Ноемврийски мами 2014 Чакаме ви с нетърпение!!!

  • 28 888
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 191
Поздравления Симонка за прекрасната тема  smile3525

Дано се напълни с много  EFP  preggo и разбира се пухкави бебоци на финала   newsm30

# 16
  • София
  • Мнения: 295
Мили бъдещи мами, и аз ви пожелавам безпроблемнна и красива бременност, изживейте пълноценно всички трепети на бременността. Наслаждавайте се на всички промени с вас, на всяко ново усещане от близостта с вашето съкровище! Изпитвам безкрайно умиление като си спомням видяната за първи път точица при прегледа с ехографа, после запетайка, после сърчице, първи движения на бебка, личице на триизмерната ехография, а сега тази точица е в прегръдките ми и само като ме види ми дава широка и безгрижна усмивка. Чудя се как съм живяла без нея...
Оставям на вас да пълните тази тема с вашите трепети  Hug

# 17
  • Мнения: 11
И аз, и аз чакам новите коремчета! Най-хубавото нещо ви предстои. Аз забременях на 13.02, дано да има много създадени бебета утре Simple Smile))

# 18
  • Мнения: 837
Нашето малко Чудо- Никол е сътворена в деня на  1dating luvbed,може би пияни от любов или от от виното ,но...резултата е налице и весело рита с краченца ,маха с ръчички и раздава най-опияняващите усмивки .В темата НОЕМВРИЙКИ 2013-бях една от най-зрелите бъдещи майки,40+,ако в тази тема има мой наборчета  Wink,желая им лека бременност каквато беше моята и спокойни и добри бебенца ,каквато е моята Ники .Искам да ви вдъхна кураж и да ви кажа ,че възрастта не пречка да станеш майка !Лека бременност и успешен пухкав финал   ylinfant

# 19
  • Мнения: 520
Мили бъдещи мами желай ви едни прекрасни 9 месеца и най-чакания подарък на термин.   bouquet

Всички казват колко е прекрасна бремеността и че е най хубавия период в живота на жената,  амй не е така. Съпътстват ви доста ``чудеса``по пътя (сами ще се убедите в това) но си заслужава всичко което ще изтърпите. Крайния резултат е  Heart Eyes малкото човече без което вече не мога да си представя как съм живяла до сега.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 171
Вчера видях EFP и съм много щастлива  Hug

# 21
  • На десетия....
  • Мнения: 371
katerinaatan ти си първата..... добре дошла  Hug
момичета, вълнувам се скоро темичката ще се напълни с прекрасни новини за  EFP

# 22
  • Мнения: 837
 katerinaatan Добре дошла   bouquet!

# 23
  • Мнения: 520
katerinaatan Честито. Лека и безпроблемна бременност ти желая .  preggo

# 24
  • Мнения: 39
katerinaatan - ето я първата ноемврийска мама - 2014 Simple Smile Желая ти успех и само хубави моменти и на финала едно прекрасно бебче Hug

Много се вълнувам за вас момичета, предстоят ви толкова хубави моменти smile3503

# 25
  • Варна
  • Мнения: 171
Благодаря, момичета Simple Smile Другата седмица планирам посещение при гинеколог,за да видим всичко наред ли е. Още се чудя при кой да отида, от предния,който ми води ЖК съм много доволна,но часовете много закъсняваха и съм чакала доста. Да се представя на 28г от Варна съм, имам едно прекрасно момиченце,което скоро навършва 2г.

# 26
  • Смолян
  • Мнения: 64
Добре дошла и от мен на първата мама.
Лека и безпроблеммна бременност.

# 27
  • Мнения: 5 468
Честито и от мен на първата Ноемврийка Hug
Чакаме следващите Rolling Eyes , ама те сега работят по въпроса още...

# 28
  • Мнения: 0
Честито на първата ноемврийка във форума Grinning Пожелавам ти една лека и безпроблемна бременност  bouquet

# 29
  • Мнения: 17
Честито на първата ноемврийска мама,пожелавам ти една лека и безпроблемна бременност и най-красивия финал накрая   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт