Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 529
Нарязваш наполовина, издълбаваш семките, поръсваш и вкарваш във фурната до омекване - около 30мин - то замирисва страхотно.

# 166
  • Мнения: 741
Гени, радвам се, че сте свършили работата. За крещенето, увеличи някаква музика ще млъкне. Аз като ме дразни, така правя.  Laughing
Чакай и аз да наравя ябълките на Тарталета.  Heart Eyes
Шошковците трябва да се глезят понякога.  Mr. Green
За кашите, правя като Монито.
Това моето голям побойник е станал, бие шамари, щипе, блъска. След побоя, който ми нанесе заспа блажено. Станах жертва на дом. насилие...  Laughing

# 167
  • Мнения: 155
Добро утро момичета
Виждам, че Лили вече е свършила работа. Но при нас много помага крушата, дори и сливата не върши такива чудеса  Simple Smile
Е момичета няма такъв смях. Малката си играе с едно бебе, което пълзи подарак за коледа. Него хареса и не съм и го давала до днес. От сутринта си играе с него и сега реших да го пусна, че то пълзи и пее.  Joy И тя като ококори едни очи  hahaha взе да ръкомоха да го бие и врещи насреща му  hahaha Кара му се да спре да пълзи  smile3532 Умрях от смях. Чак като го удари падна от дивана бебето а тя продължава да нарежда.

# 168
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Mami qde na obed tikva s pile ooooh! bashta i go opita predi da i dade,kaza che shte povarne, a tq si go izqde s udovolstvie Joy Tartaleta za sledobed shte i napravq qbalka da si upravi vkusa. Za poboq i nashata mnogo se bie i udrq dosta silno. Men mnogo me rita v korema i glavata kato i smenqm pampersa. Maksi da mu misli  Joy Sega zvercheto spi. Sreshtu pishteneto nishto ne pomaga mnooogo pishti. Vchera da se glezi i da piska, svirna s usta i se oglejda kakvo stava  Laughing Veche kazva mama,tata i am am xaxaxaxxa lazeneto e miraj

# 169
  • Мнения: 1 557
Ето ме и мен!

Търсих половин час рецептата за кисел, за да не я пиша на ново, търсачката не работи както трябва, та търсих в моите постове. Ако някой се сети, коя друга потребителка беше пускала рецепта за кисел, да ми пише на лични, защото не мога да намеря рецептата.

Рецепти за кисел на mishka88
Това е моята рецепта, сложих я и на първа страница, готовият кисел е около 150 гр.

Ние също не лазим, но имаме напредък с проходилката, вече се оттласква назад Laughing и се радва, когато го прави. Започна да се изправя от полулегнало до седнало положение без чужда помощ и стои все по-стабилно като я придържам.

Тия ябълки определено ще се пробват eat.

Кашите изхвърлям след изтичане на срока, не съм им измислила друго приложение.

Pancake_86, посмях се с "домашното насилие" Joy.

# 170
  • Мнения: 855
Благодаря ви за отговорите за кашите. И аз си записвам датата, на която отварям, защото иначе няма оправия. Много ме дразни, че не са ги разделили на по две по-малки опаковки в кутия. Съвсем елементарно е.

Днес разходка в парка. Час и половина пях като ненормална. Изпях си целия репертоар, но не. Пълен отказ да заспи. Накрая се прибрахме, аз пребита, тя изнервена, защото много и се спеше и си спахме в къщи. Обаче времето така го нагласи, че едвам изкара до сега. Вече сме в леглото.

Благодря за информацията за промоцията на менюта Гербер  в Кауфланд. Накупих 20тина бурканчета, да не умре детето от глад Simple Smile

Дребното зърно лази -вече на колене и длани и се катери да се изправя. Още не се задържа сама - страх я е, но все пак това е само.от два-три дни. Най-после се научи да седи, та ще мога да направя фотосесията, която и подариха още на погачата. Друго си е вилнеещо бебе.

Вика нещо, 'да, да, да, да', 'мамммм,маммм', но не ги броя. Днес нещо обръща долната устна и се плези, но още не съм хванала какво значи това.

Чела съм, че сушени плодове се дават след годинка.

# 171
  • Мнения: 2 520
Момичета, ето вече моята изпробвана рецепта за кисел:
 100 мл. Вода се кипват. Разбиват се две супени лъжици царевично нишесте в 10-20 мл. Водичка и се прибавя към горещата вода като се бърка непрекъснато, докато се сгъсти. Изчаква се да изстине малко и се прибавят две мерителни лъжици АМ малко по малко, за да се разтвори и се бърка. После слагаме плодовото пюре 50-60 мл. Общо става към 160-170 мл.

# 172
  • Мнения: 741
Мами, я кажете какво знаете за спането по корем. Опасно ли е? Дребният от няколко дни само така иска да спи. Постоянно го въртя, ама той след две минути пак се обръща. Цяла вечер упорства, сън не ме лови.  Tired

# 173
  • Мнения: 111
Диляна от къде сте го купили това бебе. Трябва и ние да пробваме. Може пък да се излъже да вземе да пълзи хахаха.
Нашият много гледа реклами, направо е като хипнотизиран и аз дебна рекламите, за да свърша нещо ако е набързо.
Pancake в швейцария препоръката е бебето от раждането да се оставя да спи по корем. Било много полезно. Чувала съм го от позната лекарка. Не му се притеснявай!

