Пиърсинг - къде, как, колко?

  • 135 661
  • 186
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 858
Здравейте!
Искам да си продупча пъпа и езика, но идея нямам къде да отида, в смисъл студио, с отлична хигиена и пр.
 Като болка и процедура - също идея нямам, ако вие имате - разкажете малко подробности.
И един последен въпрос - как са цените?
Колко време трае зарастването?

# 1
  • Мнения: 5 577
Бейби, ела да дадеш акълец!  Peace

# 2
  • Мнения: 5 299
А чак сега виждам темата Mr. Green
Мацко, не знам за теб, ама аз окон4ателно се отказах от езика. Ще ти дам да про4етеш малко отзиви, и си реши сама. Много е болезнено след това, и вероятноста да се възпали езика е много голяма. Аз по принцип съм си шубелийка де, ама нещо не ми се рискува тоя път. На веждата нямах никви грижи - изобщо не боли. На пъпа ходих няколко пъти и все я няма тая мацка, дето дупчи. Аз не съм от СФ, а иначе платих 15 лв за дуп4енето, а обеците са м/у 6 и 15 лв. Вси1ко, което те интересува ще намериш тук:
http://piercing.bgfree.com/

Последна редакция: чт, 09 мар 2006, 23:37 от 4baby

# 3
  • София
  • Мнения: 2 858
На веждата нямах никви грижи - изобщо не боли.
   Mr. Green тва е последната грижа при пиърсинга - дали боли или не дупченето

Вивиан, за сега вземи прочети по въпроса и не е нужно двете на веднъж да ги дупчиш  Wink

п.п. ако искаш пиши ми на лични да пращам координати  Laughing

# 4
  • Мнения: 5 299
На веждата нямах никви грижи - изобщо не боли.
   Mr. Green тва е последната грижа при пиърсинга - дали боли или не дупченето

Да така е, но аз имах предвид, че след това не ме е боляло, както и дуп4енето, а за езика знам съвсем друго Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 2 858
Вси1ко, което те интересува ще намериш тук:
http://piercing.bgfree.com/
#Crazy

@4baby, извинявай, ама този форум  ooooh!

п.п. има много места, от които да прочете наистина важни неща професионално!! написани

# 6
  • Мнения: 302
За езика незнам там нямам обеца, но на пъпа имам и вече почти пет месеца си стои там. Болката не е кой знае колко силна, поне при мен беше така, може би е повече до желание и психическа нагласа. Пробиха ми го за 15 лв., а обиците бяха от 15 лв.  до към 35 лв. медицинските.Съжалявам обаче че не мога да ти дам инфо за студио в София, не съм от там.

# 7
  • Мнения: 5 299
Вси1ко, което те интересува ще намериш тук:
http://piercing.bgfree.com/
#Crazy

@4baby, извинявай, ама този форум  ooooh!

п.п. има много места, от които да прочете наистина важни неща професионално!! написани
Ъъъъ, какво му има? newsm78 Аз си мисля, че е по-добре да се 4ете "направо от извора", или съм сгршила? Blush

# 8
  • София
  • Мнения: 2 858
Вси1ко, което те интересува ще намериш тук:
http://piercing.bgfree.com/
#Crazy

@4baby, извинявай, ама този форум  ooooh!

п.п. има много места, от които да прочете наистина важни неща професионално!! написани
Ъъъъ, какво му има? newsm78 Аз си мисля, че е по-добре да се 4ете "направо от извора", или съм сгршила? Blush
  мое лично мнение! понякога е по-добре в случая обаче може да се начете на глупости и излишни неща!  Thinking

# 9
  • Мнения: 2 550
А чак сега виждам темата Mr. Green
Мацко, не знам за теб, ама аз окон4ателно се отказах от езика. Ще ти дам да про4етеш малко отзиви, и си реши сама.


 newsm66 bash
Лошо ти се пише  Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 39 771
То и аз от езика се отказах.
Но си мисля пак да си сложа на носа. Пак, 'щото взе, че ми падна обицата. И на веждата съм навита, Джони и един негов колега се ме подкукуросват.
За пъпа - корема ми хич не е за такива неща.
Наде шъ тъ питам (за студио) га са навия.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 858
Наде шъ тъ питам (за студио) га са навия.
нямаш грижи, то нали и аз имах на веждата, ама ми я изхвърли, та ще видим кога ли пак ще си сложа  Rolling Eyes

п.п. всъщност и мен много ме кефи на езика, ама за да го направя тряя да отделя поне 10тина дена да не комуникирам с хора ooooh!- инак почти не виждам как ще стане номера

# 12
  • Мнения: 5 251
Когато реших да си слагам обица на пъпа, пуснах тема тук. Момичетата ми дадоха много и изчерпателни отговори за което   bouquet И няколко часа след това бях с пиърсинг  Peace Не ме болеше, лекарката ми сложи упойка.Платих 30лв=15 за пробиването + 15 лв. за обицата. На 25.03 ще стане 1 година откакто я имам. Зора беше първите 2-3 месеца, промивки и пръскане с Оксикорд. На 25.03 е Благовещение, казват че акотогава си сложиш обици, ще се възтановиш много бързо. Незнам до колко е вярно, но аз реших да пробвам  Wink Ако някой от Варна реши да си слага пиърсинг препоръчвам докторката в Дом Младост  Peace

Не го мисли много.Успех  Peace

# 13
  • Мнения: 1 629
Радина, мерсаж, тъкмо щях да питам къде във Варна да се дупча. Кажете за веждата, моля, защо 'изхвърля' newsm78

# 14
аз имам обица на езика и мога да кажа че няма за какво да се притесняваш
не боли хич - единственото неприятно е гадния вкус на упоиката, първите дни малко трудно ядеш (имаш чуството че ще си изядеш обицата) но свикваш
аз се притеснявах да не ми я отхвърли защото преди като си бях дупчила ушите ми се бяха възпалили мн но сигурно е било от сребърните обици иначе те ти слагат медицинска и всичко е наред
аз се дупчих в татоо мания на витошка за 40 лв в това влиза и обицата като после ти я сменят с по къса
ако имаш някъкви въпроси питай
недей да се спичаш всичко ще е супер и после мн ще се радваш  Wink

# 15
  • Мнения: 811
пак аз ама забравих да питам татуировки там правят ли? знаеш ли цени? ще ми се една мъни4ка пеперуда да си татуирам някъде-не зная то4но къде...голям съм незнайко Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Много искам на веждата ама си мисля, че няма да ми отива и не смея да се впусна в такова начинание  Embarassed

# 17
  • Мнения: 140
аз имам на пъпа.пробих си го май месец миналата година.Искам да кажа,че наистина около 6 месеца зараства напълно,не че през цялото време боли,ама е неприятно и тече слуз.иначе не боли много,по-скоро е до психическа нагласа.но за сметка на това,колко е красиво,особено лятото,като ходиш на море! Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 39 771
Дамаянти да идем двете ве Simple Smile Шъ си стискаме ръцете за кураж Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 2 858
 Rolling Eyes   anjeline , в На тъмно татуси не правеха последно май Rolling Eyes можеш да погледнеш на сайта им /пиши на тъмно и гугъл ще каже, че сега на бързо пиша/ - ако ще е малко тату няма значение, повечето по-малко от 60тина лева не взимат

Дамаянти, няма нищо кой знае какво, просто си иска поддръжка отначалото

АнМари, абе какинУту, що ще се държите за ръце като на веждата боли по-малко от на ухото!!!

 

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Добре де, ако се пробия сега значи ли че през цялото лято ще ходя с червен и възпален пъп?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 858
Добре де, ако се пробия сега значи ли че през цялото лято ще ходя с червен и възпален пъп?
  мне, даже точно сега у евремето, айде да речем април е екстра! плюс това от слънцето ще си зарастне по-добре... Party

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Добре де, ако се пробия сега значи ли че през цялото лято ще ходя с червен и възпален пъп?
  мне, даже точно сега у евремето, айде да речем април е екстра! плюс това от слънцето ще си зарастне по-добре... Party

Слънцето добре, но солената вода няма ли да раздразни пиърсинга?(сори за профанския въпрос, но от една година се глася и не мога да се реша)

# 23
  • София
  • Мнения: 2 858
Добре де, ако се пробия сега значи ли че през цялото лято ще ходя с червен и възпален пъп?
  мне, даже точно сега у евремето, айде да речем април е екстра! плюс това от слънцето ще си зарастне по-добре... Party

Слънцето добре, но солената вода няма ли да раздразни пиърсинга?(сори за профанския въпрос, но от една година се глася и не мога да се реша)
  напротив заздравява  Crazy

# 24
  • Мнения: 5 299
Надее Mr. Green, кога организма ти изхърли пиърсинга на веждата newsm78 Аз от много хора до сега чух, че това е най-често срещаното явление при веждата Confused МОйта я имам от декември месец - нямам никакви проблеми Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 4 734
Аз си имам на пъпа от 4 години и не е мръднала,бях на морето и си я сложих там...с някаква местна упойка беше...някаква лепенка,която леко притъпи пробиването...ама кво ще се лигавиме...та ние сме раждали една обица ли ще ни стресне newsm03 Иначе още тогава ми взеха 40 лв-обицата плюс поставянета...и до ден днешен съм си с нея от някакво медицинско бяло злато е

# 26
  • София
  • Мнения: 2 858
Надее Mr. Green, кога организма ти изхърли пиърсинга на веждата newsm78 Аз от много хора до сега чух, че това е най-често срещаното явление при веждата Confused МОйта я имам от декември месец - нямам никакви проблеми Heart Eyes
  ще ти пиша на лични , ами аз се пробих миналия април и ми падна юли примерно

личи си, когато тръгва да пада /освен това голямата подробност - моята беше хоризонтална, а това има значение/

# 27
  • Мнения: 5 103
Аз да питам, пупкта на пъпа, сега ще ми зарастне ли сега докато не носа обицата заради корема??

# 28
  • София
  • Мнения: 1 444
За пиърсинг най-добре е в студио ОЧЗ, което се намира в една адски малка уличка оттрани на бившият цирк, има вход към нея и от към последната спирка на трамвай )5, на колелото.Там с това се занимава един Ники дългия и казват, че бил бог на пробиването.Аз лично още не съм намерила време, искам пъпа да си пробия и сигурно тази пролет ще го направя.Там правят и татуси, но не препоръчвам.Аз имам вече от 11 години, правих я при първият в БГ, казва се Марио и студиото му е на бул.Витоша.Той взе лиценз в Англия, там го обучиха и членува в тяхното сдружение.При него апаратура, игли, бои и всичко е от там и качеството и хигиената са на 1100%.Гарантирам.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 858
за татуси виж това http://www.tattoobg.org/moko/info.htm

много го хвалят и били професионалисти
   Peace има защо

@marypopins   Laughing

# 30
еми за коремчето ти мимка не знам,от колко време я имаш обицата и колко време вече не е на теб

# 31
dali 6te doli da si probiq vejdata?kakvo trqbva da pravq kato se probiq?pomo6t kajete mi

# 32
  • София
  • Мнения: 1 914
При всеки пиърсинг тече известно количество лимфа (а не слуз, както някой се изрази).

За студио препоръчвам Мания- на Витошка се намира.

Иначе и аз съветвам- за въпроси и инфо да се обръщате към форума, който вече беше даден. Wink

# 33
Здравейте Simple Smile  Имам едно въпросче към вас...Ако си пробиеш пъпа и след това рязко свалиш килограми,в този случай и мазнините на корема намаляват,та дали след това обицата няма да е захваната на прекалено малко кожа и да изглежда зле?изобщо това има ли някакво значение,защото както разбирате съм малко компетентна... много ще съм благодарна,ако някой все пак ми отговори.
п.с. и един по-често срещан въпрос-пиърсинг(за пъпа става въпрос пак) 1 месец преди море грешка ли е? :S

# 34
искам да ви питам...може ли пъпчето да се пробие с пистоелт?  Confused

# 35
  • Мнения: 7 723
Миналата седмица си направих пиърсинг на пъпа в студио МАНИЯ на Витошка  Flutter

# 36
  • Мнения: 7 723
Здравейте Simple Smile  Имам едно въпросче към вас...Ако си пробиеш пъпа и след това рязко свалиш килограми,в този случай и мазнините на корема намаляват,та дали след това обицата няма да е захваната на прекалено малко кожа и да изглежда зле?изобщо това има ли някакво значение,защото както разбирате съм малко компетентна... много ще съм благодарна,ако някой все пак ми отговори.
п.с. и един по-често срещан въпрос-пиърсинг(за пъпа става въпрос пак) 1 месец преди море грешка ли е? :S
По първи въпрос-
пиърсинга се прави на кожата,  мазнините едва ли имат нещо общо....
По втори въпрос-
Не, не е грешка- на мен ми изписаха 9- дневна профилактика с антибиотик, а после да го промивам с физиологичен разтвор- т.е- морска вода  Grinning

# 37
 Rolling Eyes eii moje li pup4ety s pistolet da se probie???

# 38
  • Мнения: 7 723
Rolling Eyes eii moje li pup4ety s pistolet da se probie???
Аз не разбирам, ама се съмнявам- обиците са на друг принцип... Rolling Eyes

# 39
Rolling Eyes eii moje li pup4ety s pistolet da se probie???
Аз не разбирам, ама се съмнявам- обиците са на друг принцип... Rolling Eyes
mhm....  Sad

# 40
  • Мнения: 7 723
Rolling Eyes eii moje li pup4ety s pistolet da se probie???
Аз не разбирам, ама се съмнявам- обиците са на друг принцип... Rolling Eyes
mhm....  Sad
newsm78

# 41
# 42
  • Мнения: 7 723
Да- поне така мисля....

# 43
# 44
  • Мнения: 624
mimmka-може да се пробива пъп с пистолет,така пробих за първи път моя в "Дома на модата и красотата"в Пловдив.След няколко дни махнах обицата-не ми понесе,последва 2-ро пробиване-вече не с пистолет-всичко мина ок,забременях и махнах обицата и вчера-3-то пробиване #Crazy #Crazy #CrazyТо,добре,но козметичката не ме бодна на старата дупка,а ми направи нова-пак махнах обицата-резултат-имам си 3 пъпа #2gunfire
Нищо,само да зарасне и 4-ти път ще ходя Whistling

# 45
  • Мнения: 624
Също съм си купувала и обеци, които са с по-късо желязце от нормалното и страшно много притискат и правят възпаления, тъй че имайте едно наум. Аз като си купувам обеца винаги я сравняам с някоя от моите, с която се чувствам комфортно.
 
Deizitta-това притеснява и мен,преди имах по-късо желязце на обицата,вчера ме пробиха с обица,която има по-дълго-в момента махнах обицата,но затова си мисля,че козметичката не проби старата дупка,защото обицата щеше да е голяма-в обиците ли е проблемът,не можем да имаме дупка за късо и дупка за дълго все пак Laughing Laughing Laughing

# 46
  • Мнения: 624
Апропо-колкото и години да минат и да зарасне раната,белег остава,дупката от стария ми пиърсинг отдавна е зараснала напълно,но от бремеността така се е деформирала,че не прилича на дупка,а на втори пъп,не е кой знае колко грозно,но дразни #Cussing out

# 47
  • Мнения: 5 299
На веждата не боли. Заявявам го най-отговорно. Mr. Green
Тая тема откъде я изкопахте Mr. Green
И на пъпа не боли...за други места не знам Mr. Green

# 48
  • Мнения: 302
По принцип може, но не е препоръчително специално за пъпчето

# 49
  • Мнения: 4 734
За първи път чувам за дупчене на пъп с пистолет Shocked

# 50
mi ne e xubavo da se probiva pupa s pistolet za6toto moje da stane ne6to nai xubavo e s igla i da ne se skranzi6 za pari i trqbva da ima6 koja  koqto da probiqt no ima6 spoko

# 51
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
 Shocked pap4e s pistolet ne e hubavo da se produp4va. standartno se pravi s igla i po jelanie moje s upoika da ti zamrqt mqstoto. men  me be6e strah i za tva go zamrazihme  Blush hubavo e da se pazi mestoto i da se maje s geracetamin pone 1 2 v  na4aloto za6totto mn barzo se vazpalqva.
sega sam re6ila  da si sloja obi4a na hru6qla na uhoto. nqkoi slagal li si e tam i boli li?  newsm78

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Няма нищо чудно от това пъп да се продупчи с пистолет. Няма логика да е противопоказно. Принципа на пробиване е един и същ при двата вида дупчене. Единствената разлика е, че с пистолета е задължително да сложиш мед. обица при което дупчицата се пробива с нея, а когато дупчат с игла после се постава обицата която може да бъде всякаква. Според мен най важно е не начина на пробиване, а метала който поставяш. Аз бих приела мед. жълто или бяло злато. Никакъв друг метал. При мен се получава възпаление дори и при зараснала вече дупка когато сложа друг метал. Всичко е до организъм и хигиена!

# 53
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
materiala e ot zna4enie no sa6to taka obici koito sa napravieni ot takav material ot koito se pravqt medecinskite izstrumenti sa6to e mn doba. s takava obica sam ot godina i nemi se e vazpalilo nito edin pat

# 54
Няма нищо чудно от това пъп да се продупчи с пистолет. Няма логика да е противопоказно. Принципа на пробиване е един и същ при двата вида дупчене. Единствената разлика е, че с пистолета е задължително да сложиш мед. обица при което дупчицата се пробива с нея, а когато дупчат с игла после се постава обицата която може да бъде всякаква.

........????
..такова мненийце би изразил само човек, абсолютно незапознат със пиърсите, нямащ представа какви рискове носят те?,... още повече,абсолютно никаква представа за техниката при поставянето им ,....
....и изключително, недостижимо невеж по въпроса за болестите предавани по кръвен път!,..
...колкото за металите що не пробваш с титан, няма доказани алергий/или противопоказания/ към него....

# 55
Iskam da se namesq poneje imam dobar opit s piarsingite,a vijdam kolko gluposti se pi6at vav foruma.Zna4i az si slojih na papa,na nosleto i na ezika.Parvoto i na-vajno koeto az vi savetvam e da otidete v studio,a ne pri lekari hirurzi i t.n.Pri tqh e mnogo po bolezneno i sa mnogo malko zapoznati za pravilnite na4ini.Na papa si slojih predi 8 godini.Ne boli postavqneto,nai-mnogo den dva sled tova da q use6tate no mnogo slabo.Nai-dobrite obici sa ot titan,ne predizvikvat alergii,organizma gi priema i t.n.Samata procedura trae nqkolko sekundi i se izvar6va s abokat.Abe po4ti ne razbira6.Na ezika sa6to ne boli samoto dup4ene.Ezika se poduva no v nikakav slu4ai ne e ne6to ujasno,bolkite sa malko i predimno kato hapva6 i tva e parvite dva dni maksimum.Az fufleh parvata ve4er kato se podu,no na sutrinta vsi4ko be6e ok.I da vi kaja dori qdoh 4 4asa sled kato mi probiha.Sme6no mi e kato 4eta 4e trqbva edva li ne sedmica da qm supi i te4ni hrani.palni gluposti.Na nosa me bole6e nai-mnogo,no sled nqkolko dni q zaka4ih s edna bluza i se za4ervi mnogo i se upla6ih da ne se vazpali i q mahnah.Emi tva e.Ako nqkoi ima vaprosi da pita.

# 56
  • Мнения: 1 813
Имам пиерсинг на пъпа - златен кръст с камъни.

# 57
  • Мнения: 48
 Grinning az sam gorda pritejatelka na dva piarsinga na ezika i vejdata.vaobshte ne me bolia kato se ima napredvid 4e si probih ezika bez upoika.govoreh si normalno  Embarassed shto gode bolka niamashe.vejdata e oshte po bezproblemna.prepora4vam studio mania na vitoshka do ugo.dup4ete se i ne mu mislete Mr. Green

# 58
  • Мнения: 126
Имам един единствен пиърсинг и той е на пъпа.Това лято си сложих обичката ...много е сладка
По принцип много ми харесва как стои една обеца на пъпчето,нямаше да си я сложа ако небеше мъжо ми!
Няколко дена докато обикаляхме из Созопол  не бяхме забелязали никаде да правят пиърсинг...
И хоп......както си вървяхме видяхме една табела на която пишеше татоо и паърсинг...Подминахме я и той ме драпна за ръката и ме задърпа към студиото....
Реших се доста бързо имайки в предвит ,че наистина го исках.Малко ме беше страх ,но .....Simple Smile)
Само дето като ми е пробиха и като сварши уж цялата болка като реших да стана от стола припаднах.Аз дефакто непомня много от станалото ,но знам ,4е мЪжото беше откачил и му се искаше да убие някой.
както и да е след 10 мин. потене над мен се свестих....беше голямо преживяване..Сигурно никога няма да го забравя!
Странното беше ,че когато се събудих момичето ме пита дали съм яла а ние такмо бяхме станали от ресторанта , в който се бяхме надЪнили зверската!!!!
КАК да е оказа се ,че кравното ми е паднало от вълнение и от това ,че докато ми пробиваха пъпчето стисках ръката на мЪжо ми и от страх да не мрадна стомаха да не ме допчат на криво съм се стегнала толкова много ,че.......
Но на друго място едва ли ще се престраша!

# 59
macko , izoobshto nqma ot kakvo da se pritesnqvash. boli purviqt den , zashtoto ezika ti i vuobshte organizma ti ne e sviknal s chujdo tqlo. az imam obeca na ezika, na pupa. imah na vejdata, na ustnata mi otgore i otdolu. no gi mahnah, zashtoto mi omruznaha. ostavih si samo na ezika i pupa. bolkata e ponosima. vuprosa e tqloto ti da svikne s obecata, koeto pri mene stana... za 3-4 dena. apuk i ako si reshila naistina da si slojish obeca nqma mqsto za kolebanie - ili go pravish ili ne !!

# 60
Аз имам пиърсинг на пъпа вече от три месеца.В началото нищо ми нямаше обаче през последния месец постоянно ми е зачервено, мажа го всеки ден със спирт и гентамицин , но не минава. Вие с какво ще ми препоръчате да го мажа?

# 61
  • Мнения: 4 435
Аз имам пиърсинг на пъпа вече от три месеца.В началото нищо ми нямаше обаче през последния месец постоянно ми е зачервено, мажа го всеки ден със спирт и гентамицин , но не минава. Вие с какво ще ми препоръчате да го мажа?


Със спирт не го мажи.Ще правиш следните  неща:от аптеката си купи един спрей-Лево корт се казваше,пише се Laevo kort.По едно време не се намираше,така че ако пак няма поискай някакъв заместител,имаше един oxy cort .И другото,което е хубаво да правиш са промивки с кислородна вода.Или с памуче напоено почиствай или лежейки изливаш от бутилцицата в пъпа и седиш така няколко минути.Искам да те питам от какъв материал ти е обицата?

# 62
  • Мнения: 312
Аз имам пиърсинг на пъпа вече от три месеца.В началото нищо ми нямаше обаче през последния месец постоянно ми е зачервено, мажа го всеки ден със спирт и гентамицин , но не минава. Вие с какво ще ми препоръчате да го мажа?

И при мен беше така,когато за първи път си пробих пъпа.Зачерви се и започна да се възпалява.Махнах обецата и мястото си зарастна(може би обецата ми ми раздразни рната,защото беше сребро).След известно време пак си пробих пъпа и сложих златна(бяло злато,че не ми харесва жълтото) и сега всичко си е ок. Та моя съвет е да смениш обецата.

# 63
abe hora iskam da vi pitam kade se namira tfa studio maniq.vsi4ki kazvat 4e e na bito6ka ama kade to4no dnes hodih i ne go namerih....daite nekfi orientiri tam se vurtq kato maloumen i ne moga da go namerq...10x predvaritelno

# 64
zna4i mnogo iskam da si napraa piercing na vejdata i na ustnata ... iskam da znam dali boli na vejdata Sad xixix malko me e strax edno takova sigorno 6te me pomislite za tupa....  newsm78  vse pak txn

# 65
  • Мнения: 4 435
zna4i mnogo iskam da si napraa piercing na vejdata i na ustnata ... iskam da znam dali boli na vejdata Sad xixix malko me e strax edno takova sigorno 6te me pomislite za tupa....  newsm78  vse pak txn


Споко,отивай и си прави няма да боли. Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 2 858
zna4i mnogo iskam da si napraa piercing na vejdata i na ustnata ... iskam da znam dali boli na vejdata Sad xixix malko me e strax edno takova sigorno 6te me pomislite za tupa....  newsm78  vse pak txn
на веждата боли по-малко отколкото на ухото  Laughing

п.п. абре хора, пускайте търсачката, има толкова много и подробно описано в темите /поне от мен  Mr. Green/

# 67
Аз имам пиърсинг на езика и мога да ви кажа,че изобщо не боли.Дупчиха ме без упойка(не знам как се съгласих,защото съм голяма бъзливка Laughing ) Нищо не усетих,освен как една игла минава през езика ми,но чувството беше повече като гъдел,отколкото като болка Laughing можех да си говоря,да си ям още на първия ден!никакви проблеми! Дупчих се в "диви и красиви"-Пловдив.НАмира се малко след кафе Шоколад(след подлеза на малката главна)Човека ме предразположи много,пък и е образ голям Mr. Green тъй,че смело напред Wink Peace

# 68
  • Мнения: 40
Не знам дали ви интересува едно мъжко мнение, но пиъсинга на езика лично мене, а и повечето мъже, които познавам, ги отвращава.
Според мене едно такова "разкрасяване" не си струва, но въпрос на личен избор все пак. Бих презпочел да се целувам с дама, която е с хубав парфюм, добре облечена (респ.съблечена), но пиъсингът нещо не ме кефи.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 858
Не знам дали ви интересува едно мъжко мнение, но пиъсинга на езика лично мене, а и повечето мъже, които познавам, ги отвращава.
Според мене едно такова "разкрасяване" не си струва, но въпрос на личен избор все пак. Бих презпочел да се целувам с дама, която е с хубав парфюм, добре облечена (респ.съблечена), но пиъсингът нещо не ме кефи.
аз пък съм чувала, че усещането да се целува някой с обица на езика е различно и било... ммм по-хубаво  Whistling

# 70
  • Мнения: 4 435
Аз имам пиърсинг на езика и мога да ви кажа,че изобщо не боли.Дупчиха ме без упойка(не знам как се съгласих,защото съм голяма бъзливка Laughing ) Нищо не усетих,освен как една игла минава през езика ми,но чувството беше повече като гъдел,отколкото като болка Laughing можех да си говоря,да си ям още на първия ден!никакви проблеми! Дупчих се в "диви и красиви"-Пловдив.НАмира се малко след кафе Шоколад(след подлеза на малката главна)Човека ме предразположи много,пък и е образ голям Mr. Green тъй,че смело напред Wink Peace

И аз си дупчих езика в това студио,наистина е готин пича.Изобщо не ме боля.


Не знам дали ви интересува едно мъжко мнение, но пиъсинга на езика лично мене, а и повечето мъже, които познавам, ги отвращава.
Според мене едно такова "разкрасяване" не си струва, но въпрос на личен избор все пак. Бих презпочел да се целувам с дама, която е с хубав парфюм, добре облечена (респ.съблечена), но пиъсингът нещо не ме кефи.


Мене половинката ме накара да я махна след 2-3 месеца,изобщо не му харесваше. Sad

# 71
мАцКи абЕ Аз Се ДуПчИх НяКоЛкО Дни ПрЕдИ РоЖдЕнИя Ми ДеН (24.05) иии оЩе На ВтОрИя МеСеЦ Си СмЕнИх ОбЕцАтА зАщОтО Си Бях ХаРеСаЛа ДрУгА.СлВА БоГу нЯмАм ПрОбЛеМИ До СеГа АбСоЛютНО НикАкВи.ЗаЗдРаВЯ Ми СуПеР бЪрЗо ... сАмО ЛяТоТо МаЙ мИ БеШе ВлЯзЛа ПесАчИнКа в ДупКаТа И МаЛкО Ме БолЯ АмА Се ОпРаВиХ  Wink аЗ ХоДиХ В "tRiP HoUsE" вЗеХа мИ 40лв. За пРоБиВаНе И ОбЕчКа ... КолЕбАх Се И Аз ДоСта вРеМе АмА МинаВаХ пОкРаЙ СтУдИоТо и Уш СаМо Да ВлЯзА дА ПоГлЕдНа ЦеНиЧкО АлА БаЛа и СлЕд 15 Мин. ИзЛяЗоХ С ОбЕчКа ХиХи яКо Е Ако Ви ХаРеСвА и иСкАтЕ НаПрАвЕтЕ Си ... КаКвО Ли Не Ми иЗчЕтОхА зА пИъРсИнГа На ПъПа,ДаЖе чУх За НяКаКвА БолЕсТ КоЯтО МожЕлО Да Те хВаНе : ЧеРвЕн ВяТаР мАй АмА Нз ИсКаХ И Го нАпРаВиХ и Съм СуПеР ДоВолНА  Hug АйДе цУнКи От МеНе  Rolling Eyes Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue

# 72
  • София
  • Мнения: 1 914
abe hora iskam da vi pitam kade se namira tfa studio maniq.vsi4ki kazvat 4e e na bito6ka ama kade to4no dnes hodih i ne go namerih....daite nekfi orientiri tam se vurtq kato maloumen i ne moga da go namerq...10x predvaritelno

Студиото е точно след Уго. И гледаш табелите.  Laughing

# 73
  • Мнения: 52
Сега попадам на темата и бих искала да споделя, че имам горчив опит от слагането на пиърсинг с пистолет. Преди 10 години, когато пиърсинга не беше толкова популярен в България, реших, че искам да имам обици на езика и на пъпа. Отидох в тогавашният дом на красотата във Варна, някаква лелка козметичка се вихреше. Попитах я дали слага обици на език и пъп, а тя беше толкова убедителна...един вид дупчи езици по 20 пъти на ден . Постави ми обиците с пистолет, медицински, от тези с винтче, 2 дни по късно езика ми беше толкова надут, че не можех да дишам през усатата,много ме болеше, а обицата буквално беше потънала в езика...Махнах и двете обици.
Година по късно се пробих в "на тъмно", без упойка ми сложиха и трите пиърсинга, самото пробиване на езика не боли толкова, лично мен ме болеше докато зарастваше. Когато езика се пробие, той се надува двойно Simple Smile поради тази причина обицата, която се слага е много голяма(дълга), след около 10 дни я смених. През това време не можех да ям всичко, наблягах на супички и сокчета, а и трудно говорех   Embarassed . Никога не се съгласявайте да ви поставят пиърсинг с пистолет, винагаги гледайте дали има стерилизатор, инструментите да са дезинфекцирани, уверете се , че разпечатват иглата пред вас. Не се притеснявайте да задавате върпоси, когато предприемате такава стъпка Simple Smile А на всички ,които са решили да си поставят такова бижу по тялото успех Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 259
Винаги съм искала на пъпа. Не си сложих преди 3 години и сегашния ми прител не позволва!

# 75
  • София
  • Мнения: 1 914
Не позволява???  Shocked
Винаги се чудя на такива жени, които се оставят мъжете им да определят. Ако искаш наистина, защо да не си сложиш?  Crossing Arms

# 76
  • Мнения: 1
piersing-a nito na papa nito na ezika boli.i kakvi sa tezi gluposti 4e piersing na papa ne se mokri.?
kapete se kolkoto si iskate,samo trqbva da se vnimava da ne go zaka4ite .Maje se s rozova voda po 3-4 pati na den.
a za ezika nepriqtnoto use6tane e parvite 2-3 dni,za6toto se poduva ,malko fafkite i trqbva da se qdat predimno meki hrani.
Az imam piersing na mnogo mesta postavqt se s abokat.NIKOGA S PISTOLET.pistoleta e samo za u6i.
a na tamno az nikoga ne bih oti6la ,mnogo sa zle,osobeno za tatusite.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 914
Не чак да не се мокри, но да се внимава да не влизат много козметични средства. Най- добре душът да завършва с измиване с антибактериален сапун, неароматизиран. Това може да се прави първия месец или докато заздравее.

Това за розовата вода също не е много точно. Най- добре да се промива само с физиологичен разтвор.

# 78
mn iskam piarsing ama na6te ne mi davat q kajete ko da praq? #Crazy

# 79
  • София
  • Мнения: 1 914
Порасни.  Peace

# 80
Abe iskam da si dupcha ustnata no me e strah da ne se vuzpali .. v smisal az shte si sloja led ot prede na ustnata i shte nagorestq debela igla .. posle kato probiq g/d do polovinata shte sloja led ot vutreshniq krai i shte probiq i shte sloja ubicata ! no me e strah da en se vuzpali i ako se vuzpali kvo she stane ? Verno li she mi rejat ustnata  Laughing Laughing

# 81
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Abe iskam da si dupcha ustnata no me e strah da ne se vuzpali .. v smisal az shte si sloja led ot prede na ustnata i shte nagorestq debela igla .. posle kato probiq g/d do polovinata shte sloja led ot vutreshniq krai i shte probiq i shte sloja ubicata ! no me e strah da en se vuzpali i ako se vuzpali kvo she stane ? Verno li she mi rejat ustnata  Laughing Laughing

да не си посмял/а да направиш подобно нещо сам/а!!! отиди в някое студио за пиърсинг. и без глупости ала мистър бийн, че ще ядеш пердах Peace а ако си поставиш пиърсинг, но не САМ/А, пусни снимка да те видим Wink

# 82
Gledam, 4eta i se 4udq  newsm78 .... Piercing na ezika vob6te ne boli dokato ti go pravqt, nito puk sled tva.... sled kato mi probiha ezika i izlqzoh ot studioto, si kupih edin golqm diuner i se naqdoh bez bolka i problem...Ili az sum izrod i ne 4uvstvam nujniq diskomfort i bolka ili nz....No pone pri men nqmashe i poduvane.Imam 4uvstvoto 4e straha na horata e po-golqm ot vsqkakva druga bolka... No neka ne zabravqme, 4e ima razli4ni hora, s razli4ni organizmi...i t.n.  Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 1 914
A може пък и да си извадил късмет с глупостта си да ядеш веднага след дупчене. Въпросът не е само до болката, а че това си е рана и е възможно да се възпали после. Болката- всеки може да я изтърпи.

# 84
  • Мнения: 304
Оф, най-мразим, когато някви хора почнат "абе вие говорите пълни глупости, то въобще не боли".

При мен дупченето на езика не боля наистина. Самата процедура ми беше адски безболезнена (мен ме пръскаха, защото аз на болка не търпя) и с упойката наистина грам не ме боля. Първите 1-2 часа нищо, докато упойката падне единственото неприятно нещо е огромната обица. След като падне упойката обаче...езика си се подува и си е доста неприятно. При мен това подуване стоя 2 седмици, че може и малко повече да беше, като през цялото това време съм си поддържала езика както ми бяха казали.

Не знам дали съм можела да ям твърда храна, защото с троен език в устата изобщо не ми се ядеше  Joy След тези 2 седмици и малко езика ми се пооправи, но може би чак след месец вече смених обицата. С обица на езика съм от 4 години и единственото, което мога да дам като насока е, че когато ви слагат обицата, трябва да я сложат малко по-навътре, защото с времето тя сама се измества напред. Имам позната, която след 2 години с обица просто я махна, защото и беше продупчена напред и стигна почти върха на езика  ooooh!

По отношение на обиците на пъпа, аз нямам такава. Сестра ми обаче преди 2 години някъде си проби пъпа, но тъй като тогава човека нещо не си свърши работата, сестра ми си я махна. Истината е, че и я пробиха на много малка площ. В началото всеки организъм се бори с това да изкара чуждото тяло, а нали се сещате, че когато усеща, че е близко до целта, той постоянно си възобновява отблъскващите процеси. При сестра ми обицата беше на много малка площ, организма и я избута още повече (дори си й остана лека чертичка от движението на самата обица) и тя просто реши да я махне и някой ден да се пробие наново.

Sorry, че стана толкова дълго  Blush

# 85
  • Мнения: 231
Имам пиърсинг на веждата и въобще не ме боля. Нито при поставянето, нито след това. Дори не беше зачервено даже. Важно е при какъв специалист отиваш. Аз ппримерно се "дупчих" при едно момче на Патриарха. Много съм доволна. Две години вече, карам трета, и още съм с обичката. Дадох 30лв. + 5лв. за един гел да се мажа с него и стана идеално. Вярно, дадох повече пари, но пък си заслужаваше. Преди това пък ходих до едно друго студио, там като попитах дали правят пиърсинг, този който го правеше ми се люшкаше на ляво на дясно и викаше "За тука или за вкъщи" и аз си казах, че е по добре да дам 15 лв отгоре ама да си остана с око... И така. Не се лъжете от ниските цени... По скоро е важно на какъв професионалист ще попаднеш. Като с фризьорите е Wink  bowuu

# 86
  • Мнения: 3 423
Не позволява???  Shocked
Винаги се чудя на такива жени, които се оставят мъжете им да определят. Ако искаш наистина, защо да не си сложиш?  Crossing Arms
Да, има такива жени!!! Познавам една,
която имаше пиърсинг на клитора, но
мъжът й не обича да целува метал и
тя си махна дрънкулката, заради мъжа.

# 87
Аммм първо да кажа, че аз съм момиче  Grinning ... И когато казвам, че някои пробивания не болят, говоря за себе си... Ами ако стаа на въпрос, мен нито едно "дупчене" не ме е боляло, като се има в предвид, че си падам малко мазохистка, пък и до сега не съм имала проблеми със пиърсингите ми, защото заздравяват мн бързо  Sunglasses ААА излъгах...имах проблем с обицата на пъпа, щото година след пробиването- мигрира и просто трябваше да я махна  Sad

# 88
  • Мнения: 254
Момичета, дайте адрес на някое вярно място за пиърсинг в Пловдив.

# 89
здравейте тук съм нова и виждам готина тема   Wink аз имам засега само 4 дупки на ушите,но много ви се моля ако може всякаква информация за пиърсинга на нослето защото много искам и скоро ще си правя МНОГО се чудя с пистолет или абокат??? моля ви ако имате опит в това споделете  Embarassed благодаря предварително  newsm51

# 90
също ако някой има снимчици ако можи.. Simple Smile

# 91
znae6 li kakvo az sam na 12 taka 4e dnes si probi6 na vejdata ako iskate mi vqrvaite tate ne be6e saglase ama 6te svikne ne boli po malko ot uhoto[ Laughing Laughing Laughing Laughing #Crazy hahaha newsm76 newsm76

# 92
  • Мнения: 264
Iv4e7y`rz,  обица на носа сед пробива САМО с абокад и само в съответното студио  Wink не е съвсем безболезнено,ама след това е голям кеф. заздравя ми за около 2 седмици.

# 93
еми аз имам на езика и наистина самото дупчене не боли ...ДОри не ми сложиха упойки или т.н. ...само Боц и усещаш как ти пробиват кожата ... но след 3 -4 часа се поду и тоя ми беше сложил не толкова голяма обица и стягаше и болеше малко нормално раничка е ...
а и татко си направи бъзик с мен вика я пийна една ракия ...и аз забравих за обицата и само като вкусиш алкохола и да видиш как щипе ...После 2 седмици някъде беше подут само сокчета и супа Магги ...Има нема вече 1година и половина съм с нея и като я махна сякаш ми го няма езика ... свика се мн бързо и мн бързо зараства   bouquet

# 94
mnogo vi blagodarq ve4e po4ti navih na6te no nz 6te vidim  Embarassed Confused

# 95
  • София
  • Мнения: 1 914
Не позволява???  Shocked
Винаги се чудя на такива жени, които се оставят мъжете им да определят. Ако искаш наистина, защо да не си сложиш?  Crossing Arms
Да, има такива жени!!! Познавам една,
която имаше пиърсинг на клитора, но
мъжът й не обича да целува метал и
тя си махна дрънкулката, заради мъжа.

E, за клитора е малко по- особено.  Laughing

А за езика- мен ме притеснява рушенето на емайла. Иначе бих си сложила.  Rolling Eyes

# 96
Здравейте Simple Smile
Аз имам пирсинг на езика и не ме  болеше чак толкова много като се пробих. Пробих се във Варна в "На тъмно". Стана много бързо! Самото пробиване малко ме болеше, но после нямах кой знае какви проблеми. Пробиват ти го, след 1-2 дена около дупчицата има малко кръвчица и е малко гадно ако го гледаш  smile3557 Максимум 1 седмица ми беше подут езика и 2 седмици след пробиването съвсем спокойно смених обицата. Simple Smile не е страшно изобщо. свиква се лесно и не пречи. Отначалото с по-дългата обица е малко гадно. Не можеш да се оближеш  Laughing  Само дето докато зарастне трябва много промивки и страшна хигиена за да не се възпали, че става гадно. Simple Smile

# 97
  • София
  • Мнения: 5 289
Брех тука само за пъпове и езици говорите бе,кажете нещо за носа,днес влезнах в едно студио и си излезнах,нещо ме е страх...хаха Blush.
Боли ли?С какво се дупчи с пистолет или с игла?Каква обица е най-добре да се сложи,нещо четох за титан? newsm78Какви са цените,за да знам ако на мястото където ида е мн евтино да се позамисля,да не е пък съмнително Laughing.Кажете нещо и за този вид пиърсинг,моля. Grinning

