Шести клас - тема поредна

  • 44 744
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И аз се ослушвам за помагала, мисля да взема за 7 клас  на Коала и Архимед по математика.
За 6 клас решаваха и от двата, но като ви слушвам при нас  опредленено не е решено всичко оттам, даже не бих казала че и на 50% са решени задачите. В това на Архимед има само отговори, а на Коала - много рядко упътване. Със задачите от раздели А и Б младежът се справя без проблем, с тези от състезания му е по-трудно. Повече ме притесняват техническите грешки, които все още допуска, но се надявам да стане по-прецизен Confused

dundi, и на мен ми стана интересно кой е стария сборник по мат... Praynig

А някакви идеи за добро помагало по БЕЛ за догодина?

# 736
  • Мнения: X
Имаме няколко недовършени сборника, ще ги решава щерката през лятото.
Сега ще поръчам и тези, които dundi73 препоръча.

Последна редакция: пт, 06 юни 2014, 12:17 от Анонимен

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Старият сборник е "Избрани текстови задачи" - автор Стефан Пулев. Както е казала нашата госпожа - търсете по антикварниците.  Laughing Но понеже тя не може да разчита на този тип магазини, им е дала сборника за преснимане. Та чакаме фотокопията.

по БЕЛ още нищо не са им казали освен да прочетат всичко задължително. От мен добавка за ученето наизуст.  Mr. Green Ако направи и някой друг преразказ от сборник или даван на изпит, ще съм предоволна.

# 738
  • София
  • Мнения: 3 610
Елл , Дидева, благодаря  bouquet
Ян@ , това с преснимането на учебника е хитро Peace И аз се филмирам,даже вече мъж ми ми се кара  Rolling Eyes
 Ние също ще сме на самоподготовка и много разчитам на вас за съвети Hug От сборника на Архимед решава от миналото лято,не,че го е решил де Wink ,но го оставям да решава по съвест и настроение  и решава от  3те раздела. Лятото мисля да го приключи.

# 739

Общи условия

Активация на акаунт