Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 206

  • 71 363
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240




 

Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепеляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.
Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.
Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...
Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.
От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.
Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Започна на 31 август 2009 година, по НТВ
Завърши на 12 януари 2010 година, по НТВ
 

В главните роли:










 

      


     


 

Темите:


 
 

 

                     

 

Asi Bulgaria във Facebook
   
         

Българските страници на Туба и Мурат във Facebook
   

         

Официалните страници на Туба и Мурат във Facebook
   

         

 

     

Tuba Buyukustun & Murat Yildirim 
In Monte Carlo 51 Tv Festival 2011
     
Екипът на "Аси" в Монте Карло- юни 2011 година

     

Пожелаваме на Туба и Мурат щастие и нови успехи!
     

Приятни минути и настроение
 на всички от семейството на "Аси"!   

# 1
  • Мнения: 3
Рина, Hug за всичко,което правиш за нас:едно голямо БЛАГОДАРЯ!

# 2
  • Мнения: 41 684
 Ринка, Hugблагодаря за прекрасната тема! newsm51



# 3
  • Мнения: 0
Прекрасна,пролетно оформена тема!
Благодаря,Рина!!! newsm51 newsm51
Пожелавам всички момичета да намират по-малко време ,да минават ,да пишат!Хубаво е ,когато сме всички!

# 4
# 5
  • Мнения: 178
Привет на всички  Hug Hug Hug Hug
Да ни е честита новата тема   dancing  Рина  Flowers Bouquet

Сега да си кажа и моите вълнения по епизода....
Ще започна с нетърпеливия Демир – търси Аси за нещо много важно   Tired
Всеки път когато гледам момента с плика в ръката на Демир си задавам въпроса –  newsm78  защо той  не отвори сам плика с резултата  от ДНК?    Thinking На времето направи подобно изследване за Аслан, тогава не чака никого за да се запознае с резултата.....  Crossing Arms  Дали сега не му стигаше смелост?...или ....желанието да притисне  Naughty  Аси за да чуе истината от нейните уста.... може би има и друга причина за която не се сещам  newsm78 .....надявам се да споделите вашето мнение   Tired
И ето Аси проговори – започна с благ тон, в погледа и се четеше радостта от прекрасния момент на добрата новина, а в следващия момент говорейки отвърна глава , подсказваше за   болката от обидата носена пет години
Трудно ми е да разбера Демир –  ooooh! защо реши да напада  Аси, като я обвини за това че детето  е расло без баща? Защо реши, че го е наказала именно Тя , нали решението да изтърпи наказанието далече от всички... беше негово...
Миналото си е минало  сега не става въпрос нито за Демир или  за Аси, важната е Асия... съгласна съм, че детето е на първо място, но не съм съгласна вината за това, че той не е до Асия  да е на някой друг.
здържаността на  Аси  се изчерпа и тя  изказа гласно своите мисли  – пет години и нито веднъж той не  се е поинтересувал какво е оставил след себе си, защо да се чувства длъжна да обяснява , решението да роди детето си  го е взела сама, нямало е с кого да сподели,  Демир пожелал и си е тръгнал – това е, всеки е направил своя избор – нейният е ясен – родила е и е отгледала детето си сама.
Това беше самата истина и Демир добре разбираше  - нямаше право да се държи  по този начин с Аси. Тъкмо си помислих че любовта проговори в него и всеки момент, ще  засвидетелства уважение към майката на детето си  и хоп   Whistling .... той  е баща,  Асия ще носи неговата фамилия.  ooooh!
Адмирации за Мама Нериман   bouquet  – дошло е времето на истината,  дъщеря и ще  се справи сама – нека поговорят
Следва  дуела с черпак  hahaha и тиган между Керим и Зефер...   hahaha  Joy Joy
 Доста дълго се получи  ooooh!
До  утре по  някое време Stop
Сладки сънища на всички  Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 0
Сиси Hugбез КИРИМЛИ не може!Като няма снимки  и нови неща,има колажи!
Дими Hugмисля си,че Демир защитаваше своето право на баща,изнервен,несигурен,с много болка за пропуснатите години.Всеки от тях си има своята истина.Кто слушам Аси съм на нейна страна,като слушам Демир-неговата история ме трогва.Истината винаги има 2 страни.А по средата е прекрасната Асия.
Защо Демир не отвори плика с резултатите от ДНК анализа?Мисля си,че силите не му стигнaхa.Ами ако се окаже,че Асия не е негова дъщеря?Рухва целият му свят!Значи в живота на Аси е имало друг.Той и вярва,но червейчето на съмнението го човърка.
Тази вечер от епизода си пожелах две неща:пончото на Нериман и червения чорапогащник на ДафнЕ!!!!

Последна редакция: чт, 03 апр 2014, 08:01 от akostova

# 7
  • Мнения: 3
Дими,  Hug да беше продължила още малко! Crazy
Спряла си на най-интересното място! hahaha Joy Joy Joy
Утре Данчето ще онагледи дуела и ще имаш възможност да продължиш! hahaha Joy Joy Joy

А сега сериозно! Naughty
Винаги ще има такива, които ще подкрепят единия и ще укоряват другия. Naughty (най-вече семействата им). Така е и в живота - всеки си защитава неговото.
Но за писмото си мисля, че Демир лично искаше да чуе от Аси резултата от изследването.
Той осъзнава, че не е имал морално право да извърши това действие без знанието и съгласието на Аси и сигурно не би го направил. Затова, според мен, той се чувстваше неудобно да отвори плика, защото осъзнаваше, че постъпи неправилно и не искаше да накърни  достойнството й. Каквито и разногласия и противоречия да са имали, Демир е високо морален човек и знае, че това е непочтено спрямо Аси. Дълбоко в себе си той пази чувства към нея и знае, че тази постъпка ще я нарани. Съзнава, че е постъпил неправилно и няма право по такъв непочтен начин да използва този резултат. И ако Тя не беше съгласна, според мен, той нямаше да отвори плика. Може да не му е достигнала и смелост да види резултата, въпреки, че дълбоко в себе си 99% вече беше сигурен, но преди всичко не искаше да нарани чувствата на Аси. Thinking

Ани,  Hug и ти си споделила твоите мисли, със сигурност дискусията ще продължи и утре!

Спокойна нощ на всички! smile3524

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Добро утро!
Рина, благодаря за новата тема, както винаги хубава!  newsm51



Снощи изгледах 4 епизод на КРА! Серията беше супер! Става все по заплетено!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987


 

# 10
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен! Hug
Серията снощи на КРА  наистина беше много интересна,
а краят й ще ни държи в напрежение цяла седмица!  #Crazy

Закуска с Елиф и Йомер! Grinning Heart Eyes



Данче,  Hug колажа ти е много хубав!
Скрит текст:

# 11
  • Мнения: 0
Добро утро! newsm51
Над Антакия има дъга!Да започнем деня с нея!

Данче Hugблагодаря за кафето!Рано си го приготвила! newsm10 newsm10 newsm10 За колажите:много ми харесват!
Сиси Hugдавай анкетите!да помагаме с гласовете си!

Вчерашното обръщение на Мурат към феновете с български субтитри.

Последна редакция: чт, 03 апр 2014, 08:19 от akostova

# 12
  • Мнения: 3
Ани,  Hug ето и анкетите! Peace





Анкети!

Вот за Туба! Коя е най-красивата актриса?
http://gecce.com/anket/en-guzel-oyuncu-kim

Вот за Туба! Коя е най-добра актриса в турските сериали?
http://www.ratingkurdu.com/rekora-giden-ankette-fahriye-evcen-ve

Най-впечатляваща, достойна екранна двойка в турските сериали
http://www.medyaninsultanlari.com/

Вот за Мурат
http://beauty-around.com/en/turkish-actors/item/420-murat_ildirim

Нова анкета!
http://magazimedya.com/yeni-anket-hayranlariyla-iletisimi..

# 13
  • Мнения: 41 684
Добро утро! Hug

Данче Hug,Сиси Hug,Ани Hug

И на мен епизодът снощи много ми хареса! newsm10 Става все по-интересен и заплетен! Peace

Дими Hug,наминала си снощи с мнение по епизода!За писмото мнението ми съвпада с това на Сиси! Peace Искаше да го чуе лично от Аси!Може би да е по-сигурен в истината! Peace



Приятен и спорен ден! smile3525

# 14

Общи условия

Активация на акаунт