Смешки от форума - 16

  • 93 109
  • 951
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888

Темата е  за изказвания, които намирате за смешни, остроумни, забавни или абсурдни.

Може да цитирате автора, ако смятате, че няма да се засегне.

Предишните теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Записвам се в очакване на поредния бисер в стил "Сексуалната ми култура е колкото на павиан".

# 2
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Аз пък се чудя дали да не ви копирам още нещо от темата за ДеШели, ама не мога да реша кое точно....  newsm78

# 3
  • Мнения: 599
Записвам се в очакване на поредния бисер в стил "Сексуалната ми култура е колкото на павиан".
rotfImbo rotfImbo
Уби ме!  Hug

# 4
  • Мнения: 3 784
Записвам се в очакване на поредния бисер в стил "Сексуалната ми култура е колкото на павиан".

Много се надявам точно такъв да няма, доскуча ми последните няколко страници от предната тема да чета двайсет вариации по тема колко глупави са някои хора, а колко умни сме ние, ура.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Фактически 90% от темата е "колко по-глупави са другите". Замисли се. Но на мен ми е забавно, никой не ги кара насила да пишат, нали? И мен ме е имало в темата. Заслужила съм.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Фактически 90% от темата е "колко по-глупави са другите". Замисли се. Но на мен ми е забавно, никой не ги кара насила да пишат, нали? И мен ме е имало в темата. Заслужила съм.

А аз веднъж даже сама се изтипосах в темата с моя "публичен".....упс, "старчески дом"  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 784
Напълно си давам сметка за процентите.  Laughing Не ги защитавам, от струпването ми стана скучно. Коментарите ми станаха еднакво банални с поставения от може би забременялата въпрос.

Мен пък ме няма, чувствам се дискриминирана.  Crossing Arms Mr. Green

# 8
  • Мнения: 12 687
Записвам се в очакване на поредния бисер в стил "Сексуалната ми култура е колкото на павиан".

Много се надявам точно такъв да няма, доскуча ми последните няколко страници от предната тема да чета двайсет вариации по тема колко глупави са някои хора, а колко умни сме ние, ура.

Еба си умнягите са се събрали - знаят как се забременява. Ми засрамете се малко.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Е, Трещи, ми знам Simple Smile Деца имам Simple Smile И ако на първото не съм знаела, за другите съм се научила Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 199
Цитат
С риск да съм хипократ, някак свързвам крайните квартали с мизерия и работническа класа
newsm78

# 11
  • Мнения: 3 784
Записвам се в очакване на поредния бисер в стил "Сексуалната ми култура е колкото на павиан".

Много се надявам точно такъв да няма, доскуча ми последните няколко страници от предната тема да чета двайсет вариации по тема колко глупави са някои хора, а колко умни сме ние, ура.

Еба си умнягите са се събрали - знаят как се забременява. Ми засрамете се малко.

Трещи, на кого говориш?

# 12
  • Мнения: 7 690
Цитат
С риск да съм хипократ, някак свързвам крайните квартали с мизерия и работническа класа
newsm78


 rotfImbo Е, така се случва като се правиш на полиглот от буржоазната класа.

# 13
  • Мнения: 4 199
То тъй тъй, ама аз дори не се сещам за аналогична дума, да кажеш, че е допусната техническа грешка.

П.П. Авторката се включи в темата, самата тя не намира проблем в цитата, вече съм спАкойна Grinning

# 14
  • Мнения: 7 690
Искала е да каже думата "хипокрит"(hypocrite), явно. Но езиците като не й се отдават по-добре да не рискува да ги изписва на кирилица  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт