Изпитани сайтове за парфюми-7

  • 141 310
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 779
Много ти благодаря. Аз се надявах да го мярна в парфюмериите и да подуша преди да купя от сайта, но явно няма да стане моята работа.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 15 621
   Моля! Peace Ами, поразгледай, може пък да се натъкнеш на него в някоя по-малка парфюмерия, но преди наистина ми правеше впечатление, че е наличен буквално навсякъде, а скоро не съм го засичала никъде... Отделно, в големите чуждестранни сайтове за продажба на парфюми също е изтеглен, като че ли. Жалко, понеже е един от любимите ми аромати. Crazy

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 15 621
   Момичета, когато поръчвате от Venera Cosmetics, за колко време обикновено ви идва пратката? Интересува ме дали, ако пусна заявка в сряда (до София, става въпрос), ще мога да си получа парфюма в петък – мисля да поръчам до офис на Еконт, че ми е най-удобно.  bouquet

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Ще я получиш, понякога, ако е по-рано дадена заявката, и на другия ден пристига Peace

# 19
  • Мнения: 161
Случайно попаднах на реклама на Парфимо тук. По повод доставките и дали наистина са им качествени продуктите. Твърдят, че са най-големите в Европа. Както казах, имам поръчки от тях и не съм доволна единствено от срока на доставките.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=792122.msg28691097#msg28691097

# 20
  • Мнения: 11 779
Вчера в Бюти зона в мола ми казаха, че са единствен вносител на оригинални маркови парфюми. Как да го разбирам това? Че всичко друго е менте ли? На парфюма има залепен стикер на бг, на който пише - Вносител Козметик Плюс - София.
Разликата в цената за един конкретен парфюм от който се интересувах беше двойна. В Елитис мисля беше около 35 лв за 30 мл, в Бюти зона беше 78 лв за 30 мл.  newsm78
Парфюмът който купих, във въпросния сайт по-горе е двойно (да не кажа повече) по-евтин, та на мен не ми се струва скъпо изобщо  Joy

# 21
  • Мнения: 554
Да бе, що не им каза, че тоталитаризма отдавна си замина и в днешно време "единствен вносител" такова явление нЕма Joy

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 15 621
   *Biskvitka*, благодаря! Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 167
Да бе, що не им каза, че тоталитаризма отдавна си замина и в днешно време "единствен вносител" такова явление нЕма Joy

Има официален вносител,този който си плаща права и затова  продава по-скъпо и гарантирано.
Като   потърсиш :Нотос България , Еверет България ,Сарантис  идр виждаш   кой гарантира  марката.
НЕ твърдя ,че онлайн обектите  продават  фалшиви парфюми.Когато купуваме от тях имаме едно наум. Flutter

# 24
  • Мнения: 11 779
Има ли някакъв начин по опаковка да разбера дали парфюмът е - оригинален, да го наречем?
Купувала съм доста парфюми от парфюмерии, но предимно две посещавах във Варна. Купувам и онлайн парфюми, и само веднъж купих от летище в Лондон няколко парфюма, които не съм купувала оттук, за да сравня.
За първи път купих сега от Бюти и само този парфюм имаше стикерче с превод на български и пишеше кой е вносител и кой е производител. На другите, които съм взимала нямаше стикери на Бг. Да, можеш да прочетеш на гърба на опаковката - произведен във Франция, Италия и т.н., но искам да знам има ли някакъв начин по опаковка да разпозная ментака?  Laughing

# 25
  • Мнения: 554
Да бе, що не им каза, че тоталитаризма отдавна си замина и в днешно време "единствен вносител" такова явление нЕма Joy

Има официален вносител,този който си плаща права и затова  продава по-скъпо и гарантирано.
Като   потърсиш :Нотос България , Еверет България ,Сарантис  идр виждаш   кой гарантира  марката.
НЕ твърдя ,че онлайн обектите  продават  фалшиви парфюми.Когато купуваме от тях имаме едно наум. Flutter

Официален вносител и единствен вносител са две коренно различни неща. Не е необходимо да плащам права, за да внасям дадена марка в която си искам държава Peace
Някои от сайтовете (примерно ензо и парфимо) може да имат права за внос в други държави, стоките се получават в склад в съответната държава и от там могат да захранят няколко пазара в различни държави, пък нищо, че в тези няколко държави официален вносител се водил някой си. Понеже търговията им е онлайн си спестяват доста от наеми на магазини, регистрация на търговски обекти, заплати и т.н и така продават на в пъти по-ниски цени.
Това са си някакви мои разсъждения, но не твърдя че е вярно.

# 26
  • Мнения: 440
записвам се да ви следя, все още не съм пазарувала онлайн, но винаги има първи път

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 822
Поръчах два парфюма от Parfimo и на  единия приложението бар код скенер не му разпознава баркода.Това означава ли че не е оригинален....

# 28
  • София
  • Мнения: 3 906
Време е да се отчета за последната поръчка.Поръчах два аромата от Енцо.Беше четвъртък вечер,ако не се лъжа и във вторник бяха при мен.Единият е на Тиери Мюглер и когато вкарах кода в съркала му го прие, а отделно имах възможност за паралелен тест с тестер от офлайн магазин и няма никаква разлика нито в аромата, нито в трайноста, нито в развитието.Доволна съм и този път!

# 29
  • Мнения: 2
Здравейте, искам  да попитам има ли разлика между  тестер и парфюм в оригинална опаковка? Наскоро  си поръчах тестер  на емпорио армани -she, страхотен  парфюм. Поръчах  го от парфюм-бг.ком.  от както  го поръчах  чакам някой да отбележи за страхотния аромат, но Sad Даже и аз не го усещам. Мисля, че парфюма не е менте, защото има щампа с код на шишето. Просто се чудя има ли разлика  между тестера и оригинала. Ако някой е поръчвал този парфюм и той е бил с дълготраен аромат, моля да  сподели от къде.
П.П. проверих парфюма във fragrantica и видях, че е траен около 5-6 часа

Общи условия

Активация на акаунт