На море в ТУРЦИЯ - тема 30

  • 84 402
  • 739
  •   1
Отговори
# 390
  • Varna
  • Мнения: 417
Здравейте,
Мислим септември месец да отидем на почивка в Турция.Никога не сме ходили там и нямам впечатления.
Ще сме двама възрастни с дете на 6 години.Търсим нещо малко по-спокойно.Не много голям хотел ,е да не е нещо много малко.По възможност с басейн и да е близо до плаж за да можем да ги редуваме.
Моля препоръчайте и съответно и с коя фирма. Бюджет за 6-7 нощувки за тримата около 1200лв.

# 391
  • Мнения: 306
Момичета имам малко глупав въпрос,но ще пътуваме с малко бебе и за това  ми е много важно. Има ли комари в Турция  newsm78. Питам, тъй като по гръцките курорти е пълно и много хапят. Благодаря

# 392
  • Мнения: 602
Здравейте, момичета. Днес се върнахме от Majesty club Tarhan в Дидим.
Давам малък отчет.
Пътувахме с Турс клуб. Автобусите са на Цветина ООД, чисти са но се тесни и с неудобни седалки. Шофьорите и екскурзоводите са опитни и познават пътя добре, нямаше и една минута забавяне по пътя. Тръгнахме от София в 16 часа и в хотела бяхме в 8 сутринта. Веднага отидохме на закуска, след като закусихме ни настаниха по стаите. Ние бяхме в къщичка в края на комплекса и терасата ни беше точно над морето. Имам забележки към почистването на стаята, иначе кърпи сменяха всеки ден. Храната е малко еднообразна, но всеки може да намери нещо по вкуса си. Плодове имаше всеки ден портокали и червени и зелени ябълки и за вечеря винаги и още нещо или ягоди, или нектарини , или диня. Ние бяхме без малки деца, но видях, че анимация има и за деца и за възрастни. Аниматори са основно украинци и няколко човека турци , затова и само на английски и руски. Аниматори са много добри. Даже гледах как децата правят пица с тях и много се забавляваха.
Има много българи в хотела, но хората се държат много добре, по проблемни бяха англичане и скандинавци. Руснаци почти нямаше.
Алкохол има и турски и вносен, но е много разреден.
Имаше достаточно свободни шезлонги и по басейни и на плажа.
Доволна съм от почивка.
Ако искате да питате нещо конкретно, с удоволствие ще ви отговоря.

# 393
  • Мнения: 2 134
 Палм Уингс - Кушадасъ / Ориент 99 /
РЗ през декември 1420 лв. 2 възрастни+1 дете до 13 г, сега е 1510 лв. !!!!

# 394
  • Мнения: 6 031
От любопитство погледнах и цената за нашия хотел. По-висока е с 450 евро, от тази, която ние сме платили на ранни записвания.  Thinking

# 395
  • Мнения: 5
При нас разликата е 594.00 лв.  Simple Smile  за Pine Bay от 13.06. Може би има значение хотела и дата на резервация.

# 396
  • Варна
  • Мнения: 10 558
При нас разликата е 594.00 лв.  Simple Smile  за Pine Bay от 13.06. Може би има значение хотела и дата на резервация.

И според мен е така Peace

# 397
  • Мнения: 4 128
Красива Белла къде ги гледаш тия цени  Simple Smile
Палм Уингс - Кушадасъ / Ориент 99 / в момента е 1720 лв- от 13 юни
и ние сме от тази дата затова знам
аз имам въпрос-децата как се оправят с анимацията на английски
сина ми е 7 , знае някои думи-ама не вярвам да разбира кво му говорят  newsm78

# 398
  • Мнения: 2 134
Гледам ги на сайта им. А ти ?
Децата се справят чудесно с анимацията, а миналата година
беше и на български. 90% беше бг.присъствие.

# 399
  • Мнения: 134
Момичета имам малко глупав въпрос,но ще пътуваме с малко бебе и за това  ми е много важно. Има ли комари в Турция  newsm78. Питам, тъй като по гръцките курорти е пълно и много хапят. Благодаря
В повечето хотели в Анталия рядко има комари. За IC Green palace преди бяха писали,че има комари, за други не съм чела. Ние 5 пъти сме били, но никога не е имало. Винаги си носим нещо за мазане и за включване в контакта - за всеки случай, но така и не сме ги ползвали там.

# 400
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Гледам ги на сайта им. А ти ?
Стана ми интересно и аз погледнах. 13.06. 2 възрастни + 1 дете(3-12,99 г.) в стандартна стая - 1 721 лв.

За анимацията - моите въобще не ги вълнуваше Mr. Green Баткото си беше намерил компания от десетина българчета все около неговата възраст, а малката без мен не мърдаше никъде. Но се оправяха другите дечица, къде с някоя думичка, къде с ръкомахане Wink

# 401
  • Мнения: 4 128
Гледам ги на сайта им. А ти ?
Децата се справят чудесно с анимацията, а миналата година
беше и на български. 90% беше бг.присъствие.
бела благодаря   bouquet
виж аз от къде видях цените http://www.orient99.com/early_booking/hotel.html?hid=1554829& … 6&oid=1508721

# 402
  • София
  • Мнения: 4 397
От любопитство погледнах и цената за нашия хотел. По-висока е с 450 евро, от тази, която ние сме платили на ранни записвания.  Thinking

За кой хотел става дума кога е платено през януари или март .

# 403
  • Мнения: 4 500
Да ви попитам как е времето в Дидим от 2-ри октомври, става ли за моренце  newsm78
БЛАГОДАРЯ   bouquet

# 404
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Да ви попитам как е времето в Дидим от 2-ри октомври, става ли за моренце  newsm78
БЛАГОДАРЯ   bouquet

Времето тогава е малко на късмет. Миналата година точно последните дни на септември и първите дни на октомври времето беше застудяло, но пък после се оправи. Аз лично не бих рискувала началото на октомври да ходя в Дидим. В Бодрум, Мармарис, Фетие и Анталия - да, но по-западните курорти - Дидим, Кушадасъ - там си е на късмет. Иначе мой приятел беше на почивка една година в Дидим през октомври и каза, че времето е било ОК.

Общи условия

Активация на акаунт