Смешки от форума - 6

  • 74 006
  • 750
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Темата е  за изказвания, които намирате за смешни, остроумни, забавни или абсурдни.

Може да разкриете и автора, ако смятате, че няма да се засегне.

Смешки от форума

Смешки от форума - 2

Смешки от форума - 3

Смешки от форума - 4

Смешки от форума - 5

# 1
  • Мнения: 3 736
Мерси, АлексчеSimple Smile

Цитат
Афродита е запазвала здравето и красотата си с такива води.Миела се е със златната,а сребърната е пила.

И отговорът

Коя Афродита? Богинята? Че тя нали е безсмъртна? Какво здраве, каква красота запазва?  Laughing


 Mr. Green

# 2
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Хахха, това като един познат дето се похвали, че ходил на гроба на бог Тангра. Laughing

# 3
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Хахха, това като един познат дето се похвали, че ходил на гроба на бог Тангра. Laughing

Венец занесъл ли му е?  Mr. Green

# 4
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Цитат
Разград е в Пиринския край, а там е много красиво,
 

 smile3532

# 5
  • Мнения: 3 736
А си мислех, че аз съм скарана с географията... Олекна ми.  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 701
Тъкмо идвах да изклюкам как Пирин отишъл до Дунава, ама сте ме изпреварили! Wink

Иначе от предната тема за ходилата, Изма ме разсмя искрено! Simple Smile
Да, но искам да разбера дали има начин да стане малко по - голям.

Няма Naughty Костите в човешкото тяло растат до определено време. Който пораснал -пораснал.

И аз искам крем, с който да ми пораснат циците, ама няма, ходя си с мандарините напред-назад Crossing Arms

# 7
  • София
  • Мнения: 5 828
От Красива мама:
Цитат
Цитат
Момичета ползвали ли сте гела и крема с нар ....
на мен от гела ми се появиха много бръчици, кожата ми се изсуши и даже в момента съм с лишей на лявото око ...
Ау...добре, че писа, аз се колебаех между него и този на планет спа, взех втория  Peace
Дъщеря ми винаги като яде и  и се появяват афти... Sad не знам дали има връзка Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 685
От Красива мама:
Цитат
Цитат
...
Ау...добре, че писа, аз се колебаех между него и този на планет спа, взех втория  Peace
Дъщеря ми винаги като яде и  и се появяват афти... Sad не знам дали има връзка Rolling Eyes

Като яде крема, или?  hahaha

# 9
  • Мнения: 1 129
От темата за новите закони за тютюнопушенето на обществени места

Цитат
Може би това е целта - кучетата да изядат пушачите, след което да измрат от погълнатите отрови, с 1 куршум 2 заека

# 10
  • Мнения: 3 736
 smile3532

Това ми изби зъб:

Цитат
Мадам, аз бръчки нямам!! Но ако не ме обходи отвътре, ако мога така образно да се изразя, ще се спаружа вече...

Последна редакция: вт, 05 юни 2012, 16:51 от ИрПуц

# 11
  • Мнения: 1 129
и от същата тема

Цитат
Към авторката, без значение дали вибратор, дилдо, краставица или тиквичка важно е докато си клекнала нещо да ти е вътре, че то твоето не си е работа- почната и недовършена

# 12
  • Мнения: 3 736
Онази тема се оформя по много плодотворен за тази тема начин.  hahaha

# 13
  • София
  • Мнения: 5 656
Аз съм учудена на дълбоко вързалото се мнозинство (надушвам познат почерк там  Mr. Green ).

# 14
  • Мнения: 3 736
На мен хич не ми пука е ли или не е реален проблемът, звездният потенциал си го има всякак.  Mr. Green Извинете за отклонението.

Общи условия

Активация на акаунт