# 98
  • Мнения: 123
Здравейте Simple SmileМъжът ми е татуист,прави татуировки и пиърсинг,вече доста време,а до седмица ще отваря и студио в Русе,та от това което зная от него и от личен опит мога да споделя,че щом ти сложат правилно пиърсинга и се грижиш добре за него няма никакъв проблем.Аз имам на пъпа от 3 г. ,поставянето не болеше,пръсках я с оксикорт и я мокрих,нямаше проблем PeaceНа езика също не боли,слага се упойка,след това промивки със сандрин,отначало се слага по-голяма обеца/по възможност със силиконови топчета,за да няма счупени зъби Confused/и след като се оформи дупката,може да се сменя с каквато пожелаеш.За вежда ,устна и нос има и специални гелчета,но всичко е въпрос на личен избор. На носа може да се постави и с абокат и с пистолет/без да се поставя винтчето/,не боли много ,може да се сложи и обезболяващо.Най-важното е да не се страхувате/имало е случаи и на припадъци от страх/,все пак всичко става само за няколко минути   Peace

# 99
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Здравейте Simple SmileМъжът ми е татуист,прави татуировки и пиърсинг,вече доста време,а до седмица ще отваря и студио в Русе,та от това което зная от него и от личен опит мога да споделя,че щом ти сложат правилно пиърсинга и се грижиш добре за него няма никакъв проблем.Аз имам на пъпа от 3 г. ,поставянето не болеше,пръсках я с оксикорт и я мокрих,нямаше проблем PeaceНа езика също не боли,слага се упойка,след това промивки със сандрин,отначало се слага по-голяма обеца/по възможност със силиконови топчета,за да няма счупени зъби Confused/и след като се оформи дупката,може да се сменя с каквато пожелаеш.За вежда ,устна и нос има и специални гелчета,но всичко е въпрос на личен избор. На носа може да се постави и с абокат и с пистолет/без да се поставя винтчето/,не боли много ,може да се сложи и обезболяващо.Най-важното е да не се страхувате/имало е случаи и на припадъци от страх/,все пак всичко става само за няколко минути   Peace
Благодаря за пордобната информация   bouquet

# 100
az iskam da popitam kakva e veroqtnosta da se infektira obica na ezika...
boli li?kolko?
i za kolko vreme zarastva i voob6te zarastva li? Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен. Много искам да си сложа пиърсинг на клитора, малко ме е страх, но мъжа ми ще ме държи за ръката и ще ме успокоява, така че ще се престраша скоро Simple Smile Искам да ми дадете съвет за студио в Бургас или региона, където ще ми сложат правилно обичката. Благодаря ви предварително!

# 102
a da popitam ako si probiq ezika prez lqtoto veroqtnosta da se vazpali po golqma li e ???  (na men taka mi kazaha i se 4uda da se doverq li ili ne)   Thinking Thinking Thinking

# 103
a i da ne zabravq da popitam daite mi predlojeniq v koe studio da hodq za6oto misleh da si pravq piersinga v na tumno no popadnah na forum v koito pisheshe 4e ima mn lo6a higiena tam i sa neznam  kvo da prava  ooooh! ooooh! ooooh! Cry

# 104
az puk v celiq forum ne vidqh gore dolu nqkoi da kazva ne6to za ustnata - mnoogo iskam obica na ustnata po sredata kato na joey jordison ot SlipKnoT ako nqkoi go poznava . oba4e straha ot bolkata vinagi e s men  Grinning daje kogato si dup4ih uhoto za 4ti put pak me be6e strah daje kato znam 4e nqma da boli . aaa misalta mi be6e dali e trudna poddrujkata na obica tam i dali e po dobre v studio nqkoe ili natumno v sofiq ???

# 105
  • Мнения: 123
SlipKnoT  на устната също се поставя с абокат,не боли повече от на вс др място ,пак си правиш промивки със сандрин и вс е ок,само не тр да бързаш да си я смениш с по-малка ,щот ще се вреже в устната ,ако не е спаднала достатъчно/мъжа ми като почна да слага пиърсинг отначало се беше дупчил сам точно там ,сложи си обеца без проблем ама след два дни му омръзна и я махна и дупката си зарастна/ tedi94  за кое на тъмно говориш,има в доста градове Thinking nev4i   имаме студио и в бургас,но момчето там не е слагало още пиърсинг на клитора,виж за татуировки или друг пиърсинг ти го препоръчвам,защото е кадърен ,а и зная с какви бои и игли работи,но за този вид пиърсинг питай на богориди преди републиканска има едно студио в дясно,може и да слагат,за др не се сещам.Между другото там е малко по-сложно за това се увери ,че човека знае какво прави,късмет в търсенето Peace

# 106
  • Мнения: 123
tedi94   Това дали ще се инфецтира зависи единствено от теб.Ако си поддържаш добра устна хигиена/промивки със сандрин/всичко ще си е ок/освен ако не си алергична към метала,ама такива реакции са мн редки/,няма никакво значение дали е лято или зима-тя обицата ти е в устата.Просто на всяка цена искай топчетата да са силиконови/пластмасови/,за да няма счупени зъби в началото,после можеш да си ги смениш с каквито си поискаш.

# 107
  • Мнения: 170
Здравейте момичета! Изчетох темата набързо,а трябваше да я изчета преди да се пробия. Та, от вчера имам обица на пъпа.Голям мерак ми беше ама и голям страх брах. И сигурно от ужаса,който изпитвах ужасно ме боля.Така се бях вцепенила,че не попитах за упойка,а и мацката която ме сдупчи не беше приказлива. По-важно е сега какво да правя? Да си се къпя спокойно или да слагам нещо,че иначе не знам как да предпазя пъпа да не се намокри.Купих Оксикорт и се пръскам,но само това дали е достатъчно?

# 108
  • Мнения: 158
Здравейте момичета! Изчетох темата набързо,а трябваше да я изчета преди да се пробия. Та, от вчера имам обица на пъпа.Голям мерак ми беше ама и голям страх брах. И сигурно от ужаса,който изпитвах ужасно ме боля.Така се бях вцепенила,че не попитах за упойка,а и мацката която ме сдупчи не беше приказлива. По-важно е сега какво да правя? Да си се къпя спокойно или да слагам нещо,че иначе не знам как да предпазя пъпа да не се намокри.Купих Оксикорт и се пръскам,но само това дали е достатъчно?
Значи от моя скромен опит с обичките по тялото,много внимАвай с тая на пъпа,че лесно се възпалява...промивай със кислородна вода 1 седмица и слагаи банеоцин.....а после след като мине тая седмица промиваи с физиологичен разтвор,защото прекомерното ползване на кис.вода не води до добри последици(най-мн да я отхвърли).....и съвет от мен не бързай да си сменяш обицата,защото този вид пиърсинг заздравява мн бавно...и дори да ти се струва че е заздравяла може и да ти направи проблем.....успех

