Ноемврийски мами 2014 Чакаме ви с нетърпение!!!

  • 28 872
  • 722
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29






Очакваме с нетърпение всяко ноемврийско попълнение!

Мили момичета, ние Ноемврийки 2013 ви приветстваме с Добре дошли! В следващите девет месеца ви предстои най- великото нещо на този свят- да износите живот. Двете черти ще се превърнат в смисъла на вашия живот. Това е Божия благословия! В следващите девет месеца ще се променяте и ще хубавеете, малката точица в утробата ви ежедневно ще се превръща в човече. Насладете се на бременността си, а за съвети, коментари, кураж и каквото се сетите, обръщайте се към нас. Бъдете здрави и се насладете на бременността си!





Полезна информация за бъдещите майки!




КАКВО ДА ЗНАЕМ ЗА БРЕМЕННОСТТА:



ЗДРАВЕ, ХРАНЕНЕ И БРЕМЕННОСТ:

КРАСИВА МАМА
ТЪРСАЧКА НА ЛЕКАРИ И МЕД. ЗАВЕДЕНИЯ РАБОТЕЩИ С ЗК
КОРЕМНИ БОЛКИ И СПАЗМИ ПО ВРЕМЕ НА БРЕМЕННОСТ
ЛЕЧЕНИЕ НА ПРОСТУДА И ГРИП ПО ВРЕМЕ НА БРЕМЕННОСТ
ХОМЕОПАТИЯТА ПРЕЗ БРЕМЕННОСТТА
ЗАПЕК ПРЕЗ БРЕМЕННОСТТА
БАБА КАЗА ТАКА ...
ХРАНЕНЕ И БРЕМЕННОСТ ПО СЕДМИЦИ
ХРАНИ, ЗАБРАНЕНИ ЗА БРЕМЕННИ
КАЛКУЛАТОР НА КИЛОГРАМИТЕ

ПРАВА:


ЙОГА  И ГИМНАСТИКА ЗА БРЕМЕННИ:

ГИМНАСТИКА ЗА БРЕМЕННИ
КЛУБ ПО ВОДНА АЕРОБИКА "Мария Шпицер"
ВОДНА ГИМНАСТИКА ЗА БРЕМЕННИ
ЙОГА ДИВАЛИ СТУДИО
ГАЯТРИ ЙОГА СТУДИО
УПРАЖНЕНИЯ ЗА БРЕМЕННИ

ДРЕХИ ЗА БРЕМЕННИ:

CONTI
RENI
MAXIMODA
GAP
MIA
ДЕВА
BEAUTY MAMA
LA REDOUTE
BSTYLE

РАЖДАНЕ:

РАЖДАНЕ И КАК ДА СЕ ПОДГОТВИМ ЗА НЕГО
ПОДГОТВИТЕЛНИ (Бракстън-Хикс) КОНТРАКЦИИ
ЕСТЕСТВЕНО РАЖДАНЕ
СЕКЦИО ПО ЖЕЛАНИЕ
СЛЕДРОДОВ ПЕРИОД
ТРИ ПРИЧИНИ ДА НЕ СЕ БОИШ ОТ РАЖДАНЕТО
СВОБОДА ЗА РАЖДАНЕТО документален филм
КАК ДА СЕ ПРЕДПАЗИМ ОТ РАЗКЪСВАНИЯ ПО ВРЕМЕ НА РАЖДАНЕТО
ОСНОВНИ СТАТИИ ЗА РАЖДАНЕТО
ОБЕЗВОДНЯВАНЕ И ПРЕЖДЕВРЕМЕННИ КОНТРАКЦИИ

ЗА БЕБЕТО:

БИОЛОГИЯ НА ВЪТРЕУТРОБНОТО РАЗВИТИЕ
СПИСЪК ЗА БЕБЕТО. ВСИЧКО НУЖНО ЗА ДА ГО ПОСРЕЩНЕМ
СПИСЪК ЗА БЕБЕТО И МАЙКАТА
СПИСЪК ЗА БЕБЕТО 2
СПИСЪК ЗА БЕБЕТО 3
ДЕТСКО СПАЛНО БЕЛЬО
ДЕТСКАТА СТАЯ
ГРИЖИ ЗА НОВОРОДЕНОТО
ГРИЖИ ЗА НОВОРОДЕНОТО В 7 УРОКА

КЪРМЕНЕ:

УКАЗАНИЯ ЗА ПРЕДЛАГАНЕ НА ВОДА НА КЪРМАЧЕТО
КЪРМЕНЕТО В 10 СТЪПКИ (видео)
КАК ДА РАЗПОЛОЖИМ БЕБЕТО ЗА КЪРМЕНЕ
ЛА ЛЕЧЕ ЛИГА - КООРДИНАТИ И КОНСУЛТАНТИ ПО КЪРМЕНЕ

БЕЗПЛАТНИ ЛЕКЦИИ И ДНИ НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ:

СОФИЯ
БЕЗПЛАТНИ ЛЕКЦИИ - МАЙЧИН ДОМ
ДНИ НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ - МАЙЧИН ДОМ
ДНИ НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ - ШЕЙНОВО
II МБАЛ-София АД, София, бул. Христо Ботев 120
Предварително записване: старша акушерка Адриана Сотирова
Тел.: 02/ 915 83 20 (от 10 до 14 ч.) За дати питайте по телефона.

ДНИ НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ - ТОКУДА
ДНИ НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ - ВИТА
ДНИ НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ - ЩЕРЕВ

ВАРНА
ДНИ НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ - АГ ВАРНА

ПЛОВДИВ
ДНИ НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ - МБАЛ ПЛОВДИВ

СТАРА ЗАГОРА
ДНИ НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ  - МБАЛ 'НИАМЕД'

БУРГАС
ДНИ НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ - МБАЛ БУРГАС
УЧИЛИЩЕ ЗА БРЕМЕННИ - МБАЛ 'ДЕВА МАРИЯ'



 

Последна редакция: пн, 10 фев 2014, 02:16 от Simonita1106

# 1
  • Мнения: 140
Браво Симонка   bouquet

Айде попътен вятър на бъдещите мами  preggo  Hug Нека имат една лека и безпроблемна бременност с най-красивия финал  newsm32 .Нямам търпение да започнат да се появяват  EFP

Като си спомня миналата година какви трепети усещахме ние и ми става едно такова хубавоо  newsm53 .Мили момичета насладете се на бременността си,защото това е едно невероятно изживяване .
Успех и леки 9 месеца  smile3525

# 2
  • Мнения: 5 468
Затрогващооо... Ама още не са станали бебетата  Mr. Green ... като знам, че бях с термин за 10.11., а го правихме на 17.02., значи към края на този месец чак, ще надникне плахо първата ноемврийка тук...
Но както и да е! Пожелавам на бъдещите майки от тази тема, да са живи и здрави, да имат лека бременност с добър и радостен резултат накрая, да родят пол такъв какъвто искат, да се глезят през тези 9 месеца, коооолкото им душа поиска, да могат да разчитат на любящи татковци и да попаднат на готини бременни в темата си, за да си имат компания.

Скрит текст:
Аз не случих! Като родих, нито подарък ми подариха, нито ми събраха по 20 лева от всяка...от уважение ей така...  Sad


Скрит текст:
Имам молба - ако може да ме приемете във вашата тема, без да съм бременна, белким случа тоя път?  Thinking Confused

# 3
  • Мнения: 6
Хайде чакаме включване от първата ноемврийка Simple Smile)
Единственият съвет, който аз мога да ви дам е да бъдете много спокойни през тези 9 месеца, да не се ядосвате и нервирате, само позитивни неща ! Повярвайте ми, когато сте така цяла бременност, накрая ще се радвате на едно спокойно бебче Simple Smile  Hug

# 4
  • Мнения: 1 298
Айде и от мен успех на бъдещите майчета и лека бременност, да няма много оплаквания, а повече хвалби и хубави трепети Simple Smile.

# 5
  • Мнения: 17
Чакаме с с нетърпение всяко ноемврийско попълнение. Снощи си спомних със умиление,че миналата година по това време моето малко съкровище може би беше току що сътворено и ММ ме майтапеше,че миналата година по това време малкия е бил може би в него а сега щедро раздава усмивки в ръцете на мама.  Мили бъдещи майчета,желая ви от все сърце щастливи мигове и лека и безпроблемна бременност. И не на последно място пухкави бебчета на финала.   bouquet

# 6
  • Мнения: 5
С умиление си спомням как попаднах на темата и с малко страх се записах.Имах проблеми с предишни бременности и много се чудех дали да се впиша или не(малко суеверна си падам).Спомням си как споделяхме първите моменти на бременността,имаше хубави имаше и лоши-някои момичета отпаднаха за които искрено съжалявам и им пожелавам ако до сега не са се записали в някоя тема да се впишат точно в тази.Слава Богу при мен всичко мина добре и сега имам прекрасен син.Пожелавам на всички бъдещи ноемврийки лека и безпроблемна бременност и само хубави моменти.  bouquet

# 7
  • Мнения: 39
Колко мило ми става, когато се сетя за този момент от моя живот Simple Smile Миналата година по това време е станала моята малка шушулка. Първия положителен тест го видях на 21.02.2013, така че скоро ще има, нови мами - ноемврийки Simple Smile Момичета искам да ви кажа, че ви предстоят най-хубавите моменти в живота, изпълнени с много трепети и щастие! Пожелавам ви една прекрасна бременност и най-прекрасните бебчета на финала newsm32 УСПЕХ!!!

Последна редакция: пн, 10 фев 2014, 08:02 от Ladybug_82

# 8
  • Смолян
  • Мнения: 64
Добре дошли и от мен.
На всяка една,която ще се запише пожелавам много спокойна и лека бременност.
Това са най-прекрасните месеци на трепет и очакване. Hug
Изживейте ги с усмивка,защото после ще си ги спомняте с мнго носталгия,а ние винагио ще сме насреща да помагаме.

# 9
  • На десетия....
  • Мнения: 371
Симонка, поздравления   bouquet
На всички бъдещи мами пожелавам една красива и спокойна бременност  preggo и най малко едно здраво бебче на финала newsm30
Аз съм с по късен термин и затова ще пиша пак, когато дойде времето за една година преди днес  Simple Smile
с наближаването на датата ми става много мило, защото тя е специална за нас  Heart Eyes

Чакаме ви ноемврийски мамчета  Hug

# 10
  • Мнения: 931
Мили Бъдещи Ноемврийски мами,
това е темата в която ще споделите  и изживеете всички радости и притеснения съпътстващи ви през тези девет месеца.
Не се притеснявайте да питате и нас Ноемврийки 2013 с въпроси които ви вълнуват, на нас ще ни е много приятно да ви помогнем, да се върнем към тези трепетни моменти.

Усмихвайте се и бъдете щастливи, очаква ви най- голямото щастие на света.

Аз видях моите  EFP на 14.03 и това беше най- прекрасния момент в живота ми. Сега тези две чертички гукат до мен  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 97
Мили бъдещи бременелки,предстоят ви едни вълшебни девет месеца, през които ще изпитате куп емоции - и радости, и притеснения, и много, много любов към малката точица във вас,която постепенно ще се превърне в прекрасно малко човече.
Винаги може да разчитате на нас Ноемврийки 2013 за съвети и помощ. За мен този форум беше голяма опора,голяма подкрепа. Аз имах много емоционална бременност и много се притеснявах да се запиша тук.
Сега се радвам на едно прекрасно момченце!
Пожелавам ви един красив и пухкав финал!  smile3504
Чакаме да се похвалите с така желаните две чертички! EFP

# 12
  • Мнения: 0
Поздравления и от мен! Лека и безпроблемна бременност на всяка нова ноемврийка  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 3
  bouquet Браво Симонка   bouquet

На всички бъдещи майки им пожелавам лека и безпроблемна бременност.Знайте че винаги можете да се обърнете към нас за каквото и да е без да се притеснявате.Ние всички тук така започнахме с въпроси  , а сега почти след една година мога смело да кажа че първо сме приятелки и второ всички много сме помогнали една на друга.  Hug

# 14
  • Истанбул
  • Мнения: 329
 newsm51 Честита тема на бъдещите мами!  newsm51
От все сърце Ви желая безпроблемна бременност, пълна с незабравими мигове и много глезене, и накрая сладки и здрави бебчета  ylinfant !

Общи условия

Активация на акаунт