За тези, които четат любовни романи №7

  • 73 061
  • 751
  •   1
Отговори
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Geia  Hug благодаря за прекрасната тема!
Аз в момента препрочитам поредицата Малори на Джоана Линдзи.
Прави ми впечатление, че първоначалните ми впечатления от поредицата бяха прекрасни. Сега ми се струва доста посредствена: историите - претупани, героите - недоразвити .  Confused 

Последна редакция: нд, 10 ное 2013, 19:03 от Есенция Лимонова

# 2
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Ех, че хубава тема  bouquet

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Цоп да ви следя Simple Smile Вчера зачетох историческата от  The neighbor from Hell... с малко смесени чувства съм. Смешна е, но е нереалистична в толкова много аспекти, че няма накъде повече. Години наред ще си погаждате супер гадни номерца с някого, и то някои от тях хипер унизителни, пък после изведнъж ще ви мине и ще се уважавате... Или някой ще ти натрие носа баш когато си в най-уязвима позиция и в този момент ще сметнеш, че си губиш бебето... и баш към него ще се обърнеш да те утешава... да не говорим пък за секса колко са нереални нещата спрямо епохата, възпитанието и т.н. (да не навлизам в подробности Mr. Green).

# 4
  • Мнения: 202
На мен Truce ми беше забавна, но много ми беше странно,че тази любовна история подробно я разказва точно бащата  Laughing

# 5
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема   bouquet

Hedra, и аз тези дни прочетох книгата и останах със смесени чувства,както се казва.

Хем имаше забавни моменти,хем понякога ми доскучваше с нея и някои неща малко нереалистични изглеждаха.Мисля,че това е най-слабата от поредицата!А ще има ли още?  newsm78

# 6
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
  bouquet за новата тема.
Преди малко дочетох "Относно Кейт" - Нова Робъртс, препоръчвам.
http://chitanka.info/text/26206-otnosno-kejt

# 7
  • Мнения: 20
Благодаря и аз за темата  bouquet Благодарение на Вас,чета страхотни книги  bouquet

# 8
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Сега чета поредицата Бюкянън, после ще се опитам да ви настигна в темата за общо четене.

# 9
  • Мнения: 1 434
Здравейте  , да не е  гол запис  , мъча  се с С.Е.К.Р.Е.Т мислех ,че е по интересна, но  засега   не ме грабва  Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 4 141
И аз с благодарности за новата тема  bouquet

В момента чета втората от братята Макейд. За  сега ми харесват много.  Bluevelvet, аз не успях да дочета  С.Е.К.Р.Е.Т, голяма мъка беше и я зарязах. Напоследък все по - често ми се случва да не харесам книга Sad.

# 11
  • Мнения: 12
Misence виж Пристанище за мъже пак на Нора и отново поредица - мисля че ще ти хареса.

# 12
  • Мнения: 4 696
Здравейте момичета, присъединявам се и аз към темичката ви!
Аз чета предимно исторически любовни романи, тъй като в къщи имаме много, майка ми на времето им беше голяма фенка! И сега аз започнах да ги чета!
Харесвам много поредицата за братята Малори! А сега от доста време вече, чета Тайната принцеса пак на Линдзи!

# 13
  • Мнения: 397
Здравейте  , да не е  гол запис  , мъча  се с С.Е.К.Р.Е.Т мислех ,че е по интересна, но  засега   не ме грабва  Rolling Eyes

Точно днес я започнах, но нещо хич не ми допада и на мен

# 14
  • Мнения: 10 885
Я, нова тема  Grinning
Аз тия дни само с книгите от груповите четения карам май  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт