секс до 3-тия месец

  • 8 212
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 679
Когато отидох на гинеколог да потвърди бременността ми  го попитах- а сега какво да правя!?!?
Отговора му беше следния- продължаваш да си живееш както до сега- без нищо специално да правиш освен да се пазиш малко повече от натоварване, зарази и т.н.
За секса беше- ТВЪРДО ЗА!!!
Никога не ми го е забранявал- дори накрая го препоръчваше - за по лесно разкритие
Но честно в началото и аз се притеснявах нещо да не стана с бебето- но той ме успокои- и дори станах секс маниачка Embarassed
Накрая - някъде към към 8 месец- мъжа ми го беше страх и както се казва насила го карах- но към края на 9- вече не можех да го принудя с нищо.... Cry
Така че- както се чуства самата тя- стига да не и е неприятон или болезнено- няма лошо Hug

# 31
  • Мнения: 2 723
На мен ми беше забранен по две причини:
1 имах леко кървене в 8 седмица
2 имам един спонтанен аборт в 4 месец.

А това че бебетата се закрепват в 7 ден са пълни глупости. Има сума ти жени, който лежат за задържане...

Но ако няма изрична забрана от лекар - сексът е препоръчителен, разбира се без да се прекалява

# 32
  • София
  • Мнения: 897
Няма такова понятие, че плода не се е закрепил... Shocked Ако лекаря не ти е забранил изрично, всичко е въпрос на хормони и усещане. Единствено в края може да предизвика раждане, но тогава едва ли на майките им е до секс с огромните коремчета Wink

# 33
  • Мнения: 1 382
Според мен няма нищо подобно.можеш да си правиш секс  Flutter

# 34
  • Мнения: 7 640

А това че бебетата се закрепват в 7 ден са пълни глупости. Има сума ти жени, който лежат за задържане...

а кога е имплантацията, според теб? Искаш да кажеш, че до 12 г.с. плодът "виси" ей така в маточното кухина?!?

# 35
  • Мнения: 1 934
Най-добре да се консултира с лекар,ние правихме секс почти до края на бременноста.

# 36
И според мен няма проблеми със секса стига да няма противопаказания от лекаря.Аз съм в 9 г. с. и вчера дори се отчетохме.
Поздрави на всички

# 37
  • София
  • Мнения: 3 390
При мен беше забранен секса първите 4 месеца, след това лекарката разреши и сега също си правим от време на време-е, по-пенсионерската, ама не е като без хич!

# 38
# 39
  • Мнения: 5 103
Акоо бремеността протича нормално, няма проблем Hug

# 40
  • Мнения: 2 952
Освен ако няма  проблеми и не е посъветвана от  доктора си.......няма какво да слуша бабини съвети .... Grinning Чувала е сигурно ,че има жени,на които не се препоръчва....но то са си случаи....трябва да и се обясни внимателно, не с надсмешка....страх го е момичето....то е от  добри чуства поне ..... Grinning

# 41
  • Варна
  • Мнения: 308
Аз прокървих след една бурна нощ,мъжа ми беше в чужбина , като се върна бях в 13 седмица.И аз си мислех че са глупости,не послушах майка ми да я караме по-внимателно и на сутринта кървях.Веднага отидох в болницата и гинеколога ми каза да я караме по-полека,никаква Кама-Сутра Laughing

# 42
  • Мнения: 2 849
По принцип казват ,че първите месеци не е препоръчително ,особено ако ти е по-чувствителна матката . За последните месеци пък не е особено удобно с големия корем . newsm78

# 43
 GrinningАз бях с опасност от спонтанен аборт и пак го правихме,но много внимателно и не много 4есто.Явно ще ми е голям инат,щом се задържа.

Общи условия

Активация на акаунт