Боледуване на децата ни – тема 13

  • 52 284
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21 275
Добре дошли в тема номер 13 : Боледуване на децата ни в яслена и градинска възраст – как да се справим?

Тема 9
Тема 10
Тема 11
Тема 12

# 1
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
  bouquet
Много бързо я изписхме предната тема....
По малко болести,по-здрави дечица  Hug

# 2
  • Мнения: 21 275
  bouquet
Много бързо я изписхме предната тема....
По малко болести,по-здрави дечица  Hug
Присъединявам се към пожеланието  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 451
Да се запиша в новата темичка с все още здрав батко  Laughing

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 996
Мами, като ви чета колко неща давате на децата и....чудя се аз какво чакам още.
Нищо не давам от имуностимулиращи препарати, витамини и т.н. А и малко ме е страх да почна. Все си мисля, че е неестествено да давам подобни неща, но пък може и да греша.
А витамини какви давате? Има ли някакви "по-истински", тоест несинтетични. Не знам дали биха имали по-голяма усвояемост, но пък може да опитам първо с витамини.

# 5
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Само се записвам Peace
Пожелавам на всички болни дечица бързо да се възстановяват!
По-малко тревоги за нас - майките, и кураж, разбира се в борбата с детските болести Hug

Моя пие сега Саностол и да си призная му действа като наркотик Mr. Green Не знам какво има в него, ама детето ми е като бясно от енергия и има апетит, та знае ли се.....то, след тези Т много поотслабна и сега се радвам, че взе да наваксва загубеното.
Препоръчвам Саностол Peace

# 6
  • Мнения: 296
Мами, като ви чета колко неща давате на децата и....чудя се аз какво чакам още.
Нищо не давам от имуностимулиращи препарати, витамини и т.н. А и малко ме е страх да почна. Все си мисля, че е неестествено да давам подобни неща, но пък може и да греша.
А витамини какви давате? Има ли някакви "по-истински", тоест несинтетични. Не знам дали биха имали по-голяма усвояемост, но пък може да опитам първо с витамини.

Аз на моята дъщеpя не давам нищо. След пневмонията попитах педиатъpа дали да давам нещо имуностимулиpащо, пpепоpъча ми да изчакаме и до момента не се е наложило. По нейните думи нямало смисъл. Вече се въpнахме и на гpадина.
Дано да са здpави дечицата ни и да отшумят виpусите, че тази зима беше нещо стpашно.

# 7
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Мами, като ви чета колко неща давате на децата и....чудя се аз какво чакам още.
Нищо не давам от имуностимулиращи препарати, витамини и т.н. А и малко ме е страх да почна. Все си мисля, че е неестествено да давам подобни неща, но пък може и да греша.
А витамини какви давате? Има ли някакви "по-истински", тоест несинтетични. Не знам дали биха имали по-голяма усвояемост, но пък може да опитам първо с витамини.
Aшли и аз бях върл противник като теб,но откакто детето ми започна да се посещава ДГ съвсем в друга насока се промениха нещата.
Вярно,че не е от често боледуващите,но ако мога да подпомогна организма ѝ да бъде по-здрав определено го правя.
В интерес на истината от тази година започнах за първи път с тях,до сега съм давала само вит.Ц/периодично/ и клеева тинктура.Облагодетелствена съм,че имам едно дете което много обича плодове и зеленчуци и няма ден без порция от тях.Мед,ядки също.
Общо взето зимния период е този който давам добавки/октомври-март/През другото време според мен не е необходимо.
Това е мое мнение  Peace

# 8
  • Мнения: 588
Да се запиша и аз!
По здрави дечица-по спокойни майки!
И ние сме пили Изопринозин на таблетки, но е много горчив  и го пием само ,ако е разтворен в чай с малко мед!

# 9
  • Мнения: 3 794
Ми да се запиша и аз..малката се разкиха.Продължавам с Осцилококцинума,вече 3 пъти на ден.Тази вечер мисля да дам една доза Панадол+витамин Ц.Капя в носа капки с клеева тинктура(домашна),направих и вана с морска сол....
За витамините-аз  давам Мултисаностол и рибено масло на капсули,но ги пукам(май не е правилно),защото малката не иска да ги гълта и ги смесвам с витамините.И Превентан давам,ама в БГ май го няма.Нещо имуностимулиращо е,но не знам на какъв принцип действа.А и пробиотик давам...

# 10
  • Мнения: 391
Записвам се в темичката! Много е полезна .  bouquet
Ние за сега сме здрави,но...мисля да го пускам на градина ,та да видим...
Бързо оздравяване на децата и по-малко тревоги за родителите  Hug

# 11
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
И аз да се запиша - спрях лекарствата дано да е минало вече гърлото.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Давам Екомер  - курс за 3 месеца. Доволна съм засега много.
От време на време Саностол. Обикновено по време или след боледуване. Но не често.
Преди време давах Есберитокс Н, ефект не видях особен.
Клеева тинктура сутрин ако не пие други неща.
Гледам да не прекалявам с тези неща уж ...

Запис с пожелание за здрави деца и пуста тема  Hug

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 996
Ехеее, повече от 12 часа са минали от темата, а няма и една изписана страница.  smile3501

Аз да ви питам, смятате ли, че тази рязка промяна на времето е виновна? Ето, другата седмица пак щяло да вали сняг. Ако наистина времето ни влияе толкова, почвам да се замислям, че нищо не можем да направим.

Аз искам да ходим на планина по-често. Използвахме снега една събота и неделя, но сега като няма...не знам къде да водя децата  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: X
Цоп и аз в новата тема

Лиске, благодарско за темата  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт