Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 118
  • 743
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 4 714
За Бърдаров никой нищо ли не е чул?

Чувала съм добри отзиви от приятелки, но не съм ходила лично и не мога да гарантирам.

От дерматолога при когото ходих за филър
Скрит текст:
Мария Балабанова
съм чувала прекрасни отзиви за Бърдаров. Случайно. Аз не съм се интересувала от него.
И писах за това/него. Peace

# 466
  • Мнения: 267
Аз от него съм много недоволна, направи ми устните на буци, беше разсеян и не ми постави филъра симетрично.

# 467
  • Мнения: 567
Някой да има впечатления от д-р Людмил Пеев от  "SkinSystems Castle"гр.София за мамопластика.

# 468
  • Sofia
  • Мнения: 179
Записвам се да следя темата  Peace
 Преди около месец си сложих за първи път хиалуронова киселина (в устните). След процедурата имах доста дълго време оток, след като спадна отока много силно ми се напукаха, но сега вече са добре, не си личи, че са правени  Simple Smile

# 469
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Хайде и аз да споделя - днес беше консултацията с д-р Ванеска  Blush Писах преди време, че ми се обадиха, че е отново на работа и ми предложиха да направим консултация. Вече приема само на Московска (до Виенския слон, срещу църквата). Аз отидох в Бояна и ми предложиха такси за сметка на клиниката, за да сляза в центъра. Бях с личен автомобил и се придвижих.

Понеже последната ни тема бяха капилярите - започнахме от там, но бяхме единодушни, че за момента нямам нужда. Имам много тънка и прозрачна кожа и вените ми прозират, а около глезените стават лилави мрежички. Имах и една звезда на носа. Тя изчезна с бременността (изумена бях), а около глезените е ОК и няма нужда за сега.

И филърите обсъдихме. За под очите REDENSITY ІІ. Този филър е по-течен. При по-плътните филъри има риск от бабуни. Там кожата е фина и тънка, когато няма мазнина - прозира мускула отдолу. Филърът застава между кожата и мускула  Peace При мен в тази зона има "хлътване". То се оправя, като кача или задържа вода, но ..... Така, филърът е 420 лв (по памет).

За устнтие ми предложи отново Теосиал, а не Волбела. Сподели, че Волбела е за плътни устни, които имат нужда от хидратация и трае 3 месеца. Сподели, че работи с новата формула на Теосиал и не боли, като със старата.

Трябва да отбележа, че при мен контурът с Теосиал - втора година не е мръднал. Обемът да, няма го вече, но се учудвам как контурът стои. Тя каза, че филърът не се резорбира напълно - и под очите е така. Там изкарва година. Тя си е слагала преди година и аз не видях нужда от подновяване при нея.

Според нея това, което ми е слагано под скулите (за запълване на хлътването) е ОК, наистина си стои  Peace

Другата тема, която подхванахме - по повод настоящите промоции са конците - линейни, спирални и зъбчати. Линейните били основно за хидратация и освежаване. За по-млади кожи. Спиралните, след поставяне се "сгъват, както пружина се свива, след като е разтегната и така прибират кожата. А зъбчатите - при поставяне се "забиват" в кожата и при изтегляне я повдигат - коментирахме диагонала - уста слепоочие.

За мен каза, че не е нужно и че скулите ми държат кожата да не висва. Не се бях замисляла, че това може да е причината, но тя има опит с много лица, явно е това  Blush

# 470
  • Мнения: 2 839
Здравейте момичета ,подариха ми филъри за уста и назолабиални.Някой може ли да ми каже къде  мога да си ги поставя...Проблемът е ,че повечето лекари работят само с техни материали.От София съм.

# 471
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Каква марка са? Обърни се към лекар, който работи с такива  Peace

# 472
  • Мнения: 2 805
За устнтие ми предложи отново Теосиал, а не Волбела. Сподели, че Волбела е за плътни устни, които имат нужда от хидратация и трае 3 месеца. Сподели, че работи с новата формула на Теосиал и не боли, като със старата.

А сега, ако може да ми обясните как така две лекарки, които работят в една и съща клиника и предлагат едни и същи филъри могат да говорят коренно различни неща за един и същ филър?

Валянова ми сложи Вобела - "най-добрият за устни с трайност 15 месеца" по нейните думи. Въобще не ми е споменавала, че е за плътни устни или хидратация.

# 473
  • Мнения: 2 839
Каква марка са? Обърни се към лекар, който работи с такива  Peace
Dermal plus на Xcelens

# 474
  • Мнения: 2 839
За устнтие ми предложи отново Теосиал, а не Волбела. Сподели, че Волбела е за плътни устни, които имат нужда от хидратация и трае 3 месеца. Сподели, че работи с новата формула на Теосиал и не боли, като със старата.

А сега, ако може да ми обясните как така две лекарки, които работят в една и съща клиника и предлагат едни и същи филъри могат да говорят коренно различни неща за един и същ филър?

Валянова ми сложи Вобела - "най-добрият за устни с трайност 15 месеца" по нейните думи. Въобще не ми е споменавала, че е за плътни устни или хидратация.


Дермавита също работи с този.И аз не знаех , че е само за плътни устни или хидратация.

# 475
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Най-накрая и аз да се похваля Simple Smile. Днес си сложих ботокс и ХК. Общо 24 единици ботокс за двете очи, и 1мл. Теосиал Кис в назолабиалните бръчки. Направих си ги при д-р Албена Чолакова (след две консултации с други докторици) се спрях на нея.
Много и е лека ръката, сега като гледам само на лявото око в близост до веждата май имам малка синина. Предполагам, че утре ще се види най-добре, дали има други "поражения". За ботокс-а, ми каза - резултат след 72 часа. 4-5 часа след процедурата не трябваше да лягам, поставянето на крем сега трябва да става само с потупващи движения(1-2 дни).
ХК - резултатът е мигновен, но ми каза, че ще се "доразвие" още 15 дни. Обичайните препоръки - Много вода, без парна баня, сауна...След 15 дни пак съм там, ако се наложи корекция, или попълване Peace.
Цена, ботокс - 240лв., 1мл. Теосиал Кис - 420лв.. Доволна съм Simple Smile.

# 476
  • Мнения: 1 715
Цитат
Другата тема, която подхванахме - по повод настоящите промоции са конците - линейни, спирални и зъбчати. Линейните били основно за хидратация и освежаване. За по-млади кожи. Спиралните, след поставяне се "сгъват, както пружина се свива, след като е разтегната и така прибират кожата. А зъбчатите - при поставяне се "забиват" в кожата и при изтегляне я повдигат - коментирахме диагонала - уста слепоочие.

a.l.e.n.a , А разбра ли дали работят вече със спирални и зъбчати, защото от сайта се подразбира само за линейните. Д-р Валянова ще е във Варна в понеделник и се записах час за консултация и евентуално поставяне, но ако не са от зъбчатите, за моето лице няма смисъл да плащам. Или пък ако ми тръсне цена от 120лв.
Тоя пост май беше за другата тема, за мезоконците newsm78

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 16:17 от milanda

# 477
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
milanda, д-р Ванеска поставя, за д-р Валянова - не зная. Когато обсъждахме разни теми стана въпрос, че не всеки лекар прави всичко - един прави едно, друг друго ....

За цена не съм питала  Blush

Най-добре е да се обсъди какво е най-подходящо за твоето лице   Blush



mamaden  Hug честито Simple Smile А защо в назолабиалните сложихте Теосиал кис, а не Теосиал за лице?

# 478
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Цитат
Другата тема, която подхванахме - по повод настоящите промоции са конците - линейни, спирални и зъбчати. Линейните били основно за хидратация и освежаване. За по-млади кожи. Спиралните, след поставяне се "сгъват, както пружина се свива, след като е разтегната и така прибират кожата. А зъбчатите - при поставяне се "забиват" в кожата и при изтегляне я повдигат - коментирахме диагонала - уста слепоочие.

a.l.e.n.a , А разбра ли дали работят вече със спирални и зъбчати, защото от сайта се подразбира само за линейните. Д-р Валянова ще е във Варна в понеделник и се записах час за консултация и евентуално поставяне, но ако не са от зъбчатите, за моето лице няма смисъл да плащам. Или пък ако ми тръсне цена от 120лв.
Тоя пост май беше за другата тема, за мезоконците newsm78

Както писах аз имам от линейните, те са 30 лв. на конец. Другите са 120, но имат много по-силно изразен ефект
Защо да ти тръсне, нали ти решаваш какво да си сложиш, лекаря само предлага?

# 479
  • SF
  • Мнения: 21 172
30 лева на конец? А колко конци горе-долу се поставят? Това промоционална цена ли е?

Общи условия

Активация на акаунт