MANGO online магазин - 3

  • 66 329
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 512
Вселена е написала, че в магазина е било по-евтино от онлайн. Peace
Оп, нещо не съм прочела като хората  Mr. Green

# 706
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Вселена е написала, че в магазина е било по-евтино от онлайн. Peace
Оп, нещо не съм прочела като хората  Mr. Green
Странно наистина, но като погледнах он-лайн и цените в магазина бяха същите. Не съм много очарована от предлаганото. Пробвах един тренч, да съм сигурна в размера и чакам код за аутлета. Иначе купих жилетка за подарък на племеницата, тя пък много я хареса.
http://shop.mango.com/BG/p0/kids/girls/cardigans-and-sweaters/ne … ;ts=1412681407525
Ей това взех първо и голямо чудене му ударих, страхотно е, жалко че нямаше по-голям номер:
http://shop.mango.com/BG/p0/kids/girls/jackets/new---faux-fur-gi … ;ts=1412681407525

# 707
  • Мнения: 26
Здравейте, преди няколко дни направих поръчка от outlet-та.Тъй като ми е за първи път, може ли някой да ми каже с коя куриерска фирма пристигат с наложен платеж ?

# 708
  • София
  • Мнения: 2 512
Здравейте, преди няколко дни направих поръчка от outlet-та.Тъй като ми е за първи път, може ли някой да ми каже с коя куриерска фирма пристигат с наложен платеж ?
UPS или за България In-time куриер  Peace

# 709
  • Мнения: 26
Здравейте, преди няколко дни направих поръчка от outlet-та.Тъй като ми е за първи път, може ли някой да ми каже с коя куриерска фирма пристигат с наложен платеж ?
UPS или за България In-time куриер  Peace

Благодаря! А в деня на доставката, известяват ли предварително с sms както speady и еконт?

# 710
  • София
  • Мнения: 2 512
Здравейте, преди няколко дни направих поръчка от outlet-та.Тъй като ми е за първи път, може ли някой да ми каже с коя куриерска фирма пристигат с наложен платеж ?
UPS или за България In-time куриер  Peace

Благодаря! А в деня на доставката, известяват ли предварително с sms както speady и еконт?
Не се сещам, защото аз винаги си следя пратката в сайта на UPS /за който трябва да се направи елементарна регистрация/ и когато виждам, че нещата са ми в БГ звъня на куриерите и ги предупреждавам, че ще взема пратката от тяхния офис защото не ми се гони с тях из София  Mr. Green

# 711
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Имала съм и с обаждане и без. СМС не изпращат.

# 712
  • Мнения: 181
При мен идваха все без обаждане.Питах момчето защо не се обаждат предварително,а той ми отговори,че ако не открият никой на адреса,тогава звънят.Аз почнах да  практикувам друго-ако не съм сигурна,че ще съм у дома пиша на сайта им да ми звъннат,за да уточним датата и часа на доставката.От тогава не се притеснявам и не чакам "на педал" куриера . Peace

# 713
  • Мнения: 10
Къде има нов магазин на Манго, момичета?  newsm78 Да поразгледам и аз  Grinning

# 714
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Къде има нов магазин на Манго, момичета?  newsm78 Да поразгледам и аз  Grinning
The Mall

# 715
  • Мнения: 651
Момичета, имате ли проблеми при кореспондирането  с Манго?
Имам получена поръчка преди 10 дена, от която липсва един артикул, а от друг съм получила 2 бройки. Писах няколко мейла, нямах никакъв отговор. След 4 дена им звъннах. Говорихме доста продължително, казаха да им изпратя за тяхна сметка получения в повече артикул а относно липсващия щели да пишат мейл дали ще ми върнат парите или ще го изпратят повторно.
Получих само потвърдителен имейл, че моят случай е стигнал до техен сътрудник и скоро ще имам разрешение на проблема.
Аз им изпратих обратно панталона, пратих на мейла бележката + проследяващия номер, но никой не ми отговаря.
Писах още веднъж вчера, пак нямам никакъв отговор...

Имал ли е някой подобни проблеми? Как стигнахте до разрешаването им, че аз започвам да се притеснявам...

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 9 747
Досега отговор по мейла не съм получила. Само по тел става работата.
Иначе щом се разбрахме по телефона ми възстановиха сумата.

# 717
  • MJF
  • Мнения: 334
На какъв телефон разговаряте с тях??

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 9 747
На какъв телефон разговаряте с тях??

 Telephone

You can contact MANGO-On Line S.A. by phone, on +34 938 602 424, Monday to Thursday, working days, from 09:30 a.m. to 18:00 p.m. and Friday from 9:30 a.m. to 14:00p.m. (Spanish time).

# 719
  • Мнения: 651
Благодаря NBM  Hug
Звъннах пак, не отговаряли толкова време, защото разследват случая и чакат междувременно да получат панталона...
 Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт