Перник

  • 21 578
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Здравей Милена, аз ходя при д-р Йорданка Крумова в "Свети Иван Рилски". За момента съм доволна от нея - преди време ми излекува гъбички само с 1 хапченце, а знам, че други мъкнат проблема с години. Съвсем скоро бях при нея за потвърждаване на бременност. Прегледа ме много внимателно, любезна е, обяснява. Сестрата също е готина. Ако имаш въпроси - пиши. Аз също бих искала да чуя мнения за нея, може пък да съм сгрешила в избора си. newsm78

Благодаря ти
това е до втора поликлиника, нали newsm78
там ми  е личната Wink
Сега съм в цикъл, но мисля като ми свърши да отида, че от много време ме боли десния яйчник и винаги и само тоя ме боли.....това ме притеснява, а онази каза, че нищо ми няма Sick

Да, точно до втора поликлиника  Simple Smile Дано наистина нищо ти няма! Ще се радвам, ако после споделиш впечатления от д-р Крумова

# 271
  • Мнения: 3 372
Здравей Милена, аз ходя при д-р Йорданка Крумова в "Свети Иван Рилски". За момента съм доволна от нея - преди време ми излекува гъбички само с 1 хапченце, а знам, че други мъкнат проблема с години. Съвсем скоро бях при нея за потвърждаване на бременност. Прегледа ме много внимателно, любезна е, обяснява. Сестрата също е готина. Ако имаш въпроси - пиши. Аз също бих искала да чуя мнения за нея, може пък да съм сгрешила в избора си. newsm78

Благодаря ти
това е до втора поликлиника, нали newsm78
там ми  е личната Wink
Сега съм в цикъл, но мисля като ми свърши да отида, че от много време ме боли десния яйчник и винаги и само тоя ме боли.....това ме притеснява, а онази каза, че нищо ми няма Sick

Да, точно до втора поликлиника  Simple Smile Дано наистина нищо ти няма! Ще се радвам, ако после споделиш впечатления от д-р Крумова

Мисля да отида другата седмица. Мерси за помощта и......ще споделя Wink

# 272
  • Мнения: 3 818
Милена, виждам, че са ти препоръчали вече гинеколог, но и аз да ти кажа за всеки случай:)
С две ръце ти препоръчвам д-р Галева, чудесен лекар и човек е. Аз направо си търся проблем, та да отидя да я видя Laughing

Иначе за оплакването ти, аз не съм лекар естествено и нищо не мога да кажа, но мога да споделя опит, че и мен дълги години ме болеше все десния и само десния яйчник. Никога нищо така и не ми откриха. Един от лекарите предполагаше връзка с това, че съм била оперирана от апандисит някога си. Не знам. Но след раждането сякаш престана да ме боли, може пък и да няма връзка.
успех и дано се окаже нещо незначително.

Аз съм много виновна пред =^._.^=, защото щяхме да се видим тази седмица, а аз зачезнах. Обаче обещавам да се ревнаширам  bouquet
По въпроса ти за лекарите- обаждаме се на личната като има проблем, тя ни праща при дежурен лекар, обикновено в центъра обаче.

# 273
  • Мнения: 3 372
Каде се намира кабинета на д-р Галева? И работи ли със здравната каса?

# 274
  • Мнения: 3 818
Каде се намира кабинета на д-р Галева? И работи ли със здравната каса?

В Изток, до бившата сладкарница Чайка. Но не работи със Здравната каса Confused

# 275
  • Перник
  • Мнения: 82
Здравейте и от мен.

Аз съм в Мошино. Ще ви чета и дано си бъдем полезни и си правим компания, че дълга зима иде.

# 276
  • Мнения: 3 372
Каде се намира кабинета на д-р Галева? И работи ли със здравната каса?

В Изток, до бившата сладкарница Чайка. Но не работи със Здравната каса Confused
Живея в центъра и ми и е крайно неудобно в Изток Confused, но все пак мерси за информацията  bouquet

# 277
  • Мнения: 1 608
Здравейте и от мен.

Аз съм в Мошино. Ще ви чета и дано си бъдем полезни и си правим компания, че дълга зима иде.
Привет и долре дошла! Аз съм в Изток и ще се радвам да се запознаем и виждаме. Често се разхождаме във вашия район и нас рядко студа ни плаши.

# 278
  • Мнения: 1 608
  bouquetПривет в петък!Включвам се да събудя темата.
Както казва големия ми син "Трябва да се запознаете и вие с някои хора тук" и ние така бавно и полека се запознаваме.
В сряда се видяхме с Fairy. Пекрасна мама с невероятно красива щерка, при това с характер.
С Аница се оказахме почти съседки. Галчо къде се загуби, не си писала скоро.
Галски а вашето преместване как върви?
Поздрави от нас и приятно изкарване на почивните дни! Simple Smile

# 279
  • София/Перник
  • Мнения: 985
 ...Галски а вашето преместване как върви?
...

Хихи, точно щях да кажа, че вече сме официално пернишки жители  Laughing Пренесохме се успешно, но още не можем да подредим целия багаж. Този уикенд ще го довършим.
Когато оправим нещата, ще пусна снимки на почти обзаведеното жилище...
Сега ми предстои пускане на интернет, телефон, кабелна.... уф, само пари хвърчат...
Ха, честит ви петък 13-ти Wink  и весел уикенд и от мен!

# 280
  • Мнения: 492
Здравейте, нямах нет една седмица, прекопали кабелите и няма оправяне!вече съм на линия!Галски, честито ви връщане!А за петък 13  newsm78 на някои им се е случвало и рожден ден да празнуват  hahaha!
Пожелавам Ви приятни събота и неделя!

# 281
  • Мнения: 3 372
Момичета да ви се похваля най-сетне и аз имам нет в къщи Laughing След 4 месеца чакане най-накрая ме огря, но не на БТК, които ме лъгаха да чакам 3 месеца, за да ми кажат, че не става, а на Перник лан - с антена Wink Не е много бърз ма като нямам друг избор и това става

# 282
# 283
  • Мнения: 1 092
здравейте и от мен.аз също съм от Перник,живея в "квартала"80 блок.ще се радвам да се запозная и на живо с вас.

# 284
  • Мнения: 255
welcome Добре дошла на nepopravimka на Пернишка земя! Ей, ама бързо се увеличаваме кварталската агитка! Е този 80-ти блок изобщо не мога да се сетя къде е. Да не би да е на "Бучински път"?

Общи условия

Активация на акаунт