MANGO online магазин - 3

  • 66 315
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 634
Благодаря oesi Simple Smile Не очаквах, че има такава опция и че става толкова бързо - в смисъл, че след като избираш този вариант на плащане нямаш възможност за преглед и промяна на кошницата... в други сайтове като че ли е малко по-различно Peace

# 736
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Аз не съм попадала на друг международен сайт,който да предлага плащане при получаване.За мен това е изключително удобно,като се добави и срока за получаване става така,че може да поръчам и без да имам налични пари.

# 737
  • Мнения: 1
Може ли някой, който е получил това яке http://www.mangooutlet.com/BG/p0/women/belted-feather-down-long- … ;ts=1413119975033 да ми даде реални размери на номер s или m. Колебая се кое е правилният за мен размер. Благодаря предварително

# 738
  • на морето
  • Мнения: 314
Момичета, нахлувам в темата с едно въпросче. От дънките на Манго номер 36 на кой размер отговаря- на 27 или на 28? В голяма чуденка съм. Става въпрос за дънки, тип бойфренд.

Благодаря предварително!  bouquet Hug

# 739
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА! Hug

# 740
  • Мнения: 743
Момичета, нахлувам в темата с едно въпросче. От дънките на Манго номер 36 на кой размер отговаря- на 27 или на 28? В голяма чуденка съм. Става въпрос за дънки, тип бойфренд.

Благодаря предварително!  bouquet Hug
Би трябвало 36 да е 27 номер..., аз нося 26 номер дънки и от Манго всички дънки и панталони са ми 34.  Peace
Но нека и някой друг се включи с отзив.  Simple Smile

# 741
  • Мнения: 1
здр.мами имам проблем с открадната пратка.Изпращат ни някакъв клеим номер .Знаете ли каде се влиза и какво се прави с този номер в юпс-а?

# 742
  • София
  • Мнения: 5 547
здр.мами имам проблем с открадната пратка.Изпращат ни някакъв клеим номер .Знаете ли каде се влиза и какво се прави с този номер в юпс-а?
Има нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=819875.new;;topicrefid=11#new

Общи условия

Активация на акаунт