Valar morghulis - GoT - Тема 9

  • 42 543
  • 732
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: X
Искам да попитам нечелите поредицата - очаквате ли драматични епизоди като Червената сватба от миналия сезон? Мислите ли, че ще се разделим с някои основни персонажи?

# 2
  • Мнения: 8 218
Много бързо стигнахме до новата тема, но пък точно навреме за новата серия.  Благодаря, Magrat!

# 3
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Искам да попитам нечелите поредицата - очаквате ли драматични епизоди като Червената сватба от миналия сезон? Мислите ли, че ще се разделим с някои основни персонажи?

Не. Или поне не очаквам нищо, освен да излязат повече епизоди и да си направя маратон  Mr. Green

# 4
  • NE
  • Мнения: 10 999
Magrat Благодаря за темата. bouquet
На въпроса очаквам последната сватба да е най-жестока. Предполагам, че ще има доста погубени персонажи.
Новия Дарио е ужасен, поне да му бяха пустали дълга цветна брада. ooooh!

# 5
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Благодаря за темата  bouquet!
Нова сватба, нов късмет Laughing....

# 6
  • Мнения: 341
Тръпна в очакване на новия епизод... по-конкретно сватбата  Mr. Green
За челите книгата - очаквате ли да се случи чудото, или ще го оставят за еп. 3?

# 7
  • Мнения: 9 144
Маграт Hug

Да се наместим удобно в очакване на сватбения банкет  Whistling

# 8
  • Мнения: X
Ей, като каза сватбен банкет, тук има няколко сватбени снимки:

http://hbowatch.com/incredible-photos-from-the-wedding-of-king-joffrey-baratheon/

# 9
  • NE
  • Мнения: 10 999
Боже Джофрито показва любов. Crazy

# 10
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
И аз тук, в очакване на следващият епизод bowuu .

# 11
  • Мнения: 35 968
актрисата, която играе Марджери, ме накара да намразя силно и искрено героинята й  Rolling Eyes

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Искам да попитам нечелите поредицата - очаквате ли драматични епизоди като Червената сватба от миналия сезон? Мислите ли, че ще се разделим с някои основни персонажи?
Все си мисля, че Джофри ще го убият и вълчището на Ая ще се появи. Любимец ми е Джон Сняг и неговия Дух Heart Eyes

Нова сватба....не знам...мисля, че не.

# 13
  • Мнения: 926
Благодаря за темата   bouquet

Искам да попитам нечелите поредицата - очаквате ли драматични епизоди като Червената сватба от миналия сезон? Мислите ли, че ще се разделим с някои основни персонажи?
Все си мисля, че Джофри ще го убият и вълчището на Ая ще се появи. Любимец ми е Джон Сняг и неговия Дух Heart Eyes

Нова сватба....не знам...мисля, че не.

Образа на Джон Сняг е много интересен, но актьора, който го играе е с все едно и също изражение и през 3-те сезона до сега. Имам усещането, че страда неизлечимо от запек (не искам да обидя някой фен)   Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Valar dohaeris!  Grinning


Очаквам с нетърпение следващия епизод. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт