Есенното настроение ще бъде с книжно вдъхновение!

  • 19 888
  • 715
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 687



Предишните ни теми:


ВАЖНИ ПРАВИЛА за писане и участие в темата:

1.   Всеки, който иска да участва в темата е редно да се представи в нея. Какви интереси има, какви книги обича да чете, какви хобита има и пр.

2.   За да участва в самата игра новият участник трябва да е присъствал поне два месеца в темата активно; хората да са го опознали и да нямат нищо против да бъде включен в играта.

3.   Точка 2 няма да важи за хора, които се ползват с препоръка от вече активните в темата потребители. Активните потребители на темата от своя страна трябва явно да изразят своята препоръка към конкретния нов потребител чрез пост в темата.

4.   За да се избегнат злоупотреби с идеята на играта и възпрепятстването й, се създава работна група от редовни потребители на темата, които ще преценяват кога и дали новоразписалите се хора да бъдат включени в дадена игра.

Работната  група включва следните потребители:

neli mar4, mijjjka, Kally May, Гигова и Вени***

Всички въпроси свързани с горепосочените правила, отправяйте към тях! Те са хората, които отговарят за запазването на приятната атмосфера, която има темата и безпрепятственото провеждане на игрите. Те (заедно) имат крайната дума при взимането на решения, касаещи участието и регламента в тази тема.


Нашите правила:

Всеки участник в играта за размяна на подаръци-книги изготвя списък от желаните от него заглавия - 5-6 на брой, като стойността да не надвишава 15-20лв. за книга.
След това се тегли жребий между записалите се за играта кой на кого ще подарява.
Подаряващият избира някое от заглавията, дадени от другия участник, и му изпраща книгата като подарък-изненада!


По идея на: neli mar4 - нашата прекрасна класна! По всякакви въпроси, мнения и препоръки, извинени и неизвинени отсъствия, се обръщайте към нея. Носенето на калинки е задължително!!!











Скрит текст:
Точица TheBlackWidow
 
 Камиче
Елинка

 devi4ka

nara

 Синя слива
Петяя

 Гигова ябълка

 Деси


katerinkka Лу

Лита scaramouche

 Авлига
Rain
 
 Нели
 Heart Eyes

 Вивиан Незито

 Kally May


Вени

mijjjka LofYou

Мария Ч. Merry

 irina ivanova
marisha7

ЗАГЛАВИЕТО НА ТАЗИ ТЕМА Е ПРЕДОСТАВЕНО ОТ KALLY MAY   bouquet
Чакащи заглавия за следващите теми:

Скрит текст:
Септември вече е на прага и книжната игра се стяга

Хубавата ни игра ще се играе и през есента

Последна редакция: сб, 23 авг 2014, 18:33 от mijjjka

# 1
  • София
  • Мнения: 5 362
Мижи,много си бърза!
Честита да ни е новата тема.Благодаря!

# 2
  • Мнения: 5 776
Миж   bouquet
Това е най-прекрасната тема момичета  Heart Eyes

# 3
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Прекрасно оформление,Миж   bouquet
Благодаря  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 6 210
 Hug
Тук съм!

Имам разкошна гледка към морето, обаче за два часа на плажа така изгорях, че сега не мога да си седя на задника  ooooh!.

# 5
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Аз не успях да се включа в края на предишната тема и да кажа, че харесах второто заглавие, но виждам, че Мижжж е поставила него. Прекрасна е новата тема, а това с шапката е  просто  Heart Eyes уникално. Благодаря ти, Мижжж, че ни радваш с нова тема!   bouquet

Вени, кога се пече? Тук такъв пороен дъжд се изля. Но дано вас не ви достигне. Релаксирай пълноценно!  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 462
Миж  Hug Благодаря за темата.   bouquet


# 7
  • Мнения: 10 687
Hug
Тук съм!

Имам разкошна гледка към морето, обаче за два часа на плажа така изгорях, че сега не мога да си седя на задника  ooooh!.
О, Вени  Hug
И тук се помъчи да вали, но не успя
Как е хотелът? Доволна ли си, че се притесняваше... Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 4 899
Мижче  Hug
Ако искаш задели другите две заглавия. Можеш да направиш на първа страница "Чакащи заглавия" и в скрит текст да стоят предложенията. Така ще ги имаш под ръка, когато стане време за новата тема.

Одеве забравих да отговоря на Слив.
Скрит текст:
Сливче, не е проблемът, че ходя по празниците и уикендите на работа. Това не е постоянно явление, а от време на време. Почивка имам през други дни и тя е достатъчна. Никоя редовна работа (от 9 до 17ч.) не ти дава почивка от 4 последователни дни през седмицата, а на мен и това ми се случва  Mr. Green . Проблемът ми в момента е от чисто организаторско естество, където трябва да се "преборя" с ръководството и да ги убедя, че друг начин просто няма. А това е....  ooooh!
В понеделник ще водя "битка"  Tired Дано да стане  Praynig

Вени, как можа да се "сготвиш" така? Нямаше ли лосиони за теб?
Бързичко да се оправяш. Вземи си кисело мляко или чисто краве масло и намажи изгорялата кожа.

# 9
  • Мнения: 2 491
Страхотна тема, благодаря ти Миж Heart Eyes Hug
Много хубави снимки и любимият ми сезон пристигааа и ми е още по хубаво Crazy
Отивам да спретна едни солени макарони(по желание на малкият шеф) и идвам да ви нагледам.

Забравих си книгата на вилата и изпаднах в ужас, сега съм уредила да ми я докарат Laughing
А ММ вика не виждам какво се притесняваш като къщата ни е пълна цялата с книги, не да няма какво да четеш.... Laughing ooooh!

# 10
  • Мнения: 10 687
Нелчо, животинчето със шапката е бебе-бухалче  Heart Eyes

Кали, добра идея това за заглавията като чакащи  Hug
Сега ги слагам  Peace

Гиговче, кой ако не ние би разбрал ужасът ти, че си си забравила книгата?  Laughing
Днес влизаме в морето, а аз все хвърлям по едно око на чантата - да не я вдигне някой барабар с Ю-то ми, че що ще чиня аз тогаз?  Mr. Green  Трябва да тичам да го гоня  Joy
Не телефоните или парите, ами за книгата да ми е притеснено - това вече е диагноза  Blush

Хубава вечер от мен   bouquet
Отивам да се кипря за вечерна разходка  tooth #Silly

# 11
  • София
  • Мнения: 6 210
За момента всичко е ОК, тъкмо ще слизаме за вечеря. Май няма много топла вода, но на мен не ми и трябва  ooooh! hahaha.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 13 473
О, прекрасна тема, благодаря Миж   bouquet
И какъв талисман хубав си имаме...да, същия онзи с шапката  newsm03

Вени, ако не си изгоряла до рани се намажи с ракия или ментолов спирт  Peace

Да попитам и тук някоя софиянка за съдействие...Можете ли да ми кажете най-близкия офис на Еконт кой е в района на ул. Иван Вазов /театъра/, че им погледнах в сайта, но не мога да се ориентирам? Ще бъда страшно благодарна!

# 13
  • Мнения: 1 601
Добър вечер и от мен  Hug

Мнооого благодаря за направата на тази хубава тема , Мижче , хиляди благодарности  Hug

Бухалчо е голям сладур , може да ни стане талисман на групата , много се смях като го видях с тази шапка  Laughing

Гиговче , не те ли депресира тази есен , миличка ? Само аз ли органически не мога да я понасям , много ми е тъжно , едно свито през есента , навсякъде с окапали листа  Thinking

Вени , в аптеката предлагат един спрей с който се мажеш , при изгаряния е , става като пяна за коса като пръснеш и обилно мажеш тялото , оххх , не се се сещам за име , та мисълта ми е ако има наблизо аптека прескочи да си купиш , за да те облекчи  Peace Hug  

Не е истина как се наспах , 4 часа сън да ти види окото  Laughing  отивам да дочитам Снежко бежко  Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 1 462
Да попитам и тук някоя софиянка за съдействие...Можете ли да ми кажете най-близкия офис на Еконт кой е в района на ул. Иван Вазов /театъра/, че им погледнах в сайта, но не мога да се ориентирам? Ще бъда страшно благодарна!

Деси, точно в този район няма Еконт. Най - близкият до театър Иван Вазов е до ул. Цар Самуил 72 и бул. Тодор Александров. Ако мога да ти помогна с още нещо  Hug

Общи условия

Активация на акаунт