Glossybox, Birchbox, Lovemebeauty, Lookfantastic box и други.

  • 48 064
  • 726
  •   1
Отговори
  • USA
  • Мнения: 7 297

Тема за снимки,споделяне на мнение за продуктите,абониране,отказване от абонамент,начин на плащане и превоз,промоционални кодове.
Всичко това в компанията на очарователни мадами.

Пропуснати снимки,отзиви и коментари(предишна тема) ->
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=657513.0

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Запис! Mr. Green
За LMB съм абонирана в момента за следващите 5 месеца, но ако Глосибокс излязат с някоя много силна кутия, може и да се прежаля. Във всеки случай с тях за 6+ месеца натрупах бая продукти (възползвах се на два пъти и от оферта за допълнителна кутия).
Днес ми дойде LMB кутията, липсва ми един от поръчаните продукти, имам непоръчан, няма ми пълноразмерния продукт за обезщетение за януари и писах писмо за обяснение Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 10 309
Благодаря за темата  Hug

В момента съм абонирана само за LMB, но ако излезе интересна кутия на Глоси, ББ, ЛФ или YBD, ще си взема и от тях  Mr. Green

Все още не съм си получила януарската LMB кутия, дано да нямам липси, като при Бу....

# 3
  • USA
  • Мнения: 7 297
Глосибокс Щатите със сигурност подновяват 3-6-12 месечните абонаменти автоматично.

При мен веднъж вече ми се случи за едногодишен абонамент...Не ми пречи,защото откакто са на американският пазар,2 години и 9 м,съм пропуснала само 4-5 кутии,но съм принципна и щом не съм поела инициатива за нов абонамент,смятам,че не е тяхно право да ми се бъркат в кредитните карти.

Писах мейл и няколко дни по-късно ми върнаха парите.Бях споменавала,че и два пъти са ми подарявали кутии.

Много треперят да не "разгневат" клиентите.Като писани яйчица ни гледат тук. Mr. Green

# 4
  • USA
  • Мнения: 7 297
Пак съм аз.

Гледам,че кутията за февруари на Lookfantastic http://www.lookfantastic.com/beauty-box/lookfantastic-beauty-box … aign=AffiliateWin е все още налична.Има и 10-15% намаления с кодове.Дали важат за кутиите също?


Ето и съдържанието в снимки и коментари: http://whichbeautyboxuk.com/2015/02/01/look-fantastic-beauty-box … ew-february-2015/

# 5
  • Мнения: 198
Пак съм аз.

Гледам,че кутията за февруари на Lookfantastic http://www.lookfantastic.com/beauty-box/lookfantastic-beauty-box … aign=AffiliateWin е все още налична.Има и 10-15% намаления с кодове.Дали важат за кутиите също?
Преди се е случвало да има работещ код, но преди два дни пробвах всички кодове обявени в момента..и нямах успех. Поръчах я за 15£, имам голямо желание да пробвам марокан ойл, който по принцип не се доставя до България.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 193
Примъък.  Hug Аз оставих само My Little box.

# 7
  • София
  • Мнения: 10 309
Примъък.  Hug Аз оставих само My Little box.

Исках да се абонирам, миналия месец, но не ми допадна съдържанието. Дали си срещала снимки на февруарската кутия?

# 8
  • София
  • Мнения: 5 193
Не, не е изпратена още. Писах ти в фб Blush

# 9
  • София
  • Мнения: 10 309
LMB, определено имат специално отношение към моя акаунт... освен че имах 8 вместо 6 кредита, доплатих и една лира за допълнителен продукт, сега погледнах, че вместо една лира са ми изтеглили един лев  newsm78

# 10
  • Мнения: 2 838
От мен само запис, не поръчвам тези кутии, но са ми много интересни отзивите ви тук   bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Привет и от мен и честита нова тема - винаги влизам с радост и хубави емоции Heart Eyes

Нанасям се тук с багаж - LOVE GLOSSY, или немската февруарска кутия.
Голямата ми изненада беше цветът на лака - на мен обикновено слагат все най-екстравагантното.  Grinning Росовият тоник вече е обсъждан - ммм. Tinties - цветният балсам за устни в супер сладурска винтейдж кутийка от Коледната, само че в коралово (що ли не съм го извадила). Това е цикламено-черната кутийка е пилинг за лице в сърцевидна форма - божествен! Отчупих парченце и се измих тази сутрин, после дори не ми трябваше крем! Тестерът също е пилинг - винаги добре дошъл. Последния продукт няма да го обсъждам Stop Grinning

# 12
  • USA
  • Мнения: 7 297
Пробва ли вече розовият тоник? Аз вчера се мазах три пъти с него  Mr. Green, абсолютно пристрастена съм към миризмата.Между другото,маха отраз дори и лек очен грим,молив и гел за вежди.

Примъък.  Hug Аз оставих само My Little box.

Моля ти се,пускай снимки.Много искам да се абонирам за My Little box,но ги нямаме в Америка.
В този блог(някой го беше споменал в предишната тема) има ревюта на всички кутии досега. http://whichbeautyboxuk.com/category/my-little-box/

# 13
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не мога и не мога да се абонирам за английската Глосибокс. Не ми позволява да платя, писахме си с някакъв момък 10-тина е-мейла, той също не можа да ми помогне. Някакви идеи защо се получава така?

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не мога и не мога да се абонирам за английската Глосибокс. Не ми позволява да платя, писахме си с някакъв момък 10-тина е-мейла, той също не можа да ми помогне. Някакви идеи защо се получава така?
A PayPal?
Имам мейл от Глоси бокс а се абонирам за февруари + подарък Nuxe за него, но не е точно подарък, понеже кутията с пощенските идва £16,20 Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт