Смешки от форума - 12

  • 68 067
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Темата е  за изказвания, които намирате за смешни, остроумни, забавни или абсурдни.

Може да цитирате автора, ако смятате, че няма да се засегне.

Предишните теми:

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11

Последна редакция: пт, 13 дек 2013, 18:28 от Анонимен

# 1
  • Мнения: X
Начало на нова тема:
Цитат
За да не отварям нова тема реших да пиша тук.

# 2
  • София
  • Мнения: 23 128
Цитат
Влизам да чета, защото темата е клюкарска и се намира в "Клюкарника". В Клюкарника не очаквам залитания по философски теми, теми за бедността, политиката и/или стойностните неща в живота.
Както се казва: "Очаквай неочакваното".  Grinning

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Цитат
Влизам да чета, защото темата е клюкарска и се намира в "Клюкарника". В Клюкарника не очаквам залитания по философски теми, теми за бедността, политиката и/или стойностните неща в живота.
Както се казва: "Очаквай неочакваното".  Grinning

Ами то кой обича "стойностни" неща.
Сигурно темата за Николета Лозанова и Валери Божинов й е любима.

# 4
  • До морето
  • Мнения: 7 156
И аз така, ама пък това за всепоглъщата вагина много ме впечатли  Laughing

# 5
  • Мнения: 3 784
Колко е важно да ползваш запетая:  Laughing

Любовницата по презумпция е Курва! 

К____ВА е Мадам, с главно К, хеле тия дето умишлено разбиват семейства и насъскват мъжете  да малтретират жените и децата си. Не К____ВИ, а МРЪСНИ К____ВИ са. Peace

Малкатааа, как ме нарече...?

Цялата тема е бисер до бисер, чудех се кое по-напред да цитирам.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Мъхъм
Драги ми, хайде да спрем с тия хуморески - никога няма да повярвам, че една жена би дала 200 лева за некакви си гащи, които в рамките на денонощие ще ги опикае и хвърли в пералнята, вместо да си купи 20 книги за по 10 лева и да ги чете с наслада цяла година!

# 7
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Още едно бисерче от
Цитат
Щом сте ок някаква к____ва да изкарва толкова незаслужени пари, а вашите деца да ги пращате в чужбина...ама то няма да се промени този модел. Затова дадох пример с Петя Славова, която беше елитната на комунистическия елит...Красотата на гърдата и в гащЯта ще спаси света.
Намира се на 2 страница.
Да, пропуснала съм кавичките, ама все си мисля, че хората тук са с добро ай кю, ама явно бъркам...Някои пък не четат...айде и аз да си позволя да изкажа мнение, след всички обиди по мой адрес...

Още едно бисерче от темата... за запис...

# 8
  • Мнения: 267
Силни болки и вик за помощ

Цитат
Здравейте, така за първи път съм в форумите извинете предварително ако темата ми не е към подходящия раздел.Така на 17 години съм и ще почвам лечение с брекети.Наложи се да ми махнат 2 зъба за да се освободи място от горната страна.При първия всичко мина добре извадиха го не се получиха усложнения.При другия обаче ,той се счупи  в корена докато го вадеха,после зъболекаря ми рови докато извади корена,както и да е успешно. След около 2 дни почна адска болка помислих че ми излиза мъдрец но са се оказали огромни гигантски афти които ме болят повече от самия зъб.Незнам дали е защото ми сложи много упойки или от омъртвяване. Няколко дни съм на аулин и аналгин не знам колко още ще продължава,вечер се събуждам от болка и немога да заспя. Днеска си купих дактарин гел,но не знам дали въобще ще има някакъв ефект.Баща ми е лекар и каза че са просто афти,но аз ги усещам че все едно са ми извадили 10 зъба. И всичките са от дясната ми страна. Благодаря предварително на отзовалите се.. Simple Smile
Татко му е лекар, не филолог все пак.
Отговор:

Цитат
На мен ми се случи подобно нещо след вадене на мъртвец. Докато беше напъвал един прехвален зъболекар, ми беше премазал бузата от вътрешната страна и се бяха образували огромни рани...Ами пих аулин една седмица и така...Много гадно, но продължително! ...
Мъртвецът е напъвал прехваления зъболекар, ама не се казва защо.


# 9
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Мъртвецът е напъвал прехваления зъболекар, ама не се казва защо.[/size]

Или зъболекаря е напъвал мъртвеца?  newsm78
Може да е бил некрофил, прехвален некрофил при това...  bowuu

# 10
  • София
  • Мнения: 5 658
Цитат
На мен ми се случи подобно нещо след вадене на мъртвец. Докато беше напъвал един прехвален зъболекар, ми беше премазал бузата от вътрешната страна и се бяха образували огромни рани...Ами пих аулин една седмица и така...Много гадно, но продължително! ...
Мъртвецът е напъвал прехваления зъболекар, ама не се казва защо.
newsm43 То много страшно при тези зъболекари бе, ексхумации, ужасни неща...  Shocked

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Цитат
На мен ми се случи подобно нещо след вадене на мъртвец. Докато беше напъвал един прехвален зъболекар, ми беше премазал бузата от вътрешната страна и се бяха образували огромни рани...Ами пих аулин една седмица и така...Много гадно, но продължително! ...
Мъртвецът е напъвал прехваления зъболекар, ама не се казва защо.
newsm43 То много страшно при тези зъболекари бе, ексхумации, ужасни неща...  Shocked

 Joy Joy Joy
Така........ами значииии........не им е лесно на гробарите, некрофилите и зъболекарите.......и на родителите на 17 годишни неграмотни девойки. Така де........

П.П. Като стана въпрос за "напъване" в сутрешния блок по Нова ТВ утре ще говорят за професията "тъпкач в метро"  hahaha

# 12
  • София
  • Мнения: 5 658
Мале, добре, че не сме в Япония. Иначе ще има: Иванчо, какъв е баща ти? - Тъпкач, госпожо! - пляяяс един шамар: Марш при директора!

# 13
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
]Как без Чък Норис Laughing той е непобедим.

Аз също си мислех, че е непобедим, докато не видях Брус Лий да го пребива в присъствието на една котка. Това просто срина целият ми сигурен свят. Единствената ми надежда вече е в Бойко Борисов.


Сори, с таблета не успях да оправя цитатите, но цялата тема е много весела.

# 14
  • Мнения: 3 784
Цитат
Цитат
ти недо......а ли си или изоставена заради такава, дето практикува екстремален секс? ooooh!
Иначе отде таз злоба към красивите жени? Попитах те дали познаваш лично девойката или си на принципа "една жена каза", ама ти се направи, че не го виждаш, дай поне отговор на този въпрос?
Мба, злоба към красивите. Аз съм по-красива от нея, в оная другата тема се показах...и съм по-младолика и имам хубава коса....Имам си мъж, с който много се разбираме, кротък, ходим си навсякъде заедно, сега ще си имаме и дете. Обичаме се много. Имам работа, имам добър доход, карам хубава кола, живеем в собствено жилище, имам куче и коте и заек. Котката ми е руска синя, кучето е дакелче, зайчето ми е джудже...За какво да завиждам на някаква, която скача от пишка на хуй, която е по-грозна от мен, няма си мъж и си няма котка, куче и зайче...  Вай, ма сте недорбе, някои  Laughing

Ако нямате котка, куче и зайче, изобщо не си мислете, че имате нещо.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт