Италия, 146

  • 49 619
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 765
Фей и Калатея, много готина среща  Grinning

# 736
  • UK
  • Мнения: 1 932
Tralala, а защо ти мислиш менюто, щом ще идва свекърва ти? Grinning
То при нас моментите са все неподходящи - все някой си сменя работата, преди седмица Ц. започна на новото място , просто искам една година без промени и турбуленции за нас, дали ще ни е възможно, не знам... Thinking

# 737
  • Мнения: 765
Защото, Льоли, свекърва ми пристига на 25ти в 15ч. Simple Smile. И ще стои до 27ми!

Барбич, в секцията "мъж отива да пазарува" имаме следната случка от снощи: в списъка пише "нахут в консерва", пише го И на немски, за да не вземе да се обърка. Разбира се, устно получава и упътвания къде в супермаркета да го намери тоз' нахут в консерва, а именно - при консервите, например домати (понеже с мисията 'домати в консерва' вече сме се справяли друг път). Тази сутрин откривам консерва доматена супа у дома, и толкоз.  Crazy Rolling Eyes Whistling Добре че не казах - ако има домати - 12....  hahaha

Ех, и се почва ей сега с чистене и готвене... (а нямам специално повече ентусиазъм за това от друг път  Whistling).

# 738
  • Мнения: 6 368
Тралала, и това дори без извинението за мозък, работещ в матрицата на if () else... не знам! Laughing

пс. Лени, или Барбич, готови сме за Коледна тема!  Laughing
Готово! Ето линк: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=816776.0
Извинявам се за замотаването, но от моб. версия не могат да се пускат теми, а едва сега си включвам компютъра (който междувременно се прибра излекуван и в цветущо здраве след ремонт Heart Eyes).

Ако първата картинка ви докарва до религиозен ступор, обяснявам: Това е катедралата на Бари по време на лятното слънцестоене. Wink Картинката символизира желанието, че като започваме тази тема по време на зимното слънцестоене, да сме я изписали не по-късно от настъпването на лятното! Grinning (Намеци ви правя!!!)

Общи условия

Активация на акаунт