Парфюмни размисли и страсти - 187

  • 66 298
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Бижу, ако не ти е много спешно мога да попитам един приятел, който живее там  Peace

# 736
  • Мнения: 17 546
Не ми е спешно, Лу, имам достатъчно време, благодаря, ще ми е полезно и още инфо.  Hug

# 737
  • на терасата
  • Мнения: 663
Жасмин, мокри камъни, кумкуат и желание за разходи се промотират от бранда. Обожавам жасмин и мисля че ще купя този парфюм веднага на сляпо дори, щом излезе. Дано скоро дойде в България.

Предполагам си искала да кажеш разходки, но си уцелила точно в целта. Разходи, разходи и парфюмни страсти  Hug

# 738
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Laughing
Използвайки този довод и аз ще си позволя да кажа, че за мен абсолютният първенец в чалга течението винаги е бил Тиери Мюглер. Парфюмите му винаги съм усещала като крещящи, превземащи, твърде показни и изобщо too much във всяко отношение.

O, да, и в моята класация той е първенец. Peace  Laughing
Избягвам да го споменавам, че много бисери ръся за него и вероятно има доста обидени от писанията ми. Embarassed

Ау, дано бързо я заредят тази градина.
Фрагрантика и приписва и мента, но като знам Елена какъв магьосник, искрено се надявам да е задминал и себе си, щом е прощален. Flutter Confused

Защо прощален?  Sad

# 739
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Говореше се за Ангелската кожа, като за прощален парфюм за Елена, но ето го с нова градина, така че, дай Боже, още дълго да се вдъхновява. Градините не са мои, но този звучи обещаващо, и аз ще го чакам с интерес.
Не бих се зарадвала на чалга-тема. Достатъчно ни е чалгата в ежедневието  Tired, че да пречумим и парфюмите през тази призма, айде няма нужда  Stop

# 740
  • София
  • Мнения: 1 210
Съгласна  Peace
Няма чалга в парфюмите за мен. И най-ужасния за един ще стои божествено на друг. Всичко е в дозата и кожата Wink

# 741
  • Мнения: 2 435
Говореше се за Ангелската кожа, като за прощален парфюм за Елена, но ето го с нова градина, така че, дай Боже, още дълго да се вдъхновява. Градините не са мои, но този звучи обещаващо, и аз ще го чакам с интерес.
Не бих се зарадвала на чалга-тема. Достатъчно ни е чалгата в ежедневието  Tired, че да пречумим и парфюмите през тази призма, айде няма нужда  Stop
Айде, чул те господ и Атти Grinning
Обичам Елена Heart Eyes Не всичко, но на около 80%.

# 742
  • Мнения: 31 208
А Атти е толкова далеч от чалгата, че не ми се вярва да се вдъхнови да твори чалга- парфюмна тема. Който иска чалга и гюбеци да бяга на Планета, ние си оставаме при парфюмите без нея. Peace

# 743
  • Франция
  • Мнения: 898
Някой може ли да ми каже на летището в Тел Авив има ли бутик на Шанел или евентуално дали се продават ексклузиви там изобщо(на летището имам предвид).
Бижу, аз ползвам редовно ето този парфюме пътеводител, редовно го обновяват и досега не ме е подвеждал.
Информацията е фокусирана върху ексклузиви и нишови марки.

В момента съм в Загреб и благодарение на този пътеводител открих чудни малки бутици с непознати за мен марки. Ще разказвам, като се пусне новата тема  Simple Smile

# 744
  • Мнения: 625
Виждам,че коментарът ми е събудил наистина всякакви страсти.Изобщо не съм и няма да си позволя да обидя никоя жена или мъж,който носи и харесва парфюмите на Том Форд.Изразих единствено и само моите "чувства" към ароматите и особено Черната орхидея.Направих асоциация с чалгата,защото за мен най-вече орхидеята е натрапчива,нахална,вулгарна и ми седи някак мръсно.Това са си само мои си впечатления и не бих обидила никой,който е фен..всеки с вкуса и стила си..В темата сте споменавани за един парфюм,който мирише на сперма,друг на урина,какво лошо има в главата ми от орхидеята да ми замирише на кючек Joy,както и да е..надявам се да сте ме разбрали и наистина не съм искала да обидя никой  bouquet

# 745
  • София
  • Мнения: 5 657
Чалга тема не мога да направя. Не мога да асоциирам с това нито един парфюм, колкото и да го ненавиждам. Обаче видях, че имаме нужда малко да похейтим Simple Smile и въпреки че обмислях друга насока на новата тема, реших да я оставя за по-нататък, а сега малко да отпуснем чувствата и да си кажем, на който каквото му тежи Simple Smile

Така че -
ЗАПОВЯДАЙТЕ В Н О В А Т А   Т Е М А
  bouquet

# 746
  • Мнения: 35 971
как безобразно сте оплюли любимите ми тамяни  Joy

Общи условия

Активация на акаунт