Пазаруване от George(ASDA) - Тема 7

  • 84 928
  • 744
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 581
Добре дошли в темата за пазаруване от George


                                     

От Джордж пазаруваме изгодни дрешки за малки и големи. Постоянно има промоции и намаления.

Поръчваме с българска карта на адрес на доставчик в UK.
Билинг и шипинг адресите трябва да са еднакви
Доставката е 2,95 паунда и не зависи от броя неща или обща сума на поръчката, безплатна има за някои неща но са мнооого рядко.


От време на време има кодове за намаление или друга промоция, но обикновено са персонални и са много рядко.

Можете да пазарувате от Асда Джордж и Асда директ в 1 поръчка, като ви се начислява една обща доставка.

При проблеми с поръчките, пишете на този мейл : asda1@mailgb.custhelp.com (това  е адреса на Asda Customer Service )

Линк към предишните теми: Тема 1 Тема 2, Тема 3, Тема 4, Тема 5, Тема 6

                                                    ПРИЯТНО ПАЗАРУВАНЕ НА ВСИЧКИ

# 1
  • София
  • Мнения: 2 799
Нел  Heart Eyes
Благодаря   bouquet за темата.

# 2
  • Мнения: 4 734
Благодаря за новата тема!
Скоро дали ще има намаление?  Praynig

# 3
  • Мнения: 6 031
Благодаря за новата тема.    bouquet
Според мен дрехите си отговарят на размера.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 623
Благодаря и аз за новата тема.   bouquet
А сега да Ви споделя каква кореспонденция проведох с Асда. Поради зачестилото ми пазаруване от тях напоследък, реших да ги питам не предлагат ли някакви преференции за лоялните си клиенти. Сложих себе си в тази категория, защото в месеца поне два пъти правя поръчки за по над 80 паунда. И какъв отговор получих:
превеждам по смисъл

Дълго били обмисляли какво точно да направят за редовните си клиенти и в крайна сметка решили, че да поддържат такива цени било най-доброто за хората, вместо регулярно да им дават разни бонуси и намаления. И в общи линии това...

Човешкото желание е безмерно и донякъде мога да се съглася с това, което ми писаха. И все пак не съм съгласна напълно. Бива ли цяла година ни един код, ни един дявол. В Пъмпкина, например, през ден-през два се съдират да пускат намаления, безплатна доставка над някаква сума и тем подобни. Само аз ли се дразня?  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 3 581
Бе съгласна съм, ама в Пъмпкина редовните цени са уау. Даже и с кодовете цените са по-високи от Асда. Дебна 2 якета, сега са по 30 паунда, пуснаха 30 офф по едно време, ми пак бяха по 22 паунда. При тая цена по-добре да си взема Некст или М&С. Едва към края има големи намаления, но не винаги има размери.

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Честно казано и без код цените са си добри - особено якета,офиц.рокли и карнавални костюми,е,ако пуснат хич няма да ми е излишен,продължавам да се надявам Simple Smile

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
И аз така смятам.
И се надявам като Моргана.  Laughing

Пък в анкетата не мога да участвам, щот" не смятам ни едното, ни другото.  Wink
  На щерката всичко друго (M&S, Next, Mothercare и т.н.) и' става според ръста, той е и среден... и размер 122-128, за нейните 123 см би трябвало да и' е добре, но с аванс. Да, ама такъв има само на широчина, пък дължината е с мъъничко аванс.

Нели, благодаря за темата!

Последна редакция: пт, 12 сеп 2014, 15:14 от Morena

# 8
  • Варна
  • Мнения: 389
Нина  Laughing Не съм от лесно засягащите се:) Знам, че е важна височината на детето, но то си е около 115см, а ми се струва, че ще са големи. Ще пиша, когато ги получа:)

# 9
  • Русе
  • Мнения: 623
Да, че цените са едни от най-ниските - спор няма. И все пак се дразня на тази доставка, която трябва да плащам всеки път. Ей така ако ни замазваха очите нямаше да е зле  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 989
Благодаря за темата!   bouquet
От пролетта не съм купувала дрешки от тук, но по мое мнение са леко умалени спрямо посочения за възрастта ръст.
Винаги за есенните дрешки на детето ми имам колебания относно това кой размер да поръчам. Ето и сега ръста й е 104см, т.е точно на границата 3-4 и 4-5 години. Не искам да навивам крачоли и ръкави, а й не ми е приятно дрешките да са й малки. При мен е проба-грешка.
Относно Пъмпкина (темата за сайта доста изостана), но дрешките им според мен са по-качествени и по-атрактивни от тези на GEORGE, както и първоначалните цени  Wink

# 11
  • Мнения: 6 705
  bouquet и от мен за новата тема, Нели  Grinning
За размера ще се включа в анкетата след като получа пратката  Grinning

# 12
  • Мнения: 306
Не виждам как да направят намаление на някой който пазарува два пъти в месеца по 80 паунда.
Та в Англия хората пазаруват от Асда така всяка седмица,но както и да е. Цените така или иначе са доста достъпни.
Относно размера - къси и широки и със всяко пране става по зле. Поне за бебешките дрешки е така.
Бодитата умаляват с всяко пране.
Поръчвах няколко месеца от Теско и Асда и спрях. Не съм доволна.Много бързо се захабяват,а на едно бебе всеки ден се перат дрехите.
Поръчвам от Мадър Кеър и съм по-доволна. Малко по-скъпо,но определено по-добро качество и по-добри модели.

# 13
  • София
  • Мнения: 12 231
За якенцата, които последно поръчвах определено мога да кажа, че са умалени. Радвам се, че тук ме посъветваха и поръчах достатъчно отгоре като номер. Клинчетата също ако са точно за възрастта им ми идваха малко късички. Но иначе съм доволна от качеството и цените Simple Smile

# 14
  • Русе
  • Мнения: 623
mileto, точно в Англия, за разлика от нашия пазар, работят за клиента, и ценят не само онзи, който поръчва за 150 паунда, но и този, който прави поръчка за 30. Само ако и ние бяхме така... Да не се отдалечавам от темата.  Whistling

Споделям мнението ти за качеството на дрехите. В последно време ми пристигат тънки, меки и рехави материи, които след 3-тото пране не приличат на себе си. И все пак такива дрехи съм си купувала и от Мадъркеър. Макар и така, МК си остава  моя любима марка и много често се случва дреха от там да е с 2-3 паунда по-скъпа от дреха в Джордж. Въобще не се двуомя от къде да купя.

Общи условия

Активация на акаунт