Искам да кажа ... (14)_08.12-14.12

  • 43 218
  • 936
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 15 032
Преди два месеца търчи моят син и ме пита - "Ти имаш ли пишка?". Поне не се съблича като сладура на Онна Simple Smile

# 406
  • София
  • Мнения: 23 096
Ванини, да не би да имаш хиперстимулация? Дръж ни в течение.

# 407
  • Мнения: 22 435
ванини, дано всичко е ок при теб, дръж ни в течение.

Моят син няма грам интерес към пишката си, а на тази възраст че и по-рано масово майките разказват как си ги дърпали и т.н.

Напече слънце при нас....след близо 20дни без такова. Направо не мога да повярвам чак. Но е облачно и след някои час сигурно ще се скрие.

# 408
  • Мнения: 6 604
Ванини, дано всичко е наред.  Praynig Hug
Аз съм много болна. Tired Купих Колдрекс и се прибрах у дома.  Детенце на Акаша да оздравява бързо.  Heart Eyes
Нашите майки предлагат да подарим коледни чаши или покривки.  Аз обаче ги намирам за поредните прахосъбирачки.  Не знам дали съм права . Предложих да им подарим ваучери и те да си избират.

# 409
  • Мнения: X
Онна, обаче ме разсмя твоят сладур. hahaha

Акаша, дано най-сетне се оправи детенце.

Аз си пия кафето и гледам Боюклиева. Без коментар...

# 410
  • Мнения: 3 867
Тони, да, мисля, че е хиперстимулация.

# 411
  • Мнения: 10 503
Вчера синът ми се прибра и каза, че ще имат някаква благотворителна инициатива с продажба на храна. Поне така разбрах аз. Той е обещал да носи кекс със сирене, т.к. всички са казали, че ще носят мъфини. Каза ми, че иска да му направя поне 2 тави, определил си е и цена. Аз да съм ги пакетирала в търговски вид и с етикет, какво съдържа и кога е приготвен. Всичко много хубаво, но не разбрал за коя дата иде реч  Mr. Green

vanini* и от мен едни палци  Hug

# 412
  • Мнения: 4 841
 Crazy Нещо са ме хванали... лудите, ама ония, забавните луди... Преди малко на важна среща с двама клиенти, не знам поради каква причина ми се прииска да пиша с лявата ръка (само да уточня, че не мога и не пиша по принцип така!)... Бях по-съсредоточена във воденето на записки, отколкото в самия разговор, а сега след като срещата свърши, си гледам безумните йероглифи и се питам дали след ден-два ще мога изобщо да разчета какво съм писала  Crazy Но продължава да ми се пише с лявата ръка  Crazy Довечера ще изровя в къщи някоя изостанала тетрадка с тесни и широки редове, и започвам да се уча да пиша с лявата ръка. Щом чувствам такива импулси, значи подсъзнанието ми иска да ми каже нещо  Joy Joy  Joy


vanini, успокой се и остави докторите да се погрижат за теб! По-добре да си свършат работата и после да ти се обясняват, а не да те омайват със сладки приказки, а да не знаят как да помогнат. Всичко ще бъде наред, ще видиш  Hug

Всички болни да оздравяват! Казах!  babydust7

# 413
  • София
  • Мнения: 10 825
vanini*, стискам палци всичко да е наред при теб.
Нямам представа какво е хиперстимулация Embarassed Сега ще потърся да прочета.


Току що прочетох в електронния дневник, че в понеделник и в нашето училище ще има благотворителен коледен базар. Трябва да "помогнем на децата, да изработят предметите и сладкишите, които ще продават". И сега какво да забъркам пак? Не върви да са отново портокаловите бисквити. Въпреки че предизвикаха фурор newsm78

# 414
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ябълкови бисквити?

# 415
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Или джинджифилови? Съвсем тематични са.

Имам рецепта, от която стават много. И са лесни.

# 416
  • Мнения: 10 503
Или джинджифилови? Съвсем тематични са.

Имам рецепта, от която стават много. И са лесни.

Не е сигурно, че децата обичат аромати, по-добре да е нещо с по-леки аромати според мен.

# 417
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ами моите ги обожават, съседските също. Миришат на канела най-вече.
Давам рецептата за всеки случай.

http://www.menumag.bg/recepta/shvedski-koledni-biskvitki

# 418
  • Мнения: 8 952
Преди малко на важна среща с двама клиенти, не знам поради каква причина ми се прииска да пиша с лявата ръка (само да уточня, че не мога и не пиша по принцип така!)...

 Rolling Eyes newsm78 Rolling Eyes

vanini, дано всичко е наред с теб!

Заинтригувахте ме с тези портокалови сладки. Довечера ще ги изпробвам.
svetal4o27 , тъкмо щях да искам рецептата. Мерси!  То като ще се правят сладки...  Crazy

В обедната почивка отивам да търся подарък от дядо Коледа. Слава Богу, че в последния момент сме си променили желанието от таблет на бебе с гърне. Щото таблет си имаме. И бебета - петнайсет, ама айде - още едно.  Crazy



# 419
  • Мнения: 4 892
Sunny29 за цял буркан не знам  Thinking ама поне няколко - да! Simple Smile

Аз като ви казвам да се съберем, може и с кафе да се напием, ама вие си правите оглушки.
Айде да не е преди, ама след нова година, но още през януари може да направим по едно кафе, кифли такива.

Искам да кажа, че не знам какво ще правя днес. Трябва да купя на малкото обувки, но им проблем с пухкавите крачета и оня ден се вбесих и сега хич не ми се ходи пак, ама трябва.
Мога да си остана и в къщи и да мързелуваме. Довечера ще правя още сладки.

Общи условия

Активация на акаунт