Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 13*

  • 24 650
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 4 830


Шюкрю: Проблемът е в това, че една жена изживява такива неща и че тези случаи от ден на ден се увеличават все повече, дори са на път да бъдат оправдани от закона..



Бурджу: Не може да хвърляме вината само върху изнасилвачите и престъпниците. И без това ние като държава сме завързали ръцете и краката на жените и затова за тях остава само да направят последния удар..



Шюкран: Да бъдеш жена в тази държава означава, че си обречена да изчезнеш! Ще се промени това положение, трябва да се промени!



Ясемин:  Аз съм голяма късметлийка за това, че майка ми ме научи не да мълча, а да си извисявам  гласа и да си търся правата. Късметлийка съм затова, че мъжете в живота ми не ми казваха как да се обличам, а какви книги да чета. Не всяко момиче има късмет като моя. Обещавам, че ще продължавам да си извисявам гласа срещу онези бащи, батковци и пазители на честта, които карат да помръкне блясъка в очите на момичетата.. Заради всички Йозгеджановци, заради  Н.Ч, заради Тууче Албайрак.. А на всички онези жени, които казват на защитниците на правата на жените:,, Ако не ти харесва, се махай оттук!,, и аз им казвам: Много жалко за вас! Наистина много жалко!

# 376
  • Мнения: 4 830
Днешния сет..

# 377
  • Мнения: 4 830
Скрит текст:
Добро утро! Hug Hug

Скрит текст:


Джиджи, миличка, ако искаш да видиш страст и любов, ще трябва пак да си пуснеш Слънцата, за да видиш как Керем Сайер гледа влюбено и страстно Зейнеб  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

На Ясемин тези сцени не й се удават, защото пак продължавам да твърдя, че тя е много слаба актриса, но Керем много добре го докарва този страстен и похотлив поглед, че вече и влюбения.. Чисто и просто сигурно е въпрос на възприемане и усещане, на сцените с Йиит и Сибел много ясно усещам сексуалния заряд заложен в тези сцени.. Това сигурно се дължи на това, че самия Керем излъчва сексапил наляво и надясно.. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А епизода от снощи ми хареса много, всичко се беше таман на място. И реплики и игра  и музика и динамичност и напрежение. Всичко..Явно и тука се разминават нашите усещания, но все пак се радвам, че заради Керем ще продължаваш да гледаш сериала..


Лили  Hug аз не съм спирала да гледам GB мила. Срам ме е да кажа за кой пореден път....  smile3505 Просто нямам друг избор, Naughty опитах,  но просто не мога да гледам друго  Crossing Arms

А относно сцените между Йиит и Сибел .... наистина съм много учудена на това, че долавяш некакъв емоционален заряд .... наистина  newsm12
Обожавам Керем, ти знаеш, но аз мисля, че даже и за него е мъчение да играе с Ясемин. Последната сцена с двамата много ясно го показва.  Наистина му повярвах, когато каза" Аз не искам повече да те виждам, не искам да си в този град и аз да дишам същия въздух, който дишаш и ти!"  newsm10

Искренно се надявам Алтан и компания да престанат с тези "любовни" напъни между тях  newsm17 newsm17 newsm17 Не може заради слаби сценаристи да разчиташ на сексапила на Керем да задържи аудиторията  Crossing Arms  Той, че го има в излишък, има го, но това определено вреди на Керем като актьор Peace Peace

Джиджи, миличка, не разбрах само защо го гледаш този сериал тогава. От поста ти ми стана ясно, че ти все още си подвластна на магията Зейкер. Че сравняваш двата сериала, съпоставяш образите на Керем Сайер и Йиит Кълъч.. Вярно е, че Зейкер ни покориха сърцата, по време на Слънцата им се наслаждавахме от душа, но както каза Мимчето вече сме на друга вълна.. Керем играе в този сериал, на Ханде й предстои да играе в друг. Актьорската професия е такава, че след един проект следва друг и неизменно идват и други партньори. А за подчертаното с червено не знам какво да кажа. Само това, че знам колко обичаш Керем не ми позволява да си мисля, че и ти си прикрита Зейкерка, като онези тинейджъри в туитър и фейса, които признават само Ханде до Керем и никоя друга. Това е смешно! Не мога да си обясня тази твоя неприязън към Ясемин Алън. В сцената, за която говориш не Керем казва на Ясемин, че не иска да я вижда, а Йиит Кълъч ги казва на Сибел. Защото той не може да понесе мисълта, че и брат му е целувал устните, които е целувал той. Това го отвращава. Керем така изигра тази сцена с изтриването на устните, наистина ясно му личеше отвращението от тази целувка. Според мен е нелепо да си правиш изводи от тази сцена, че за Керем е мъчение да играе с Ясемин. Поне най-малкото това е неправедливо спрямо Керем. С това твое твърдение ти го изкарваш човек, който не уважава колегите си. Да, и мен на моменти ме дразни Ясемин, няколко пъти съм го казвала. доста е височка за Керем и говори с някакво съскане. Но не мога да подмина това, че и тя като всеки друг от екипа се труди на този сет, полага усилия като всеки друг там. Като Керем, като Шюкрю, като Шюкран, като Бурджу.
Аз ако бях на твоето място нямаше да се измъчвам да го гледам този сериал, дори и заради Керем Не си го причинявай, миличка! Друг е въпросът, че аз Керем бих го гледала във всяка роля и с всяка до него. Не съм толкова придирчива и взискателна към актьора, когото обожавам да гледам на екрана. Не знам, може би аз съм сбърканата, може би моите настройки не са в ред, но аз харесвам изключително много Керем в тази роля, сериалът също ми харесва много. Както казах, не съм много критична  към сценарий, към партньорките на любимия си актьор, просто предпочитам да се наслаждавам на Керем и сие и да си гледам с кеф сериала, вместо да се тормозя кое как и защо не се е получило..
Факт е, че ти не го харесваш този сериал, пък знам, че ако човек не харесва нещо, от сто кладенеца вода да донесеш пак няма да можеш да ог накараш да го хареса. Затова заради теб наистина искрено се надявам следващия проект на Керем да ти хареса и да можеш да възприемеш новата му партньорка там. Преди време прочетох статийка на Айше Карадуман, в която тя пише за Керем, че тази роля за него е била изпитание, което той без страх се е решил да изиграе и което изпитание той е минал много успешно. И аз съм на мнение, че той се справя блестящо с ролята си на Йиит Кълъч.. А за нас остава да му се радваме на екрана..
Надявам се, че няма да ме съдиш много строго за поста ми, но искам да знаеш, че негативното ти отношение към Ясемин ме провокира да пиша този тъй дълъг пост..

# 378
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 935
Привет, момичета! Hug Hug Hug

Лилиlove001  love001  love001 благодаря ти за споделеното!


# 379
  • Мнения: 3 007
Здравейте, момичета! Прегръдки на всички! Hug

Първо искам да благодаря на Лили, че и този път не ни остави без превод! newsm51
Благодаря и за всички останали снимки и информация!  bouquet Heart Eyes

Епизода снощи беше много интересен, всеки един момент беше изигран блестящо от всички. Жалко, че този път рейтинга е спаднал, надявам се следващия път отново да сме във форма. Laughing Praynig


# 380
  • Мнения: 5 267
Здравейте и от мен............... Hug Hug Hug Може ли да помоля за линк за снощния епизод,че неможях да гледам.............. Embarassed Embarassed Embarassed  

# 381
# 382
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 935
Здравейте и от мен............... Hug Hug Hug Може ли да помоля за линк за снощния епизод,че неможях да гледам.............. Embarassed Embarassed Embarassed  
Hug Hug Hug

http://www.kanald.com.tr/seref-meselesi/bolumler

# 383
  • Мнения: 5 267
Здравейте и от мен............... Hug Hug Hug Може ли да помоля за линк за снощния епизод,че неможях да гледам.............. Embarassed Embarassed Embarassed 
Hug Hug Hug

http://www.kanald.com.tr/seref-meselesi/bolumler
Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquetА случайно да имаш  този на рускините............. Mr. Green и тях да дебна за превод................. Peace  Embarassed Embarassed Embarassed

# 384
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 935
Здравейте и от мен............... Hug Hug Hug Може ли да помоля за линк за снощния епизод,че неможях да гледам.............. Embarassed Embarassed Embarassed 
Hug Hug Hug

http://www.kanald.com.tr/seref-meselesi/bolumler
Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquetА случайно да имаш  този на рускините............. Mr. Green и тях да дебна за превод................. Peace  Embarassed Embarassed Embarassed

Бойче Hug Hug Hug, гледам, че в бокса има 12 епизод...  http://vbox7.com/play:a20719fac5

# 385
  • Мнения: 3 007
Лили, Джиджи! Hug Hug

Сега пиша този пост с риск да бъда после критикувана и неразбрана. Също така знам, че аз ни най-малко имам правото да ви се меся в разговора. Не съм нито на вашите години, нито имам вашия опит и разбира се, се обръщам с най-голямо уважение към това. Благодаря, че ме приехте в темата и ми позволихте да коментирам и да бъда част от нея!

За никого не е тайна, че аз започнах да гледам сериала заради Шюкрю. С времето обаче наистина много харесах Керем. Не, нямам в предвид външната красота, а това че е много добър актьор, толкова талантлив. Правя си също изводите и какъв човек е, от изказвания в негови интервюта и соц. мрежа.
"Въпрос на чест" е и първия сериал, който започнах да гледам с негово участие. От скоро започнах да гледам и "В очакване на слънцето" - разликата е огромна, като персонаж и всичко останало, та дори и визия.
Та мисълта ми е - сега ако мога така да се изразя - таланта на Керем, може би е доста повече от този на Ханде и не се получава връзката между Зейнеп и Керем Сайер. Някак си тя просто бледнее, не виждам и не усещам това, което е в момента при Йиит и Сибел. Не, не казвам, че Ханде не е добра актриса - напротив. Просто за мен тя не е на нивото на Керем и не се допълват нито като двойка, било то екранна. Не говоря в личния живот, като някои момичета от съседна тема - твърде цивилизовани хора сме, та да обсъждаме личния живот на хората и да казваме кой в коя тема си "чеши езиците" и подобни неща, които просто не искам да коментирам. Да продължа това, което съм започнала първо - сериала си е сериал, живота си е живот, но да не бъркаме едното с другото, нали?
Моята позиция е, че Керем си играе ролите перфектно, както при Керем Сайер, така и при Йиит Кълъч, но екранната му партньорка играе много важна роля и в неговата игра, та това е от ясно по-ясно.
На мен Ясемин Алън много ми харесва като негова партньорка, всяка сцена е изиграна с много чувство и  толкова истински! Пожелавам на Керем още много успешни проекти!

Както казах по-горе пиша поста с риск да бъда критикувана, което всеки има право да го направи, различни хора сме, с различно мнение. Всяка от нас си има мнение и трябва да го уважаваме, независимо дали мислим точно по този начин или не. Аз не налагам моето мнение на никого, не искам да бъда разбрана погрешно! За мен е голямо удоволствие да бъда част от тази тема и да коментирам заедно с всички вас ...  Heart Eyes

# 386
  • Мнения: 3 007
Няколко снимки от епизода ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 387
# 388
# 389
  • Мнения: 4 830
Рени HugБойче Hug Габи Hug

Нося ви клипче с превод на разговора между Емир и Йиит Peace Peace

Благодаря на Ринка  Hug Hugза субовете newsm51 newsm51

http://www.videoclip.bg/watch/447214_seref-meselesi-13-epizod-em … trevoji-za-iiit-b


Общи условия

Активация на акаунт