СЕДМИ КЛАС - тема 57

  • 58 173
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 1 110
Не си спомням кой в темата може да зачиства изпити  newsm78 Че на лични ме попитаха и за ПИ по МАТ от СМГ.   

dundi, аз мога да зачиствам. Peace
Изпратила съм на julisa пробния по МАТ от 30. ноември в СМГ, тя ще го качи в пощата след като го изчисти от отговорите. bouquet

# 751
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
При нас с г-жата по МАТ и дъщеря ми са все на нож. На родителската, г-жата я определи като "брилянтна". Да, ама при всяка минимална грешка вече е максимално орязана, на контролни й се дават различни задачи от на другите и т.н. Не искам да се кара с г-жата, макар че ми идва аз здравата да се с карам с нея. Между другото явно и аз с моето мнение, което на родителските отстоявам пред г-жата съм й като трън в очите. Старая се дъщеря ми да приеме поведението на г-жата като предизвикателство, като й обяснявам, че ако е перфектна няма как да бъде ощетен а.

Някога по подобен начин се държеше с мен в седми клас учителката по физика. Никога няма да забравя как в края на учебната година, след като ми писа шестица, ме попита "Разбрах, че ще кандидатствате в МГ. С физика, нали?" .. а аз отговорих "Не, разбира се", врътнах се и излязох от стаята. Тогава не исках и да чуя повече тази дума. Бях бясна, че цяла учебна година ме изпитваше непрекъснато, искаше от мен много повече от останалите деца. Намирах го за несправедливо. Трябваше ми доста време, за да осмисля защо се е държала така и какво съм получила всъщност. Но в университета нещата се наместиха.  Laughing

# 752
  • sf
  • Мнения: 10 145
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=812730.new#new

Заповядайте в новата тема.
Ако нещо искате да добавя на първа страница, пишете сега.

Общи условия

Активация на акаунт