Отговори
  • Мнения: 12 719

Gunesi    Beklerken



Резюме:
 Зейнеп е младо момиче което живее с майка си в село и води скромен и спокоен живот заедно с нея.За съжeление обаче нещата не вървят на добре и Демет губи всичко което има и шивашкото си ателие.Междувременно Жале нейна приятелка от детството и подава в ръка в този труден момент.Тя е директорка на един от най-престижните колежи в Истанбул-Колеж Сайер.Въпреки че Зейнеп не желае да се принесе в големият град по настояване на майка и която иска дъщеря и да се изучи и крои мечти за нея те заминават за Истанбул.Но всъщност Жале има други намерения,тя крие тайна която може да обърне живота на всички с главата надолу.Зейнеп е младо инатливо момиче до последна степен,безмилостна и щура още от първият ден тя си взема проблем на главата като започва да се занимава с един от най-непокорното момче в училището Керем и стават врагове.Керем е момче което до ден днешен е правило каквото си поиска,разглезен и използващ фамилията си пред всички в училището единственият който опитва да му се противопостави е Зейнеп.Зейнеп която вижда безмилостният Керем успява да му се опълчи.След като вижда нещата които Керем причинява на Зейнеп най-добрият му приятел - Баръш с който той е израснал от детство и чуства като свой брат и подава ръка в този момент.Зейнеп е привлечена от Баръш и неговото топло и мило държание,но има и друго Баръш е влюбен в едно от най-популярните момичета в училището- Мелис.Мелис е дъщеря на учителят по физическо - Джихан.И за съжаление много силно влюбена  в Керем.Докато Зейнеп се опитва да свикне с новия си живот и училището си,майка и Демет започва работа при сестрата на Жале - Мелда в модната и къща където има неприятна среща с миналото си.


Продукция: D Productions
Режисьор:Алтан Донмез
Сценаристи:Гьокхан Хорзум
Музика:Демир Демиркан
Жанр:Драма

В ролите :



Сериалът може да гледате
всяка неделя от 20.00 часа по KANAL D











Тема 1 Тема 2 Тема 3Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7 Тема 8 Тема 9 Тема 10 Тема 11 Тема 12

# 1
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
  bouquet  bouquet  bouquet
Гласувах за Ямур и Джан и естествено за Зейкер  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 69
Благодаря за темичката  Hug
Чакаме ли фрагман ?

# 3
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
 
Скрит текст:
bouquet  bouquet  bouquet
Гласувах за Ямур и Джан и естествено за Зейкер  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И аз така гласувах  Party Party Party

Благодаря за хубавата темичка Диди  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 353
Ехоуууууу здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Диди, благодаря за темата!  Hug Heart Eyes
И аз чакам фрагман и ай дано докато се прибера от работа да е пристигнал, че нямам нерви.
Някои от сериалите, които следя почиват по 1 седмица, та се надявам нашите хора да не решат да почиват и те, че не знам как ще изкарам....

# 5
  • Мнения: 1 872

Красавец...

# 6
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
ДИДИ,  newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001

# 7
# 8
  • Мнения: 2 804

     Симпатяга!Мачо!!  /отвсякъде/

# 9
  • Мнения: 40
Диди Hug благодаря за новата темичка Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 3 606
Запис в темата  bouquet  bouquet
В анкетата гласувах за ЗЕЙКЕР И АКМЕЛ

# 11
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте  Hug Hug Hug

Диди,   bouquet

Момичета, благодаря ви за хубавите пожелания. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 112
Хайде и аз тук Hug Hug Hug Hug Hug

Благодаря за темата newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 13
  • Мнения: 6 105
И аз гласувах за ЗейКер и Ямур и Джан  Mr. Green

Благодаря за новата тема   bouquet Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 30 147
Зейкер + Демет и Джихан  Peace


 newsm51 за темата

Общи условия

Активация на акаунт