AVON само за представители - КАМПАНИЯ 11 - Тема 131

  • 35 762
  • 533
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 185
Здравейте и успешна кампания! Simple Smile Имам малък въпрос ..тези комплекти с парфюмите Инканденс и рокличката пише че трябва да имаш поръчки на стойност 20лв , обаче аз имам 5 поръчки само от тези комплекти мога ли да ги пусна и дали ще дойдат на същата цена ?
Според мен на всеки 20 лв. поръчка от други продукти,можеш да пускаш по 1 комплект.за тези 5 комплекта ти трябват 100в. от др. продукти.Така бяха ми обяснили в колцентъра след като и аз мислих като теб и после си платих комплектите на съвсем друга цена.

Здравейте! Успешна кампания на всички и от мен!

Относно комплектите, ако ги поръчате без да имате поръчани други продукти на стойност 20лв /за комплект/, то комплект Инкандесенс ще струва 57,90, а черната рокля - 65,00лв  #Crazy

Последна редакция: сб, 02 авг 2014, 21:19 от avon_lady

# 16
  • Мнения: 51
Здравейте момичета.Успешна кампания ви пожелавам,но  като че ли по-силно ви желая жарко слънце,морска вода,пържено мезе и студена бира  Wink

Четох условието за комплектите във важни съобщения и пак не мога да дам сигурен отговор на въпроса как да изпълним условието.. newsm78  Толкова ли е трудно нещата да се пишат по-простичко?!?

# 17
  • Мнения: 13 873
Здравейте и успешна кампания! Simple Smile Имам малък въпрос ..тези комплекти с парфюмите Инканденс и рокличката пише че трябва да имаш поръчки на стойност 20лв , обаче аз имам 5 поръчки само от тези комплекти мога ли да ги пусна и дали ще дойдат на същата цена ?

нещата са повече от ясни, просто след толкова години с ейвън вече ясно разбираме какво искат да кажат. На всеки 20 лева продукти можете да поръчате само един от двата комплекта.

ако ги нямате но наберете кода на който и да е от комплкетите те ще ви дойдат  на редовна цена от 57,9 или 65 , 00 лева със достигнато ниво на  отстъпка.


така че внимание.


съветвам ви да се обърнете с молба за помощ към други представители от вашия регион - могат да ви поръчат комплектите ако нямате изпълнено условието.

# 18
# 19
  • Мнения: 735
Привет! Аз пуснах поръчка. Раздавам я и хуквам на море.Simple Smile
Това покривало за шезлонг хич не ми трябва и съм го прибрала. Ако някой иска може да разменяме.Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 842
Благодаря,за каталога  bouquet!Има доста интересни неща.

# 21
  • Мнения: 805
Добро утро Simple Smile

Някой дали е виждал на живо обиците ОБИЦИ RАVISНING RОSЕТТЕ?

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Здравейте, някой да ми припомни имаше ли някакво по-специфично условие за комплекта на Планет Спа, който идва като подарък?

# 23
  • Мнения: 805
Освен мин обем продажби в К10 ли?

# 24
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Здравейте, някой да ми припомни имаше ли някакво по-специфично условие за комплекта на Планет Спа, който идва като подарък?

 Няма специфично условие, освен това в К10 да си направила 85 лв. поръчка. Сега като пуснеш поръчка, ще получиш подаръка автоматично.

 Аз обикновено не отварям линкове на каталози. Но този път отворих ,защото знам, че при Рени снимките на страниците се виждат всички накуп и не е нужно разгръщане. И какво да видя,  newsm68, появява се отново любимият ми TTA Always. Друго не гледах, просто го видях и това ми стигаше. Моят свършва, пазя си на дъното по-малко от един пръст и тихо си страдам, че вече го няма. А сега тази приятна изненада.  Simple Smile Точа зъбкиии.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 842
Привет,дами! В к13 се "завръща" TTA ALWAYS.Моля,опишете ли го не се сещам какъв беше, на кой можете да го оприличите.Благодаря! newsm78  bouquet

Последна редакция: нд, 03 авг 2014, 12:15 от Mimeto74

# 26
  • Мнения: 13 873
Добро утро Simple Smile

Някой дали е виждал на живо обиците ОБИЦИ RАVISНING RОSЕТТЕ?



Ами аз въобще не се сещам кои са от каталога.
потърсих в нета и ми излиза комплект който не съм виждала




Дъщеря ми има в различни комплекти ейвънски  обеци червени и жълти такива розички и е много доволна.Пък и темата за розите се върна от няколко години в бижутерията в различни размери и разцветки. Ейвън ги правят от някакъв метал и не изглеждат никак лошо.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Здравейте момичета, търся спешно една нова антицелулитна терапия на Solutions Cellu Break - червена опаковка. Имам доста неща за размяна, ще предложа списък. Моля помогнете бързо....

# 28
  • Русе
  • Мнения: 633
Здравейте, успешна кампания на всички. Кате, благодаря за темата   bouquet Рени и на теб за новата брошура.
Влизам с въпрос направо, споделете мнение за лилавия чадър с котката, ако някой го има от преди. Благодаря. Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 4 178
Здравейте момичета, търся спешно една нова антицелулитна терапия на Solutions Cellu Break - червена опаковка. Имам доста неща за размяна, ще предложа списък. Моля помогнете бързо....

Имам такава

Общи условия

Активация на акаунт