КОЛЕДНА ИГРА ЗА СРЪЧНИ ГОБЛЕНАРКИ 2014

  • 18 292
  • 263
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 143
Здравейте сръчковци !Мислих дълго ,говорих и с този и с онзи ,май никой не е навит за Коледна игра Simple SmileНо все пак реших да пусна темичка и ако някой прояви интерес може и да се запише Peace

Слагам регламент ,не го обсъждайте ,просто прочетете и ако ви харесва се запишете.Не че моето предложение е закон, просто да не се разтакаваме в излишни приказки.Винаги има някой с по-добро предложение.В сучая съм избрала най .не натоварващото.Поне така си мисля Mr. Green

1.Избродирана коледна картичка с пожелание .Пример

  и още 

2.Стириопорена топка , или камбанка , или ......Всеки сам нека си реши .Но другарчето нека има какво  да окачи на елхичката и и тази година. Hug


не съм ги шила аз,но са красиви и затова ви ги показвам.Който си ги познае ,да се обади   bouquet


3.Коледна комплектовка от тук

http://www.axioma-hobby-shop.com/bg/products/category88.html

Сумата да не надвишава 15лв.Може и 2 или 3 но да е в рамките на 15лв.

4.Шоколад -марката по желание.Може и шоколадови бисквитки.

Молбата ми е.Не се оливайте, не натоварвайте бюджета си.Достатъчно близки хора има около  вас които очакват да ги зарадвате за празника. Peace

Срок за записване   до 6 ноември

Срок за изпращане на подаръка  от 10 до 16 декември




Ако все пак има игра/а  дано/ ,то нека някой по желание се заеме с организацията-записване на участниците, теглене на жребий -кой на кого ще подарява,получаване на адреси от участниците , изпращане на ЛС кое е другарчето и др .подробности които възникнат в процеса на играта.Аз вече съм била организаторка , а и в момента не съм много на ниво да изпълнявам тази функция.Ще помагам с каквото мога.

Успех !Весела Коледа нека има и при нас!

Анимации, анимационные картинки, открытки, поздравления Новый Год 2014, год лошади

Последна редакция: пн, 27 окт 2014, 11:58 от pepen

# 1
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Аз съм за играта. С огромно удоволствие се записвам. Дано да има повече желаещи.
 Hug

# 2
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 706
И аз се записвам за играта.

Досега не съм организирала игра, но винаги има първи път и ако никай не се навие от момичетата с опит аз ще поема нещата.

Пепен моля би ли върнала отново онази чудна схема. Нямам ФБ профил и немога да си смъквам красотите, които показвате там. Благодаря предварително   bouquet

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Мислих, мислих и аз съм ЗА!

Надявам се с Дуданка да не си разменяме една на друга само, че няма да има елемент на изненада  Laughing

Докато пиша и сме станали три Simple Smile

# 4
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Малееееееее, как ме изкушавате  Thinking

До тук броя 4 бр / + Пепен/ - това означав , че ще бъда № 5 .  newsm78

 Искаше ми се да съм № 7 , но от мен да мине - ЗАПИСВАМ СЕ!

/ Не крещя, просто искам да се види, че ми е слаб ангела и се поддавам на изкушението Twisted Evil


Само не знам дали все още нещата от Аксиома, които е показала Пепен са актуални, защото гледах в магазина други неща. А аз вече си харесах няколко неща  Whistling

Другото ми питане :
1. Бродирана картичка - от мен, нали ?

2. Бродирана играчка - от мен, нали?

# 5
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 706
Хриси аз разбрах, че ние трябва да избродираме картичка и да направим играчка за елха.

Доста сме със слаби ангели. А относно магазина мисля, че Пепен е пуснала сайта за ориентир откъде може да закупим оригинален подарък.

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 143
 Simple SmileПравилно си разбрала мила ми Бачийска HugВсичко трябва сама да изработиш за другарето си  Heart EyesОтносно Аксиома ,ми да питаме по телефона Thinkingдали разполагат с нещо от тези артикули Peace


И за капак , и щото те  Heart Eyes, би ли се съгасила да водиш играта  EmbarassedВ момента хич ме няма .Все съм болна  Sad

# 7
  • Мнения: 125
     Записвам се и аз.Даже съм готова с подаръка.Чакам само другарчето.

# 8
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Аз съм съгласна, имам май и всички адреси. Но Котето първа изяви желание, ако тя иска - няма проблем. Няма  да й троша хатъра, я!  Peace

     Записвам се и аз.Даже съм готова с подаръка.Чакам само другарчето.