# 174
  • Toronto, Canada
  • Мнения: 343
Pancake_86 ние от няколко месеца спим по корем, нищо няма да стане. Щом така и харесва, да спи так. Аз никога не съм я въртяла наляво, надясно (нали казват заради главичката и т.н.) като беше новородено. Бях чела това: "В САЩ  (по вина на гениалния д-р. Спок) е било възприето бебетата да спят по корем, докато не е открито, че има връзка между позата по време на сън и случаите на Синдром на внезапна смърт-когато бебето спи по корем, рискът да  повърне и/или да се задуши насън е по-голям.... "Peace Тук доктора ни беше казал, че спането по корем облекчавало коликите или ако я боли коремчето. Но това е за малки бебета. Аз я оставям да спи както и е удобно.

# 175
  • Мнения: 855
Добро утро! ние в 5:00 сме на крак. Даже ми стана драго като видях, че е 5:00, защото мислех, че е 4:00  Simple Smile

Десита, някои бебета направо прохождат, така,че и да не пълзи, не е проблем. Отдалечавате пакостите във времето.

И аз съм чувала, че бебетата много обичали да спятпо корем. Каза ми го една акушерка в родлния дом. Д.засегане е проявилатакава склонност, но никога не е късно.

Започвам с въпросите от сутринта. Някой давал ли е от кашите тип 'Лека нощ'? чудя се, ако давам това, вместо мляко преди заспиване дали няма да кротува повече през нощта. Иска ми се вече да спре да ме ползва за биберон. От друга страна, да не сатне така, че да прекаля с 'твърдите' хранения  newsm78   макар, че на Хип млечните каши, ако ги прави човек по рецептата им, са всичко друго, но не и твърди  newsm78

Последна редакция: нд, 18 яну 2015, 06:57 от anp

# 176
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Mami dobro utro i ot nas  Flutter Za spaneto po korem spoks,sled 5-6mes mi kazaha tuk che e bezopasno. Nashata i tq se varti i spi v nqkakvi super stranni pozi, no kato i e udobno si q ostavqm da spi kakto iska.
Kashite za leka nosht i tuk sam gi vijdala, no vse se pritesnqvam da ne i e tejko i zatova sme si na mlqko. Nie ne se budim cqlata nosht. Ako vtora mama vzeme bebeto za prolazvane da kaje, da go porachvam i az.
Za reklamite i nashata e hipnotizirana kato zapochnat. Kato cqlo sme mnooogo protiv TV, pc i tableti, no vecher si pyskame tv, Lili e parva pista kato vidi che se puska, zabravq pishtene zabravq i nas Shocked
Mami koletite oshte gi nqma  Joy
Zakusih s qbalkite ot vchera, pretenciqta ne gi haresa i dnes sutrinta az gi izqdoh.
Pravqt se mostove do men i me e strah da ne se izpliushti haide da upravq zvqra i da si napravq edno kafence  Heart Eyes

# 177
  • Мнения: 300
Здравейте и от нас Simple Smile
Снощи гости до 2 часа. И днес всички сме...
Оставих малкия с баща му да се приспиват, аз да пооправя след снощи. Междувременно да сваря малко пиле за бебо.
Pancake, ние спим по корем от 2-рия месец. Само така заспиваше. Няма никакъв проблем, особено като са вече на по 8 месеца. Проблем е когато не могат да си държт главичките изправени. Ако случайно си заровят главичката и не могат да си я врътнат, за да дишат. Иван така се върти от 3 месец насам, че трябва да седя цяла нощ будна да го обръщам ако неискам да е по корем Simple Smile
Desita, нз дали става въпрос за същото бебе, но миналата седмица видяхме едно пълзящо в джъмбо Simple Smile Мъничко е, но беше мн забавно. Пълзи и пее нещо. Малчо като го видя и тръгна да го хваща Simple Smile
За кашата нищо не мога да кажа.  Не мисля за сега да замествам и това харнене с "твърда" храна.

# 178
  • Мнения: 1 048
 kaffeetrmker_2
 hahaha така съм я дресирала, че спи само настрани..и по гръб да я легна, в просъница замята крак и се наглася на страни. Но случва се отскоро, като се пробужда сутрин, малко да поспи по корем, но май така й е удобно да пусне няколко пръцки  hahaha

Genni пощите имат система за проследяване, проучете въпроса и...ако трябва жалба и обещетение,...малко тегавае процедурата, парите са смешни..

Каши лека нощ  newsm78 не знам, не са ми хващали окото...нещо с бисквити и мляко, в бурканче...как се консервира такова чудо  newsm78...

За сега в 19 яде зел ( напр тиква)пюре с 2ам , 22-90мл ам и после цока за приспиване. Но пак има нощи, в които се буди...

# 179
  • Мнения: 1 557
Добро утро!

Ние изобщо не обичаме да лежим по корем, какво остава да спим така. Елена си спи само по гръб откакто стана на 1 месец. Знам, че много бебета спят по корем, доколкото знам е опасно само в началото, заради повръщането и опасността от задавяне.

Ние също сме хипнотизирани от рекламите, ако има нещо между нея и ТВ-то, влага цялата си енергия, да го отстрани, обича  да гледа и новините.

Каши "Лека нощ" не съм давала, гледам последното и хранене да е АМ.

desita_be, ние също сме от бебетата, които не лазят. Майка ми каза, че аз и сестра ми също не сме лазили.

Общи условия

Активация на акаунт