Парфюмни размисли и страсти - 188

  • 71 524
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 446
По повод новата Зелена рокля, вчера минавайки покрай Дъглас, една промотърка ми подаде блотер с нея. Връщайки се на кафето, един от мъжете, с които бях,  взе блотера и го подуши. Гримасата му беше безразлична и така завъртайки се в кръг, шестима не го харесаха. Аз пък още по-малко. Посредствен.

# 751
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 363
Аз най- накрая се сетих да пробвам новия Опиум- поредния Ла Ви е Бел, само че по-обран. На летището всички от женски пол си купиха или оляха с Ла Ви...и беше задушливо пътуване. Това е новия Ангел.

# 752
  • Мнения: X
Това Ла'ви е бел едвам го изтраях цял ден на работа. То сладко, сладко, ама зидя, бе, както вика баба ми.
Единственото ми желание беше да го отмия тоз Сладък живот по-бързо от кожата си.

# 753
  • Мнения: X
Аз най- накрая се сетих да пробвам новия Опиум- поредния Ла Ви е Бел, само че по-обран. На летището всички от женски пол си купиха или оляха с Ла Ви...и беше задушливо пътуване. Това е новия Ангел.

Ако става дума за Black Opium - сладък е, да, но с много силна нотка на кафе и ликьор. За мен лично този аромат ухае на тирамису. Чудесен е, но не за носене, а за ароматизиране на сладкиши или като аромат за стая.

La Vie est Belle за съжаление стана толкова масов, че вече не мога да го нося и търпя. Може би и пристрастеността ми към диабетни бомби поотмина. Тествах и прословутия Бонбон на Виктор и Ролф, който е също от тази категория, като аз лично не намерих много разлики с Цветната бомба. Напълно ненужен рилийз на V&R, какво им стана на тези хора, не знам..... newsm78
Омега беше пълен провал, сега това.... Crossing Arms Thinking
Свежата Черна рокля на Герлен също е пълно разочарование. Лек опит за прилика със Свежия шанс на Шанел, но ще ме прощават, не могат да стигнат неговото качество и стил.... hahaha

Последна редакция: пн, 06 апр 2015, 14:54 от Анонимен

# 754
  • Мнения: 1 206
Питах в темата за Шанел, но не е много активна, та идвам тук.  Heart Eyes

Някой ползва ли Коко ЕДТ? Тествах Коко ЕДП, идва ми силен и неносим /съжалявам, че се повтарям/. В БГ сайтове никъде не открих коментари за ЕДП и ЕДТ, та реших да попитам тук. Дали имат тоалетната вода в Прити шоп?
 bouquet

 


# 755
  • Мнения: X
Пробвах наскоро прословутия Будоар.
На мен много ми натъртваше на нещо мазно, лой сякаш, наред с карамфилите.
Малко като балсамирана мумия се чувствах с него. Нищо будоарско-еротично не изпитах...

# 756
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Аз най- накрая се сетих да пробвам новия Опиум- поредния Ла Ви е Бел, само че по-обран. На летището всички от женски пол си купиха или оляха с Ла Ви...и беше задушливо пътуване. Това е новия Ангел.
Точно такава беше моята реакция  при първи мирис на черния опиум , и много ме разочарова . При мен кафето го няма много освен в първите минути.
Обичам Ла ви бел и все така ще е , но вече много рядко го ползвам .
Имам мостра на новата рокля на Герлен и на Ескада, но не съм стигнала до тях. Онзи ден пред Дъглас имаше една девойка раздаваше блотери напръскани с роклята амии нее, трябваше да снимам реакцията на майка ми, която е фен на първата рокля .  Laughing

# 757
  • Мнения: 7 698
В Сефора ми дадоха тестер на черната рокля,но тоалетната вода и страшно много ми хареса, преди имах парфюма и не се разбрах с него,но тоалетната водя може да я купя.
La vie est belle за мен е едно към едно с Flower bomb,но предпочитам втория определено.

# 758
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря на всички за предложенията  bouquet След дълга чуденка, най-накрая взех http://www.fragrantica.com/perfume/Salvatore-Ferragamo/Acqua-Ess … nziale-17089.html, дано допадне на бъдещия му притежател Praynig
От свежата МЧР и аз съм разочарована - посредствен и нетраен Crossing Arms

# 759
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Бубс, много благодаря.   bouquet  bouquet

# 760
  • Мнения: 3 248
Нова тема?  newsm78

# 761
  • София
  • Мнения: 5 658
Разбира се Simple Smile Бях няколко дни без компютър, до края на деня ще има нова тема  Peace

# 762
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Тази година явно на мода са акватиците  Confused Щом и Пиер Гийом създаде нов бранд и създаде четири акватични парфюма за него  newsm78
Едно интересно интервю http://www.fragrantica.com/news/Pierre-Guillaume-A-Cruise-Heals- … -Crisis-6566.html
Малко уморен и изхабен Пиер Гийом  Sad. А и това, което се подготвя за PG не звучи добре, бели цветя  Sad
Армани заложиха също на акватиците, като създадоха два Тюркоазени кода, които нямат нищо общо с концепцията на Код. Не ми харесват акватици и явно ще залагам на отдавна забравените стари неща.

# 763

Общи условия

Активация на акаунт