90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 248

  • 27 392
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 719
Без яйца и мляко е. Нана благодаря за съвета , още днес ще взема. Предполагам не пречи на режима.

# 721
  • София
  • Мнения: 12 554
Без яйца и мляко е. Нана благодаря за съвета , още днес ще взема. Предполагам не пречи на режима.

Не пречи. Това е смлян индийски живовляк.

# 722
  • Мнения: 312
Привет фиданки!!! Hug
След плодов: - 600гр.
Днес протеини:
З - 2 портокала
О - скумрия с доматен сос ,салата и 1 ф.пълн. хл.
В - 1/2 от обяда
Утре да видим как ще ми се отрази тази риба , че само нея не съм яла в белтъчен.
Успешна седмица на всички!!!

# 723
  • Виена, Варна
  • Мнения: 112
Здравейте, момичета. Имам въпрос- оризовите спагети в кой ден се хапват?

# 724
  • Мнения: 238
Момичета, не е истина, след ВХ, кантарът показа -0.500.Три пъти се качвах да се меря!Сборих се накрая с тая 0 на ВХ.От тестото имам още замразено, но за сладкиша ще трябва да взема рецептата от комшийката.
Днес 20 ден - Плодов
З- 2 круши
О - грозде
Ще видим нататък какво ще ми се дояде!
Успешен и отслабващ ден!

# 725
  • Мнения: 69
Здравейте и от мен  Peace Картофената ми манджичка се прави,след малко я свалям от огъня и я захващам. Иначе след вчера имам минус,но какъв точно не знам,показа ми различни стойности като се качих 2-3 пъти,ще броя най-малкия минус,който показа,а утре сутрин ще затвърдя резултата,ако е бил по-големия,та ще видим. Важното е,че има минус  Embarassed

# 726
  • Мнения: 292
 cveteses,браво Wink

Здравейте, момичета. Имам въпрос- оризовите спагети в кой ден се хапват?
Въглехидратен.Само със зеленчуци.Ако си ги поръчваш от китайски ресторант трябва изрично да ги поръчаш без яйце и соев сос,защото им слагат.

 Тинки,ами аз започнах на 02.01.2013г. от 86кг при височина 167см.Завърших на 01.04.2013г(ако не ме лъже паметта) 70кг.Само където за следващите 10кг,които смъкнах няма графа Laughing

 Днес съм с хубав -.Денят ще е плодов.Закуската беше фреш портокал.Нататък ще видим.Лек ден.

# 727
  • Мнения: 1 517
НОВАТА ТАБЛИЦА- Можете да редактирате и добавяте:.

# 728
  • Мнения: 238
ppvasileva, благодаря!Голяма радост!Ти поне ме знаеш откога ги мъча тези ВХ-ти!
tinki_15, и аз искам в кюпа.Като ви гледах кг-мите, малко ме беше срам да се впиша, ама сега до бившите кг-ми на ppvasileva, ще стоя добре.Дано да имам и нейните резултати.Вярно, че тя е била младо майче, ама какво пък....Та, начало на диетата 15.01, височина 1.70м, начални килограми 77.000кг

Да се похваля, че моят плодов ден започна Разкошно: чаша топла вода, 2 круши, кафе..... и спринт към ВЦ-то.Само да отчета, че това ми е второто посещение по този повод на ВЦ -то за деня.За тези с проблеми с тоалетната, да пробват!

П.П. tinki_15, , сега видях, че можем да си се вписваме сами и си се добавих!  bouquet
Предложение: вместо графа "след първи месец", да пише "след първи цикъл" и т.н.

Последна редакция: пн, 03 фев 2014, 13:15 от cveteses

# 729
  • Мнения: 508
Тази сутрин съм с огромен плюс след вчерашния зрял боб на обяд и вечерта гювеч, +900 гр. Откъде се взеха не ги знам Sad
Днес въглехидрати
З- 1 мандарина, че нямах време за повече.
О - лазанята си доядох от предния въглехидратен, с малко крекери солени.
В - мисля си 1 чаша крем нишесте или да направя някакъв сладкиш или и двете, ама след този плюс сутринта изобщо не ми се иска да прекалявам. И ако не забравя лентичка черен шоколад.
Тъкмо се зарадвах, че нещата потръгнаха и ето пак нагоре, при условие, че вчера дори хляб не съм яла.

# 730
  • Мнения: 1 517
* ТАБЛИЦАТА Е ДОСТЪПНА НА ПЪРВА СТРАНИЦА.

# 731
  • Мнения: 0
Момичета, след първите 4 дни съм - 1.800 Simple Smile
Днес белтъчен:
З - мандарина
О - зелена салатка с кисело мляко и пълнозърнеста филийка
В - риба с доматен сос
Много минуси на всички  Hug

# 732
  • Мнения: 0
Лелеее, никой не е писaл цял следобед?
Aз днес зaкъснях с вечерятa - тъкмо изядох рибкaтa. Някой имa ли идея кaк се ползвa кокосовaтa сметaнa? Рaзбивa ли се или тaкa кaкто е течнa? Питaм зa кaфето дa я ползвaм, понеже добри отзиви съм челa зa кокосa...

# 733
  • Мнения: 50
Има нова тема  Hug Виж постовете нагоре и ела там.

Общи условия

Активация на акаунт