Искам да кажа ... (4)

  • 30 666
  • 742
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 892
А аз съм си купила още миналата година една бутилка чудесно розе, но понеже нали съм страшен пияч, та още седи неотворено. Надявам се тая около Коледа да си пийна чашка, с мезенце.
За сметка на това се сдобих с чисто нова прекрасна червена кашмирена рокля от секънд хенд магазин и дори няма да чакам Коледа, за да си я облека. Само ще си взема един дебел черен чоропогащник, нагласила съм си и кое шалче, ботички и ще направя едно дефиле до някое любимо местенце, ей така, за собствен кеф.

# 391
  • Мнения: 22 433
NinoTino, ооо покажи я....Simple Smile

# 392
  • Мнения: 10 503
NinoTino, ооо покажи я....Simple Smile
Ама облечена, както би казал Бонго  Laughing

# 393
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз се подреждам за роклАта Simple Smile

# 394
  • Мнения: 4 892
NinoTino, ооо покажи я....Simple Smile

Мирама, свалили са я от сайта, защото е комплектована и има само малка снимка в поръчката, но утре е при мен и ще ти я покажа : )

Редактирам, не става далаверата със снимката, така, утре  Crazy

# 395
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ей, Нино,цял ден само се чудиш как да си угаждаш и дразниш хората наоколо. Сопри се малко, бе. Ти като си в майчинство, другите работим. Свещички, кафенца, цветенца, роклички, шалчета, аааа, за тебе софийски гадости няма ли.
Аз още не съм си подготвила уроците за утре, нищо че са само два(един в осми и един в десети клас). Ей сега ще ги ошетам и щях да кажа, че смятам и аз да се опъна, но трябва да сготвя.  Пфффф. Фрикадели ще правя, но първо уроците.

# 396
  • София
  • Мнения: 18 679
Така е. Като я чета Нино, хептен ми се забременява Laughing

# 397
  • Мнения: 4 892
Има, Лиляна, свършват ми парите  Mr. Green

Но иначе това са ми най-хубавите години, у нас, лежерно. Но вижте сега, аз и друг път съм казвала, моя рахат се дължи и на съжителство с много хора, макар и не на един етаж. Други не могат да търпят това Simple Smile А също понякога манджите на баба са с особено послание, ето:

Скрит текст:

Налага ми се и това да търпя  Mr. Green това в тенджерата се води зелен фасул, при това варен, да не решите, че е печен.

# 398
  • София
  • Мнения: 12 374
Брр, нито ми се бременее пак, нито бих живяла с много хора в една къща.

Как правите печени ябълки, имам и ябълки и канела вкъщи, та ми минават разни еретични мисли.

# 399
  • Мнения: 10 503
Хах, Нино, на мен ми заприлича на цаца, ама то сигурно е от снимката, иначе си е фасул де  Mr. Green

Таис - аз ги издълбах от семките и напълних със захар и канела. Събират се около 3 лъжички кафени захар и на върха на ножа канела, всичко е по собствен вкус де. Някой ги правят с мед, но нали уж, меда не трябва да се пече, та не сложих мед. Ако имаш кафява захар, още по-добре.
Аз тази вечер пак ще правя, но ще ги разделя на половина, ще ги обеля дори и каквото остане ще напълня със захар и канела.

# 400
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз наистина не бих мога да живея с родата, дори на разлини етажи, но поне в един град да бяхме, ей така да им оставим понякога децата за час-два...Не се оплаквам иначе, много ги гледат, но през ваканциите, през останалото време няма...Карай де, то не остана, те пораснаха вече дечурлигата, но по принцип казвам, че е хубаво да имаш баба под ръка, ако може да не е с такива склонности към изгаряне на разни неща Shocked

# 401
  • Мнения: 4 892
Една голяма италианска фамилия сме ние : )

# 402
  • Мнения: 10 503
Искам да кажа, че забравих - пускам си хризантемите за 8-ми път. Копирам си работа за вкъщи и отивам да пека ябълки  Hug

# 403
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ще говоря тихо, че в момента сме на репетиция по балет с дечко и не искам да преча на госпожата.   Sunglasses Обожавам домашната лютеница. Всяка година затварям окоро 60 буркана с такава. Ама наистина домашна, защото и продуктите за нея са от градината ни. Отнема ми два поредни дни. Но това ми е от любимите дейности, по- късно може и снимка с варенето на двора да ви покажа. Най- сладко е накрая, когато купуваме горещ хляб от селската фурна и облизваме тавата. Хапваме и сиренце. Мммммм.
Днес не ми  се ходеше на работа и имало защо. Само ядове и простотии.

# 404
  • Мнения: 7 006
Искам са кажа, че съм отвратена от бездействието и мълчанието на институциите в България  Sick

Визирам случая с детето аутист, което е било нападнато от преподавател!!!

Общи условия

Активация на акаунт