Изпитани сайтове за парфюми-7

  • 141 147
  • 758
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 334
На кои български сайтове имате доверие и пазарувате от тях? От кои не бихте взели вече нищо и защо? Споделете любимите си сайтове и тези които са ви разочаровали по различни причини.
старата тема.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 880
Записвам се в новата тема с получени вчера два аромата от Енцо.Подробни отзиви за тях и качествата им ще напиша другата седмица когато "стигнат" при реалния им получате.

densi,   bouquet

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 15 577
   Благодаря за новата тема!  bouquet

   Мисля следващият парфюм, който ще поръчам от български сайт, да бъде от www.fragrances.bg, щом има толкова много положителни отзиви за сайта. Flutter

# 3
  • Мнения: 36 053
Ензо е спряган като магазин, който предлага ментета, но аз до сега имам няколко успешни парфюмни покупки от там /и няколко козметични/. За сега фалове няма, но пак ми е притеснено, защото за всяко нещо има първи път.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
Благодаря за темата!
Аз съм поръчвала от Енцо и от parfumi-shop, нямам никакви забележки.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Напоследък поръчвам предимно от Венера козметикс, и от http://www.parfum-bg.com/ Peace

# 6
  • Мнения: 14
   Благодаря за новата тема!  bouquet

   Мисля следващият парфюм, който ще поръчам от български сайт, да бъде от www.fragrances.bg, щом има толкова много положителни отзиви за сайта. Flutter

Фирма (Венера Козметикс) която съществува от 1992г. с публикуван адрес/седалище на фирмата, с блог със десетки статии, фейсбук страница с над 17 хил. харесвания, сертификат за сигурност на сайта и цени като в другите сайтове... чух за тяхното съществуване само преди 1 час и определено бих избрала да пазарувам от тях!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 808
   Благодаря за новата тема!  bouquet

   Мисля следващият парфюм, който ще поръчам от български сайт, да бъде от www.fragrances.bg, щом има толкова много положителни отзиви за сайта. Flutter

Фирма (Венера Козметикс) която съществува от 1992г. с публикуван адрес/седалище на фирмата, с блог със десетки статии, фейсбук страница с над 17 хил. харесвания, сертификат за сигурност на сайта и цени като в другите сайтове... чух за тяхното съществуване само преди 1 час и определено бих избрала да пазарувам от тях!
И аз им ставам клиент, предстоят ми много поводи за подаръци и без друго.   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 1 500
Последният път и аз поръчах от Венера Козметик, всичко беше ок. Нямам съмнение за парфюма. Поисках и получих фактура.  Peace

# 9
  • Мнения: 43
Все по-рядко пазарувам от български сайтове,но съм доволна от  parfum-bg.com и parfumi-shop.net. Бих пробвала и Венера,щом отзивите са толкова положителни.

# 10
  • Мнения: 8 836
Благодаря! Много полезна е тази тема, че съм любителка на Шанелите, пък тях обичат да ги ментосват. Аз съм от по-смелите при покупка, ама съм готова всеки момент за фал.

# 11
  • Мнения: 516
При Венера,проблема е това,че повечето парфюми ги нямат в наличност(според сайта им),а и като цяло имат доста ограничен асортимент в сравнение с parfimo или enzo и т.н.Иначе и аз бих им се доверила на 99% Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 4 778
Пазарувам от fragrances.bg, много доволна Peace
Парфюмите са със стикери на официалния вносител често, доставят бързо.

Поръчвала съм и от enzo.bg, беше ок.

Parfum-bg.com също са коректни и ми издириха парфюм, който беше изчерпан по повечето сайтове и доставят на същия или следващия ден след поръчката.

# 13
  • Мнения: 11 762
Да се консултирам с вас.
От години поръчвам от този сайт парфюми: http://1001-bg.com/
Купила съм над 20 парфюма от тях и досега не са ме разочаровали. Видях назад в темите, че има също доволни от поръчките си от този магазин.

Поводът да пиша в темата е относно този парфюм: http://1001-bg.com/bg/product-view/4642.html
Първо - цената ми се вижда ниска за Ferre и се изкушавам да го взема. Какво мислите?
Второ - ако някой го е купувал от въпросния сайт, моля за мнение!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 15 577
Да се консултирам с вас.
От години поръчвам от този сайт парфюми: http://1001-bg.com/
Купила съм над 20 парфюма от тях и досега не са ме разочаровали. Видях назад в темите, че има също доволни от поръчките си от този магазин.

Поводът да пиша в темата е относно този парфюм: http://1001-bg.com/bg/product-view/4642.html
Първо - цената ми се вижда ниска за Ferre и се изкушавам да го взема. Какво мислите?
Второ - ако някой го е купувал от въпросния сайт, моля за мнение!

   Мисля, че този парфюм отдавна не е в наличност в нито един сайт. Купих го преди няколко месеца от Monami – само там го намерих, но честно казано, не съм на 100% сигурна, че продуктът, който закупих, е автентичен. Rolling Eyes

   Ароматът е страхотен и по принцип, си е доста бюджетен, така че цената не би трябвало да те притеснява. Неприятното е, че този парфюм май е спрян от производство от известно време, защото го няма и по реалните парфюмерии. Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт