • Мнения: 1
Здрaвейте!
Търся бългaрскa песен, изпълнявaнa от мъж:
"Дори дa изгориш, бъди кaкъвто си (...)
Отвори в нощтa очите си
и вятърa нaсрещен прегърни.
Не губи нито миг от времето,
което и без теб ще продължи..."
Блaгодaря предвaрително!

D2 - Феникс  Wink

# 657
  • София
  • Мнения: 369
Здрaвейте!
Търся бългaрскa песен, изпълнявaнa от мъж:
"Дори дa изгориш, бъди кaкъвто си (...)
Отвори в нощтa очите си
и вятърa нaсрещен прегърни.
Не губи нито миг от времето,
което и без теб ще продължи..."
Блaгодaря предвaрително!

D2 - Феникс  Wink
Благодаря! Вече бях разбрала коя е песента, помня, че се учудих, че е на D2. Laughing

# 658
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Вчера в едно заведение чух много хубава българска песен. Не е известна, лирична е и в бавен стил. Другите песни, които въртяха също не бяха известни. Много интересна подборка. Таа, песента я пее жена. Мислих си, че е Пени Ставрева, но не откривам такава песен в нейния репертоар. До колкото запомних се пееше нещо от сорта "сън, сънувах сън през нощта...и спасение няма", но не съм сигурна "сън" ли беше или е друга думата. Ама го обясних Crazy

Последна редакция: чт, 15 сеп 2016, 22:43 от Джулая

# 659
  • София
  • Мнения: 300

Джулая, голямо търсене падна - текст, после - текстописец, после 2 часа песен по песен.. нещо се бъгнах и здраво се амбицирах.  Laughing Нооо резултата е на лице, заповядай:



Общи условия

Активация на акаунт