За тези, които четат любовни романи №8

  • 94 535
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
веднага нахълтвам в новата тема .. така добре се чувствам тук сред хора, споделящи моя интерес към четенето .. в интерес на истината повечето ми приятели ме смятат за малко странна с цялото това четене Blush

# 2
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Здравейте дами!
Надявам се, че приемате нови попълнения във вашия литературен кръжец.  Simple Smile

Зачетох се във вашата тема по коледните и новогодишни празници (познавам Geia от КиТ и нейният ник като автор на последната тема ме привлече тук) и се възползвах от няколко препоръки, за което съм благодарна.

Принципно не чета често подобни романи, но веднъж на десетина години имам няколко месечно "залитане". Явно сега съм такъв период.  Grinning Но е много вероятно заради вас периодът да стане безкраен.  Wink

От едно предишно залитане имам спретната купчинка книги (основно на издателство "Бард") и тъй като имах приятни спомени за романите на Джоана Линдзи от поредицата за семейство Малори... та сега почнах пак оттам.
Но доста бързо вашите препоръки ми "разшириха кръгозора" и сега съм се задълбала в творчеството на Лайза Клейпас. Харесват ми повечето от нещата. Може би в близките дни ще напиша по няколко думи за прочетеното.

Иначе съм скръндза и не смятам да давам пари, за да си купувам такава литература.  Embarassed Но с удоволствие се ровя и си търся за сваляне из нета.
Тъй като съм технически галфон и нищо не разбирам от формати на електронни книги, то засега чета само .pdf или текстови файли. Или търся варианти за четене онлайн.

Ако още малко се "поотракам" и натрупам база данни от сайтове за теглене, се надявам да мога да бъда полезна с линкове и за вас.

# 3
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Мяч, радвам се да те "видя" тук Hug На Малори мисля цялата серия, заедно с последната преведена, ги има в читанка. А на Лайза Клейпас са много добри Wink
Ето ги всичките 10 броя
http://chitanka.info/serie/semejstvo-maloriandersyn

# 4
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Благодаря за посрещането, Geia.

Мисля, че ги "изгълтах" всичките, да. Ама така набързо, че в момента тотално се омотах кой къде с кого и защо... Mr. Green
Вчера си свалих едно "родословно дърво" на картинка, та сега ще се ориентирам по него, дали не съм изпуснала нещо.
За Малори това...

На Клейпас започнах с поредицата Wallflowers - останала ми е само последната, коледната. Но междувременно изчетох поредицата "Травис" и сега съм на "Комарджиите".

Със сигурност ще тресна някоя "рецензия" в мой стил скоро.
Дано не стресна прекалено тукашните съфорумки... hahaha

# 5
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
А, няма страшно Laughing След Комарджиите, ако могат да ти пратят момичетата Хатауей, доста приятни са. Аз не знам, май ги имам на английски или нещо от сорта. Иначе на български са само на хартия Thinking

# 6
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Английският не е проблем. Аз и  Wallflowers четох на английски. Даже ми харесва. "Гимнастика" на езика, един вид.  Simple Smile

Но редувам с български все пак. За почивка.
Само на руски не съм пробвала още, но може и до там да стигна, ако се наложи.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 723
примък 4470
аз чета на Катрин Каултър серията FBI Thriller.
1.Съвършено непознати
2.Лабиринтът
3.В пропастта
4.Хемлок Бей
 И се чудя какво да подхвана в последствие....

# 8
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Иначе на български са само на хартия Thinking
съвсем не Mr. Green мога да ги предоставя на всеки пожелал да ги прочете .. и петте Sunglasses

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Започнах тази:

клик за читанка.

По резюме страшно ми прилича на Чериса, която четох наскоро... ще търся разлики.  Wink

# 10
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Иначе на български са само на хартия Thinking
съвсем не Mr. Green мога да ги предоставя на всеки пожелал да ги прочете .. и петте Sunglasses

Упс, само моите имах предвид Embarassed Иначе не знаех, че вече ги има сканирани Peace
Ето Мяч, уреди се, може да ти ги пратят Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 359
Morena  Това ми беше първият любовен роман евър   Blush

# 12
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Цитат
Един роман, по-силен и по-вълнуващ от ВЕЧНАТА АМБЪР.
боже като знам как ненавиждам въпросната книга, силно се съмнявам, че ще посегна към тази, ако ще и живота ми да зависи от това Whistling Whistling

# 13
  • София
  • Мнения: 4 141
И аз тук в новата тема. Geia, благодаря ти за труда   bouquet
Иначе днес докарах до края "Прелъстителят“ на Мери Джо Пътни, не съм очарована малко в повече ми дойдоха обясненията на това кой какво си мисли и какво чувства. Финала беше предвидим. Определено бих се замислила преди да я препоръчам.
Мячик, добре дошла при нас, с нетърпение чакам коментарите ти!

# 14
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт