Отговори
  • Мнения: 2 519
Уилям Леви и Химена Наварете след "Бурята" и в окото на "Урагана"





"Бурята"


 

"Урагана"




Belinda - I Love You... Te Quiero ft. Pitbull

# 1
  • Мнения: 7 538
Привет и в новата тема!

Наваретко ,мерси! Peace



Дано Девата на морето предпази Химена от негативизма и и помогне да преодолее болката и разочарованието си!   Praynig Praynig Praynig

Дано Девата на морето покаже на Уилям,   начина да намали негативизма и поеме отговорност към дамата,която компрометира!  Praynig Praynig Praynig


Надявам се Бундестима да няма проблеми! Thinking

# 2
  • Мнения: 2 519
нова фотосесия...за космополитан  Mr. Green hahaha любимото ми женско списание hahaha имам навика да си ги крада и да чета hahaha там се научават полезни неща за жените и техните желания  Mr. Green


франция не може да бие бундестима  Peace Wink

# 3
  • Мнения: 2 474
Привет и тук  Mr. Green

Наваретко,Господ здраве да ти дава  Grinning

това,че слагаш по една снимка на химе...по една на уилям с децата и едно от бурята,за пореден път...има ли символика  Mr. Green Thinking hahaha

ах космополитън ли четеш...да не питам кой раздeл,right??..лисица  Mr. Green но всъщност е много полезно...аз на нощното шкафче да оставя такова списание,няма да се бутне  hahaha  Thinking което е жалко,не смешно..ноо каквото такова  Mr. Green


# 4
  • Мнения: 2 519
 Mr. Green ами да много е полезно,макар и шантаво на пръв поглед  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 519
 Dramas Queen @dramasqueenx  ·  20m

Ximena Navarrete mostrando parte del botín que consiguió con el sudor de su hucha...
Кате какво точно пише?? Thinking предполагам,че става въпрос за всеизвестния часовник с диаманти от бяло злато,който уилям купил на ели...пък незнайно защо,е на ръката на Химена ...why?

# 6
  • Мнения: 2 474
снощи преди да ни вкарат първия гол  Sad ....и аз забелязах часовника hahaha просто поразително прилича,на това което описа Хаймов  hahaha hahaha но после след головете залязох

може ли да ме караш втори път вече да я превеждам тази мръсотия... Thinking
Dramas Queen @dramasqueenx  ·  20m

Ximena Navarrete mostrando parte del botín que consiguió con el sudor de su hucha...
химена наварете показва,част от плячката изкарала с пот на...нали ...помните  Mr. Green
но иначе...интересно...все на ели се купуват бижута,все тя има страхотен вкус...все уилям не се скъпи като става въпрос за нея(това са все думми на "бижутера")пък все Химена се снима с накитите на Клеопатра  Joy Joy hahaha hahaha strange,right?? ..Наваретко обърни внимание на уилям  hahaha

# 7
  • Мнения: 2 519
аа помня за касичката  hahaha hahaha но на испански не го помнех,съжелявам,наистина не е нарочно  Mr. Green Praynig Praynig просто любопитно ми беше Mr. Green

Цитат
но иначе...интересно...все на ели се купуват бижута,все тя има страхотен вкус...все уилям не се скъпи като става въпрос за нея(това са все думми на "бижутера")пък все Химена се снима с накитите на Клеопатра  35 35 hahaha hahaha strange,right?? ..Наваретко обърни внимание на уилям  hahaha

аз казах,че някъде много яко се дъни схемата  Mr. Green тук става все по куриозно и по куриозно  Mr. Green
оо Кате,какъв напредък...от теб ти написа "Уилям" и то 2 пъти ...недей така hahaha земята ще се разцепи на две... hahaha hahaha недей името на дявола не се произнася...ще те чуе и ще настанат катаклизми  hahaha
аа за уилям...приготвил съм му следващата тематика,това ще е по-късно... hahaha ..но ще си го включа в записките  Mr. Green I promise Wink

# 8
  • Мнения: 2 474
ее човек пък да не се изпусне случайно Mr. Green ми така ми дойде наклавиатурата,но няма да се повтаря...понеже не искам катаклизми  Naughty Mr. Green

аа значи си имаш нова тематика  hahaha тя тайна ли е hahaha

# 9
  • Мнения: 2 519
оо не е тайна... hahaha има си и заглавие  Mr. Green "La Tempestad"...но аз гледам да си пускам писанията на веднъж...така по се набиват на очи...затова още събирам материал  hahaha ...то това се очертава най забавното hahaha но виж уиламчо нещо го няма в туитър...той принципно чете...но знам ли го....ако някъде е бил цяла нощ...и сега още не може да се  събуди  Mr. Green
друг път поне индикации има Mr. Green

ии друго с тия бижута,забавно изглежда,но аз и на него писах..да се спре малко с тия подаръци..грозно излиза...понеже...има много по важна работа...и ако тези накитти са сега нови...хич не ми се нрави  Naughty ...да тя е бижу...да тя заслужава ...от всичко и по много...но в дадената ситуация друг подарък трябва... Naughty

приятно гледане на повторението на алжир германия...аз не знаех,чеще го повтарят hahaha сега видях  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 7 538
Доживях да треперя за Бундестима! Shocked Shocked Shocked

Каква е тази защита! Shocked Shocked Shocked

# 11
  • Мнения: 2 474
а в мача който ти си гледал такива интересни положения пред бундесвратата имаше ли...че сега на повторението много зачестиха  hahaha hahaha

# 12
  • Мнения: 2 519
хабиби,недей така се подиграва  Shocked...ти за Алжир ли си  Mr. Green ...това е нереално... Shocked бундес защитниците са като прохождащи бебета срещу алжирците

# 13
  • Мнения: 2 474
хабиби,немците не са ми големи любимци  Mr. Green пък Алжир ме изненадват приятно..много сполучливи и бързи пасове...бързаци са... Peace

# 14
  • Мнения: 2 474
ау какъв рикошет  Mr. Green спасиха се сега  Mr. Green

вратаря на алжир...също е хладнокръвен Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт