Кой какви сериали гледа? - Тема 11

  • 42 039
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 534
Бебе, мерсаж за темата   bouquet

Гледам 'как да отървем панделата'  Simple Smile, на пауза - американската хумореска, абатството, 100-те, превъртам - хоумленда и карабинерите.

Ще пробвам новия Константин, то с един сериал не е живот, а и покрай вас се комплексирах  Crazy




# 31
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
само се записвам, после ще пиша повече  Laughing

# 32
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ех че сте подстрекатели ще хвърля и аз един поглед на Константин Crazy

# 33
  • Мнения: 3 595
Хъни Бу Бу беше канселирано тези дни, тъй като мама Джун се е събрала с бивш неин приятел или нещо такова, който току-що е излязъл от затвора, където е лежал за насилване на деца. Не съм го гледала, само клипчета тук-там, май е забавно, ама в такъв случай няма и да го започвам.

# 34
  • Мнения: 534
Претиках набързо пилотката на Константин, не ме грабна   Rolling Eyes Май ми писнА от суперстишъни и супернатуралии (забравих, че и Слийпито Холоу ми е на пауза)... Гледа ми се нещо реалистично  Thinking

# 35
  • Мнения: 9 144
Хъни Бу Бу беше канселирано тези дни, тъй като мама Джун се е събрала с бивш неин приятел или нещо такова, който току-що е излязъл от затвора, където е лежал за насилване на деца.

Доколкото разбирам, положението е изключително сериознo http://m.huffpost.com/us/entry/6040924
Направо не мога да повярвам, че TLC за взели толкова бързо мерки.

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 19:27 от Бумър

# 36
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Изгледах и аз Константин,ще му дам шанс малко с това чертане ала Свръхестествено + ангела съвсем  Crazy

# 37
  • Мнения: 4 594
Въпрос: Любимият ви ТЕКУЩ сериал - медицински, адвокатски, исторически, биографичен, костюмна драма е...

Downton Abbey - 45 (18%)
Grey's Anatomy - 38 (15%)
The Good Wife - 31 (12%)
Suits - 27 (10%)
Друго. Пишете в темата - 21 (8%)
Vikings - 19 (7%)
Outlander - 12 (4%)
Reign - 11 (4%)

Royal Pains - 7 (2%)
Isabel - 6 (2%)
Никой - 4 (1%)
Masters of Sex - 4 (1%)

Mr. Selfridge - 3 (1%)
A Young Doctor’s Notebook - 3 (1%)
Saving Hope - 3 (1%)
Janet King - 3 (1%)
Doc Martin - 2 (0%)
Call the Midwife - 2 (0%)
Peaky Blinders - 2 (0%)
The Musketeers - 2 (0%)
The Knick - 1 (0%)
Crossbones - 1 (0%)
Turn  - 1 (0%)

Franklin & Bash - 0 (0%)
Jamaica Inn - 0 (0%)
Всички - 0 (0%)


Общ брой гласове: 135

# 38
  • София
  • Мнения: 6 219
Юхууууу!
Бебе   bouquet


Чакам с ентърпение единствено Синовете на Анархията.
Ама е, и днес не стигнах да гледам епизода тая седмица.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Някой да препоръча лекарски сериал?

# 40
  • Мнения: 9 144
Някой да препоръча лекарски сериал?

Ето този
http://www.imdb.com/title/tt1406662/?ref_=nm_flmg_act_6

Само 13 серии без напрежение с Кралицата и младежа от Похлупака, има си и Брит Grinning

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Някой да препоръча лекарски сериал?

Ето този
http://www.imdb.com/title/tt1406662/?ref_=nm_flmg_act_6

Само 13 серии без напрежение с Кралицата и младежа от Похлупака, има си и Брит Grinning
Само 13? Подсмрък Simple Smile То това като Емили Оуенс, тъкмо се запознах със всички герои и те го спряха Simple Smile Simple Smile Simple Smile Друго си е да откриеш "Анатомията на Грей" през трети сезон Simple Smile Серии, серии, серии Simple Smile

Благодаря, ще го дръпна Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 27 181
Запис Simple Smile

на въпроса на бебето
амии от всичките 20/30 сериала които следя, само един чакам с истинско нетърпение (като наркозависим съм) и това е Живите мъртви  Twisted Evil

поне докато не излезнат Троновете  Grinning

# 43
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз да побогохулствам малко... Гледам Ходещите, обаче изобщо не съм ентусиазирана... Още не съм изгледала последните два епизода от миналия сезон и излезлите от този, ще ги изгледам някой ден, но в никакъв случай не разбирам защо всички са толкова луднали по него... Не казвам, че не трябва да са, просто не го разбирам, не ми е толкова интересно, по скоро ми е за пълнеж.

# 44
  • Мнения: 648
Много ми се гледа Спешно отделение. Цели 14 сезона, кеф. Обаче няма субтитри Sad

Общи условия

Активация на акаунт