AVON само за представители - КАМПАНИЯ 11 - Тема 131

  • 35 756
  • 533
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Това е тема само за представители!



Обсъждането на продуктите на AVON, правим в тази тема

Излишни и несполучливи покупки разменяме тук!


Старата тема


Каталог 11

Каталог 12

Каталог 14 / украински/
Ако искате и вие да сте в списъка с нашите представители е необходимо:
  • Да сте писали поне в три поредни теми, да помагате с каквото е възможно /качвате снимки, каталози, отговаряте на запитвания/ ...
  • Всеки представител, който е бил неактивен 3 поредни месеца или 4 кампании, ще бъде изключван от списъка, поради многото желаещи..
  • Представител, който е фигурирал в миналото в нашия списък, отново може да бъде добавен, при подновена активност в темата!

А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Бургас
bradata
Инка 13
ekita

Варна
katyadjin
_re_ge
rumi_m2001
ФЕЯТА
beljata

Видин
anichka_avon

Г. Оряховица
Luisi

Етрополе
leady_23

Кюстендил
vaniu6eva

Монтана
TheB3stt

Плевен
Тони.

Пловдив
`ТуиГ         "Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
as-g            - Кв.Кичук Париж до Събота пазара, Сточна гара до Пловдивския университет, Централна гара
*Дорис*

Попово
Мама Яни
  
Раднево
Petq Petkova    

Русе
маякуб
*Elina*
eli4ka666
venelia

Сливен
slavena80

София
ASTILLA       - Банишора и Надежда
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
petjia            -  център/бул. Ал.Стамболийски/
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
takinka
елказелка    Люлин
Танитка            - Изток и Изгрев, Оборище
Узи         - центъра, НДК, ЦУМ и Младежкия театър


Стара Загора
ailan

Хасково
vippuhi

Шумен
neli mar4

За всички, които искат да станат представители или имат въпроси, това пък са координаторите, списващи при нас:

mamita81 - София

venelia - Русе


За връзки с AVON:


тел.:  02/9765 800
contact_avon.bulgaria@avon.com

Бланка за пълномощно

# 1
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Добро утро!

 Кате, благодаря за темата, дано да е пълна с постове от доволни представителки.  Simple Smile

 Аз още раздавам продуктите от миналата кампания. Нямам поръчки за тази, но дано пък да имам, че ми харесват подаръците от Планет спа. Само заради тях искам да пусна, друго не ми блазни.

# 2
  • Мнения: 5 037
Добро утро от мен и много успешна и гореща кампания пожелавам на всички.
Аз имам питане за ТВ Пуре  02.В каталога пише,че с 1 условие може да вземеш 2та аромата.Това означава ли,че на всеки 29лв поръчка,можеш да вземеш по 1 мъжки и 1 дамски аромат?Поне аз така го разбирах,но не знам дали го тълкувам правилно.
Благодаря ви.

# 3
  • Мнения: 611
Добро утро от мен и много успешна и гореща кампания пожелавам на всички.
Аз имам питане за ТВ Пуре  02.В каталога пише,че с 1 условие може да вземеш 2та аромата.Това означава ли,че на всеки 29лв поръчка,можеш да вземеш по 1 мъжки и 1 дамски аромат?Поне аз така го разбирах,но не знам дали го тълкувам правилно.
Благодаря ви.
И аз го разбирам, че и двата може да се вземат на всеки 29лв.
Успешна кампания на всички и весел отдих на отпускарите!   bouquet

# 4
  • Мнения: 150
Здравейте благодаря за темичката аз се справям учудващо добре за мен поне де  Grinning пуснах поръчка за 260 лв надявам се следващите 3 кампании да вървя така харесаха ми мотивационните подаръци но като знам сега ще има голяма суша  Laughing

# 5
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Тук съм. Не бързам, карам полека ... Тя пък поръчката сама взе да ме търси. Малко, но от сърце.
Катиту  Hug

# 6
  • Мнения: 1 485
Тук съм и аз. Тази май ще я пропусна, но много си харесах чантата от фокуса newsm78

# 7
  • Мнения: 13 812
Честита нова тема, Кате благодаря за положения труд.


на всички пожелавам хубаво настроение със или без Ейвън!

# 8
  • Мнения: 194
И от мен здравейте в новата темичка! Катенце,  благодаря  bouquet

Получих си кашончето онзи ден, ама тази охлаждаща чанта наистина ли охлажда?!? Така като я гледам ми е по-скоро като козметично куфарче... Може ли примерно да си сложа в нея 3 бирички и да си стоят студени, докато съм на плажа  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 14
Благодаря за новата тема   bouquet Успешна кампания на всички.
Аз тепърва започвам с поръчките  Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 5 386
 Simple Smile Здравейте. Успешна кампания!
Аз съм в отпуск и не съм взимала комплект брошури, така че .... не очаквам поръчки, но днес ще пусна една малка , колкото да си получа подаръчния комплект.

 И на мен ми се иска синя чанта вместо покривало за шезлонг, макар че го ползвам - опнах си го на дивана Wink, защото на плажа ходя рядко и не ползвам шезлонг.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 178
Успешна кампания на всички.

За сега имам няколко длеболии, но ще пусна заради подаръчето.

Аз получих зебровата плажна "охлаждаща" чанта. Ами, няма НИЩО общо с предишната. Не че тя охлажда, но държи все пак достатъчно дълго, а като сложа замразителчета отстрани направо си е като в хладилник. Това не знам как да го определя-като козм. несесер от Джъмбо, може би  Laughing


Клиентката ми се отказа от к-та колие Кристина от листовката на К10. Ако някой е пропуснал да си го поръча - предлагам го, преди да съм го върнала в понеделник.

Последна редакция: пт, 01 авг 2014, 18:44 от rimar

# 12
  • Мнения: 14
Здравейте и успешна кампания! Simple Smile Имам малък въпрос ..тези комплекти с парфюмите Инканденс и рокличката пише че трябва да имаш поръчки на стойност 20лв , обаче аз имам 5 поръчки само от тези комплекти мога ли да ги пусна и дали ще дойдат на същата цена ?

# 13
  • Мнения: 14
Здравейте и успешна кампания! Simple Smile Имам малък въпрос ..тези комплекти с парфюмите Инканденс и рокличката пише че трябва да имаш поръчки на стойност 20лв , обаче аз имам 5 поръчки само от тези комплекти мога ли да ги пусна и дали ще дойдат на същата цена ?

Според мен трябва да имаш поръчани други продукти на стойност 20 лева за да поръчаш въпросните комплекти на промоционална цена. Не съм сигурна обаче дали ако имаш поръчки за 20 лв. ще може да поръчаш всичките 5 комплекта които имаш на съответната цена или за всеки  комплект трябва да имаш по за 20 лв. поръчани други продукти.

# 14
  • Мнения: 5 037
Здравейте и успешна кампания! Simple Smile Имам малък въпрос ..тези комплекти с парфюмите Инканденс и рокличката пише че трябва да имаш поръчки на стойност 20лв , обаче аз имам 5 поръчки само от тези комплекти мога ли да ги пусна и дали ще дойдат на същата цена ?
Според мен на всеки 20 лв. поръчка от други продукти,можеш да пускаш по 1 комплект.за тези 5 комплекта ти трябват 100в. от др. продукти.Така бяха ми обяснили в колцентъра след като и аз мислих като теб и после си платих комплектите на съвсем друга цена.

Общи условия

Активация на акаунт