На море в ТУРЦИЯ - тема 33

  • 122 163
  • 706
  •   1
Отговори
# 165
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Била съм в Onyria Claros по-миналата година и беше страхотно! Нямам спомени да е било мръсно, напротив. Всичко според мен зависи от човека и от очакванията, които имате. След Aqua fantasy например, не бих се върнала отново в Onyria, но пък лятото преди почивката там, бях в един хотел в Мармарис и Онирията ми се стори превъзходен хотел Simple Smile Има голяма площ, безброй забавления, хубав плаж, изобилие от храна. Според мен има всичко необходимо за една незабравима почивка Simple Smile

Кой е бил хотелът в Мармарис, от който не сте останали доволни?

# 166
  • София
  • Мнения: 5 193
tedizonova    bouquet
Tatjana , винаги съм ходила 1 час реди полет, а съм полетяла доста.  Wink Но ще идем по-рано този път, че ми е първа организирана екскурзия. Мерси за съвета.  Hug
Сисли, а, така. Вдъхвай надежди.  Mr. Green Абе, квото такова, важното е, че ще съм почивка и на моретооооо.  grinning039

# 167
  • Мнения: 267
miss_july - хотела беше Elegance 5* - и напротив, бях си много доволна от него Simple Smile Просто в сравнение с Onyria Claros, беше доста по-малък като площ и имаше по-малко забавления.

# 168
  • Русе
  • Мнения: 166
В хотела в Бодрум на рецепцията се заговорихме с момичето и тя подметна ,че всичко зависи от агенцията с която отиваме.Едни вземат от стаи с по-нисък стандарт други от стандартни.Защото тъкмо ни приемаха имаше пловдивчани дошли с Алфатур ,които се оплакваха ,че стаите им били много тесни пък си резервирали за стандартна.И ние бяхме стандарт,но ни дадоха 35 кв.м ""corner suite"" паркет и супер чисто.

Последна редакция: вт, 16 сеп 2014, 16:18 от Nuri_05

# 169
  • Мнения: 13
Здравейте ,отдавна ви чета и събирам мнения .Миналата година бяхме в Сюрмели ,Кушадасъ и останахме много доволни и от настаняването и от хотела ,само храната беше малко еднотипна (но и аз нямам база за сравнение )Тази година се хвърлих още по на сляпо и резервирах за Queen's Park Tekirova za 10.10.14 Не намерих други отзиви за хотела освен от руските форуми ,така че ако има от вас ходили там ,моля за мнение .Ще пътуваме с Ориент 99 ,ние сме от Бургас надявам се да се събере група за автобус от тук,ако не ще трябва да се прикачим в Пловдив или Свиленград.Благодаря ви предварително !

# 170
  • Мнения: 152
Ако някой се интересува за Aurum Spa & beach resort -Didim , мога да споделя информация. Върнахме се на 14.09. Хотелът е прекрасен, стаите отговарят точно на това, което е публикувано в сайта. Най- много ми допадна обслужването, чистотата, храната и това, че морето е подходящо както за деца, защото е плитко, така и за плуващи, защото на определено разстояние навътре може да плуват на воля. Ходим в Турция за 5-ти път и за първи път видях спасител на плажа при положение, че нямаше нужда. Охрана денонощна, без да се натрапва, анимация превъзходна. По наше време имаше много италианци, по-малко германци, унгарци и словаци, англичани, руснаци. Българи бяхме 20-тина човека, но почти не се усещахме. Територията е огромна, имаше достатъчно място за всички, въпреки, че хотелът беше пълен, но нямаше струпване, опашки и обичайни неразбории. На басейните, на плажа и в парка- място и шезлонги колкото искаш. Има три басейна, вкл. и детски и третият беше с пързалки. Ако има интерес мога да продължа.

# 171
  • Мнения: 3 453
включвам се набързо от Лонг Бийч резорт и спа Аланя. Уникален хотел, дългият разказ ще е като се върна че съм от телефона. Не прочетох в отзивите за уникалните пързалки особенно тези с кофата която се излива. От 9 до 18ч сме там и заспиваме в 9 вечерта преди анимацията 2 възрастни и 6 годишен  Joy От днес го дават мрачно и може да я гледаме.Дано не вали де...скоро ще пиша повече имаме още 3 дни тук.
 Догодина май ще се ходи на Аква фентъзито. Като дете се кефя, ей  Laughing Blush

# 172
  • Сoфия
  • Мнения: 295
По темата за Онурия - миналата година видяхме хотела отвън и изглеждаше разкошно  Embarassed Дано да се усетят и да обърнат вниманието на минусите, които споделяте.

Лункреция Миналата година почивахме в Fantasia De Lux Кушадасъ - там също имаше спасители на основния басейн / по - големия /, а на малкия - не. Тази година в Green Nature спасители нямаше.
Имаш ли снимки от хотела в който сте почивали - тъй като явно е нов и няма реални снимки по интернет.   bouquet

Направо завиждам искрено на всички, които им предстои пътуване до Турция   bouquet
Нашата почивка беше толковааа далече, но вече събирам мнения, живи и здрави за догодина. Пожелавам на всички, които им предстои пътуване, хубаво време и незабравими спомени.  Hug

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 11:28 от BeRrY_GiRl

# 173
  • София
  • Мнения: 1 033
Записвам се да ви следя, тъй като плануваме догодина края на май-началото на юни да почиваме някъде в Турция, та ще следя ранните записвания най-вече. Хвърлила съм око най-вече на Бодрум и хотел Кефалука от първа страница, но това не е абсолютно, тъй като мога да си променя мнението до тогава. Идеята ни е да сме със самолет. В тази връзка, знаете ли кога излизат каталозите на туристическите агенции за догодина, за да знам по кое време да почна да ги следя стабилно, за да не изпуснем записванията?   bouquet

# 174
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Записвам се да ви следя, тъй като плануваме догодина края на май-началото на юни да почиваме някъде в Турция, та ще следя ранните записвания най-вече. Хвърлила съм око най-вече на Бодрум и хотел Кефалука от първа страница, но това не е абсолютно, тъй като мога да си променя мнението до тогава. Идеята ни е да сме със самолет. В тази връзка, знаете ли кога излизат каталозите на туристическите агенции за догодина, за да знам по кое време да почна да ги следя стабилно, за да не изпуснем записванията?   bouquet

Края на ноември, началото на декември  Peace

# 175
  • Мнения: 152
По темата за Онурия - миналата година видяхме хотела отвън и изглеждаше разкошно  Embarassed Дано да се усетят и да обърнат вниманието на минусите, които споделяте.

Лункреция Миналата година почивахме в Fantasia De Lux Кушадасъ - там също имаше спасители на основния басейн / по - големия /, а на малкия - не. Тази година в Green Nature спасители нямаше.
Имаш ли снимки от хотела в който сте почивали - тъй като явно е нов и няма реални снимки по интернет.   bouquet

Направо завиждам искрено на всички, които им предстои пътуване до Турция   bouquet
Нашата почивка беше толковааа далече, но вече събирам мнения, живи и здрави за догодина. Пожелавам на всички, които им предстои пътуване, хубаво време и незабравими спомени.  Hug

Здравейте, снимки съм качила в албума със снимки под името Дидим.

# 176
  • Мнения: 452
И аз се включвам за Onyria Claros - абсолютно подкрепям мнението на Дудинка, с тази разлика, че ние почивахме през септември 2013 там. Не бих могла да го опиша толкова добре и няма смисъл да се повтаряме. На тръгване детето беше безкрайно доволно от почивката, но още тогава реших повече там да не се връщаме. Причината естествено е в персонала, иначе базата и целия замисъл на хотелския комплекс са просто страхотни. За съжаление вече е захабен и няма изгледи за подобрения.
За тази година сме избрали Палома Клуб Султан, тръгваме утре.
Желая на всички прекрасни почивки! Hug

# 177
  • Мнения: 1 525
Лункреция,   bouquet
Продължавай...Може и на лични.
Сезон 2014-та не е свършил, но аз се чудя къде ще отида догодина (живот и здраве).
Понеже пътувам с автобус, посока Анталия за сега я отписвам.
Понеже ходя в началото на  май, отписах и Фетие  ooooh!
Кушадасъ, Бодрум и Дидим - познати.
Чешме - много малко хотели.
Айвалък - на север...
И така "акостирам" в Мармарис. Разглеждам хотели, но не мога да си харесам Sad
Бихте ли ми помогнали - искам хотел с голяма, собствена територия и собствен плаж. Да е близо до красотите на града.

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Лункреция,   bouquet
Продължавай...Може и на лични.
Сезон 2014-та не е свършил, но аз се чудя къде ще отида догодина (живот и здраве).
Понеже пътувам с автобус, посока Анталия за сега я отписвам.
Понеже ходя в началото на  май, отписах и Фетие  ooooh!
Кушадасъ, Бодрум и Дидим - познати.
Чешме - много малко хотели.
Айвалък - на север...
И така "акостирам" в Мармарис. Разглеждам хотели, но не мога да си харесам Sad
Бихте ли ми помогнали - искам хотел с голяма, собствена територия и собствен плаж. Да е близо до красотите на града.

Хем голяма територия, хем близо до града, не знам дали има. Обикновено хотелите с голяма територия, градини и алеи са в Ичмелер. Ние другата седмица заминаваме за Мармарис Палас. Той е точно такъв тип хотел, но се намира в Ичмелер на 6км. от центъра на Мармарис.

И аз да питам нещо. Лирата нещо много се е вдигнала. Да купувам ли сега или да чакам последния момент. Имате ли някакви наблюдения как върви курса септември?

# 179
  • Русе
  • Мнения: 166
Лункреция,   bouquet
Продължавай...Може и на лични.
Сезон 2014-та не е свършил, но аз се чудя къде ще отида догодина (живот и здраве).
Понеже пътувам с автобус, посока Анталия за сега я отписвам.
Понеже ходя в началото на  май, отписах и Фетие  ooooh!
Кушадасъ, Бодрум и Дидим - познати.
Чешме - много малко хотели.
Айвалък - на север...
И така "акостирам" в Мармарис. Разглеждам хотели, но не мога да си харесам Sad
Бихте ли ми помогнали - искам хотел с голяма, собствена територия и собствен плаж. Да е близо до красотите на града.
              Green nature Diamond 5*  ново открит на 1 км. от центъра на Мармарис,собствен плаж..

Общи условия

Активация на акаунт