Парфюмни размисли и страсти - 188

  • 71 544
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 813
На почитателите на рози препоръчвам http://www.fragrantica.com/perfume/Acqua-di-Parma/Acqua-Nobile-Rosa-29971.html. Много отдавна не беше ме впечатлявал така аромат на роза. Ужасно съжалявам, че не мога да говоря така красиво за парфюмите, но тествайте го, заслужава си!
Пробвах едп версията-  приятен, но муска ми дойде задушлив и не ми допадна много. Това сподели и друга съфорумка. Този обаче е едт може да е друг.

Deetron, това в което е завит Viaggio d`Africa кърпичка ли е, вратовръзка ли е че се чудя дали да не го поръчам пък ще ми дойде излишна Laughing Laughingне можах да разбера от снимките пулих се. Simple Smile

Честит празник на именниците! Да са живи и здрави!

# 721
  • София
  • Мнения: 1 210
Тази роза на Акуа ди Парна е от серията им Acqua Nobile, предната беше от друга серия. Аз я харесах, пудрена и без излишен муск на моята кожа. Тази я нямаше още последния път като съм минавала, ще я проверя тези дни.
Харесах много двете Пантери на Картие вчера. Днес мисля да направя по-обстоен тест и вероятно ще купя една от двете.

# 722
  • Мнения: 18 589
Тази роза на Акуа ди Парна е от серията им Acqua Nobile, предната беше от друга серия. Аз я харесах, пудрена и без излишен муск на моята кожа. Тази я нямаше още последния път като съм минавала, ще я проверя тези дни.
Харесах много двете Пантери на Картие вчера. Днес мисля да направя по-обстоен тест и вероятно ще купя една от двете.

а къде си намира това нещо в Б-Я?

# 723
  • Мнения: 625
Аз знам ,че в  магазин Circle в Сердика център предлагат Acqua di Parma Peace

# 724
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Aqua di Parma има и в Салон Олфактив, но дали конкертната обсъждана роза е налична не знам.

# 725
  • Мнения: 7 229
На почитателите на рози препоръчвам http://www.fragrantica.com/perfume/Acqua-di-Parma/Acqua-Nobile-Rosa-29971.html. Много отдавна не беше ме впечатлявал така аромат на роза. Ужасно съжалявам, че не мога да говоря така красиво за парфюмите, но тествайте го, заслужава си!
Пробвах едп версията-  приятен, но муска ми дойде задушлив и не ми допадна много. Това сподели и друга съфорумка. Този обаче е едт може да е друг.


И тук има малко муск, но аз нямам нищо против него, допада ми!  Peace

П.П. Честит имен ден на всички, които носят цветни имена! Живи и здрави бъдете и парфюмно задоволени!  Laughing

# 726
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Честит празник на всички  bouquet
Моля да ми препоръчате някакъв свеж, акватичен мъжки парфюм - на по-прилична цена Blush Трябва ми за подарък, а зная, че въпросният мъж точно такива аромати харесва/поразпитах и узнах, че последният, който е носил е бил Аква Булгари Thinking

# 727
  • София
  • Мнения: 2 512
Честит празник на всички  bouquet
Моля да ми препоръчате някакъв свеж, акватичен мъжки парфюм - на по-прилична цена Blush Трябва ми за подарък, а зная, че въпросният мъж точно такива аромати харесва/поразпитах и узнах, че последният, който е носил е бил Аква Булгари Thinking
Има нов на Bvlgari, една колежка го взе за мъжа си - http://www.fragrantica.com/perfume/Bvlgari/Aqva-Amara-22675.html. Никак не е лош Simple Smile

# 728
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
О, супер, много ти благодаря, simpathy  bouquet Не съм го виждала този/не че много се заглеждам по мъжките парфюми Blush

# 729
  • Мнения: 166
*Biskvitka*, Ето този излезна наскоро: Armani Acqua di Gio Profumo. Acqua Di Gio Essenza е също приятен акватик. Мисля, че и двата са в EDP концентрация, но са малко по-скъпи от EDT-тата на Армани.
Kenzo pour Homme е много харесван класически акватик от 90-те. Някоя разновидност на Аква Булгари може би ще свърши работа - Aqva Pour Homme Marine ми се струва по-хубав от Аква Амара, но всичко е въпрос на личен вкус. Aqva Pour Homme Marine Toniq е лимитирана серия от 2011 и вече цените по сайтовете би трябвало да са паднали, но в магазините вече го няма.
Acqua Essenziale Salvatore Ferragamo for men е много приятен, силен и траен. Намира се в магазините.
Успех с търсенето Wink

Честит празник на именниците.   bouquet

# 730
  • София
  • Мнения: 1 210
Тази роза на Акуа ди Парна е от серията им Acqua Nobile, предната беше от друга серия. Аз я харесах, пудрена и без излишен муск на моята кожа. Тази я нямаше още последния път като съм минавала, ще я проверя тези дни.
Харесах много двете Пантери на Картие вчера. Днес мисля да направя по-обстоен тест и вероятно ще купя една от двете.

а къде си намира това нещо в Б-Я?
Вече го има в Съркъл в Сердика със сигурност. Днес тествах на блотер, че бях с други по ръцете. Розата е много свежа във връхните нотки. Определено ще го проуча по-обстойно.

# 731
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
ScorpionKing, благодаря ти! Мисля, че предстоящият рожденник е наблягал предимно на парфюмите на Булгари и не знам дали няма да се повторя с някой, но определено ме заинтригува с Acqua Essenziale Simple Smile Ще докладвам за избора си Wink

# 732
  • Мнения: 289
 Здравейте, досега само чета интересните ви и полезни коментари и най-сетне се престраших и аз да се включа с едно запитване. Можете ли да ми препоръчате аромат на Montale, който да е сравнително свеж, може цитрусов, в никакъв случай сладък или ванилен, подходящ за сезона, а и не само. Благодаря.

# 733
  • Мнения: 5 066
http://www.fragrantica.com/perfume/Montale/Crystal-Flowers-3772.html - единственият Монтал, който харесвам истински. Много е носим, безумно траен. Недостатъкът му е, че за мен не е много монталски аромат, в смисъл, не е така тайнствено-нетрадиционен, но пък моята асоциация за парфюм на Монтал е тежък ориенталец, много подправков и с много уд, т.е. не парфюм, който бих носила.  Laughing

# 734
  • София
  • Мнения: 768
Аз също харесах от блотер розата на Акуа ди Парма ..  Peace Малко в стила на КМ ми идва лично на мен, но е нежна и женствена Розата не се натрапва.

Днес тествах последното творение на мосю Елена. Наистина е доста минималистичен. Определено носи духа на Градините , на мен не ми напомня на Жур, по скоро а Нилските градини, но е по обран.
Аз харесвам всичките , но не мога да ги нося. Особено първите три са ми леко шизофренични.
Мосю Ли е много интроверетен, много въздушен и обран, градината е леко имагинерна и у мен остава усещането ,че мириша нещо синтетично ( не непременно в лошият смисъл) и модерно. Хареса ми сравнението по напред в темата с мокрите камъни във фенси цветарниците Simple Smile, има нещо общо, но ароматът на Елена е доста по фин и елегантен.
В крайна сметка, ми хареса и го купих. Grinning



П.п. Да все повече напомня на Нилските.

Общи условия

Активация на акаунт