В момента чета ... - 28

  • 40 030
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
Преди няколко дни прочетох "Чуй ме " Маргарет Мацантини.
След нея няколко дни не ми се четеше. Много хубава и тежка книга, държеше ме в напрежение от самото начало до края, а накрая сълзите сами си потекоха от очите ми, чета и рева  Cry. Много въпроси ми се въртят в главата, много пъти се чудих, дали ако беше постъпил по друг начин, щеше да е по-добре, дали изобщо човек може да направи избор в тази ситуация. И още много защооо  Simple Smile

Като се прибера лятото ще си взема и другата и книга  Peace

Иначе сега съм се потопила в света на драконите:

# 736
  • Варна
  • Мнения: 3 415
В момента чета "Бог никога не спи" на Реджина Брет...харесва ми, но искам нещо сериозно, което да ме задържи на стола и да ме накара да се обадя в офиса, че съм болна, за да остана да чета Simple Smile) Чете ми се нещо надъхващо и сериозно Crazy

# 737
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Jorjeta , препоръчвам 1984 на Оруел. Ама сигурно си я чела вече.

# 738
  • Мнения: 1 243

Нова тема? Естелче? Simple Smile

# 739
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Jorjeta , препоръчвам 1984 на Оруел. Ама сигурно си я чела вече.

Не не съм, но след като прочетох информацията, ще е една от следващите, които ще прочета...от скоро започнах да отделям повече време за четене и много ми харесва...  bouquet

# 740
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Естелче каза някой друг да пусне новата тема. Изглежда тя няма да има възможност.
Кой ще я пуска?

# 741
  • Мнения: 1 243

Ще я пусна аз тогава.  Sunglasses (Като най-нередовен потребител в темата напоследък... Rolling Eyes)
Ей сега идва!

# 742
# 743
  • Мнения: 2
Да, Свет, тимшел е в превод от иврит и значи "Ти можеш!", знам го това. Не го написах за да разсъждаваме върху превода, а просто изречението ми се открои сред всичко прочетено в книгата.  Peace

Няма такава дума на иврит "тимшел".
Ти можеш е = ат/а яхола

Общи условия

Активация на акаунт