Стига бе!  #Crazy

# 9
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 706
Моля, моля .... самоцитира се:


Досега не съм организирала игра, но винаги има първи път и ако никой не се навие от момичетата с опит аз ще поема нещата.


И понеже Бачийска отговаря на определението "момиче с опит" нека тя да е организаторката.   bouquet

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 143
Обадих се на "Асиома"Любезни както винаги  bouquet.Не знам за грешка моя ли да го отчета ,но в линка който съм дала пише-Коледа 2009  BangheadКакто и да е.
Имат обновяване на сайта и като се влезне в него отидете на "коледа "


http://www.axioma-hobby-shop.com/bg/products/category88.html

след това на "бродерии "под него -написано с малки букви.Отварят се много  гоблени и се почва ровичкане .Някъде към 9стр открих картички на Орхидея. Grinning
Ние искаме обаче точно от "Орхидея".За това в разширено търсене, пак под бродерии кликвате и попълвате -

  http://www.axioma-hobby-shop.com/bg/products/advanced-search.html

картички

http://www.axioma-hobby-shop.com/bg/products/advanced-search.htm … p;order=price-asc

има около 9 стр. Прегледайте ги .Проблема ще е дали това което искаме ще е в наличност и искаме ли да ни го заменят с аналогично.
Цената за доставка или по точно авантата  Mr. Green-без транспортни си остава същата .При поръчка над 30лв.няма транспортни .Идея-поръчайте си и за вас нещо или се комбинирайте.За софиянки още по лесно -на място Peace

тел за поръчки и контакт  02 9461008

Бачийска благодаря ! HugИли пък Котето -пак благодаря.Теглете чоп  Grinning Hug Hug Hug


Редактирам се  Heart Eyes

Коте , мило коте, винаги има първи път. PeaceНе съм ти прочела поста задълбочено , ах това егн.За това помолих Бачийска.Така че нека се отчете за моя грешка  Embarassed и ти като първа желаеща да си останеш "бос" на групата Peace Heart EyesРазбираме ли се  hugХващай молива и ни записвай .на първо място мен пепен  Nature SnowmanА за теб от мен  едно топло кафенце      food010

Последна редакция: пн, 27 окт 2014, 11:17 от pepen

# 11
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Редактирам се  Heart Eyes

Коте , мило коте, винаги има първи път. PeaceНе съм ти прочела поста задълбочено , ах това егн.За това помолих Бачийска.Така че нека се отчете за моя грешка  Embarassed и ти като първа желаеща да си останеш "бос" на групата Peace Heart EyesРазбираме ли се  hugХващай молива и ни записвай .на първо място мен пепен  Nature SnowmanА за теб от мен  едно топло кафенце  food010

Съгласна съм  Hug Нека и другите момичета придобият "опит".  Hug  Коте - вече си организатор!

Чакаме още записващи се !

Като гледам в Аксиома - повечето Орхидея са налични, като гледам  Вервако - то не са налични, но те са и по скъпи.

# 12
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 706
Сръчни Гобленарки в Коледната игра:

1. Pepen
2. Дуданка
3. KoteVania
4. bub.ka
5. Бачийска
6. smarfietka_13
7. pissi
8. darinaia
9. DDimitrova
10. Нели_Б

Чакаме още момичета ......

Тогава ще чакам данни на участничките на ЛС.

Благодаря за доверието момичета.   bouquet

Последна редакция: вт, 28 окт 2014, 08:22 от KoteVania

# 13
  • Мнения: 284
Добър ден! Искам и аз да се запиша в играта. Аз ще направя Коледна картичка и коледна играчка за играта. И ще добавя нещо към подаръка.

Последна редакция: пн, 27 окт 2014, 11:22 от pissi

# 14
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Коте, и Смарфиетка

Писи, освен коледна картичка трябва да се изработи и коледна играчка + закупена комплектовка за около 15 лева и шоколад.

Със сигурност не може да участват в игрите само едни и същи лица, със сигурност ще има и нови хора. Всяка една от нас е била "нова" в игрите в едни момент. Просто моля новите лица (а и старите) да се спазва регламента и да не се правят много отклонения ( нагоре или надолу ).
Не мога да изисквам "шедьоври", не казвам, че и аз сътворявам такива.
Но приканвам към отговорност към играта. 

Писи, би ли се представила?

Последна редакция: пн, 27 окт 2014, 11:44 от ba4iiska

Общи условия

Активация на акаунт