# 109
  • Мнения: 123
Моя пиърсинг на пъпа го пръсках само с оксикорт,струва ми се малко излишно това цялото с кислородна вода, а и банеоцин... /то в оксикорта си има вс необходимо ,а е и спрей/,колкото до мокренето- преди обяд ми я сложи мъжа ми и следобяд бяхме на плаж/просто тр да я пазиш от пясъка/,иначе солената вода и се отрази супер.Виж за бавното заздравяване съм изцяло съгласна с Aneliana  ,моята заздравя напълно май чак след два месеца

# 110
  • Мнения: 170
Много ви благодаря, разчитах само на вас  bouquet, че аман от "професионалисти".
Купих Оксикорт и пръскам,първия път ме щипеше но сега ми няма нищо (да чукам на дърво).
Значи след седмица да започна и с физиологичен разтвор. Ох и дано нямам проблеми, че снощи бях много щастлива - нямаше червенина,обичката се раздвижи свободно, не ме боли,не опъва, ама щом казвате че е рано да се радвам newsm78 

# 111
  • Мнения: 170
 Cry Cry Cry Кратка беше радостта ми. Момичета какво да правя??? В събота отидох на почивка и нямах Оксикорт и за два  дни без да слагам нищо пиърсинга ми се зачерви,има лека подутина и ме наболява. Сега отново го напръсках, ама не знам дали не е късно.Имам ли шанс да спра възпалението?

# 112
  • Мнения: 158
Ами можеш.пръскай с Оксирот по 3 -4 пъти дневно и ще ти се оправи,а ако пак ти се случи по време на почивка си купи обикновен вазелин и се мажи с него,за да не си влиза мръсна вода и си вземи и физ.разтвор за ежедневни промивки....

# 113
  • Мнения: 170
Момичета,къде сте??????? - темата нещо замря,аз само си задавам въпроси.Сигурно си разхождате пиърсите по плажа,ама аз пак ще ви питам.Та,значи възпалението взе да ми отшумява от Оксикорта обаче докога да го пръскам.След като толкова време заздравява,какво правите след спиране на Оксикорта или каквото друго сте ползвали?Четох мнение,че оксикорта не трябвало да се ползва повече от 8 дни.Това вярно ли е? Въобще, споделете опита си какво правите да кажем след първата седмица до окончателното заздравяване? Hug  bouquet 

# 114
  • Мнения: 158
Наистина не трябва да го ползваш повече от седмица,защото организма ти привиква към него и няма да ти действа...след като минат тези 7-8 дни после го промивай с физ.разтвор,за да махаш линфата(това бялото дето прилича на гной) и така няма да ти се възпалява...тоя разтвор не ти изсушава кожата като кис.вода и няма опасност от отхвърляне (освен ако обицата ти е сложена неправилно).....и не се шашкай толкова.....успехче newsm10

# 115
  • Мнения: 170
Благодаря ти  bouquet
Уморих  krio с въпросите си (нали съм невежа в областта), пък съм и голямо шубе,та затова писах отново в темата и добре че ти се включи,защото реших че докато излиза тази лимфа трябва да слагам Оксикорт.

# 116
Iskam da se namesq poneje imam dobar opit s piarsingite,a vijdam kolko gluposti se pi6at vav foruma.Zna4i az si slojih na papa,na nosleto i na ezika.Parvoto i na-vajno koeto az vi savetvam e da otidete v studio,a ne pri lekari hirurzi i t.n.Pri tqh e mnogo po bolezneno i sa mnogo malko zapoznati za pravilnite na4ini.Na papa si slojih predi 8 godini.Ne boli postavqneto,nai-mnogo den dva sled tova da q use6tate no mnogo slabo.Nai-dobrite obici sa ot titan,ne predizvikvat alergii,organizma gi priema i t.n.Samata procedura trae nqkolko sekundi i se izvar6va s abokat.Abe po4ti ne razbira6.Na ezika sa6to ne boli samoto dup4ene.Ezika se poduva no v nikakav slu4ai ne e ne6to ujasno,bolkite sa malko i predimno kato hapva6 i tva e parvite dva dni maksimum.Az fufleh parvata ve4er kato se podu,no na sutrinta vsi4ko be6e ok.I da vi kaja dori qdoh 4 4asa sled kato mi probiha.Sme6no mi e kato 4eta 4e trqbva edva li ne sedmica da qm supi i te4ni hrani.palni gluposti.Na nosa me bole6e nai-mnogo,no sled nqkolko dni q zaka4ih s edna bluza i se za4ervi mnogo i se upla6ih da ne se vazpali i q mahnah.Emi tva e.Ako nqkoi ima vaprosi da pita.
    .много ли ще ме боли на езика? ами колко парички ще е?

# 117
a  sled kato si napravi pirsin na ezika s kakvo go po4istva6e  za6toto na men mikazaxa s ni6to 4e ne bilo neobxodimo no men me e strax da ne se vaspali ne6to  Cry

# 118
  • Мнения: 123
ren1to   прави си промивки със САНДРИН,на билкова основа е има го в аптеките ,струва 2-3 лв. и си поддържай нормална устна хигиена  bouquet

# 119
Искам да попитам krio за убицата на ухото. боли ли много? И долу-горе колко ще струва  newsm78 . Благодаря предварително

# 120
  • Мнения: 123
 extazy поставяне на обица на ухото с пистолет/говорим за меката част на ухото/ при мъжа ми е 5 лв. с обицата,ако става въпрос за хрущяла там се пробива с абокат/има опасност при пробиване на хрущяла с пистолет да се пропука,за това е по-добре с абокат/,мисля че е 25-30 лв,но не съм напълно сигурна.  bouquet

# 121
# 122
aaaa.... iskam da me posavetvate kakvo da napravq.....!!!!! imam obica na pap4eto ot 2 godini sega re6ix da si probiq ezika ne mee strax no ba6ta mi ne mi pozvolqva kakvo da napravq????? az iskam no nz toi kak 6te rezgira samo tova me razkolebava i sega sam ot4aqna pomognete miiiiiiiii  baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral aa i o6te ne6to ami za6to samo priq nqkoi se poduva a pri drugi ne?????????????

# 123
  • Мнения: 43
Абе явно болката при всеки е различна, защото мен например на носа изобщо не ме боля, но на езика си беше доста неприятно усещането???
Другия месец ще ходя да си пробивам пъпа, дано не боли Simple Smile

# 124
Някой може ли да ми каже нещо за индустриален пиърсинг.Много искам да си направя.Та може ли с пистолет да се направи или задължително с игла?А и също колко горе долу струва?Реших да се я направя в На Тъмно във Варна  Whistling

# 125
  • Мнения: 123
RossTheBoss  прегледай това мисля че ще ти помогне http://tattoo.blog.bg/?page=7   
Колкото до пистолета , с него обикновено се поставят само обици на меките части на ухото/има и специален пистолет за поставяне на обици на носа/,но индъстриъла се слага само с абокат Naughty
Колко ще ти струва зависи от самото студио ,във всяко е различно. Надявам се че съм била полезна.Късмет Peace

# 126
Мерси много за бързия отговор  Wink

# 127
Здравейте! Решила съм да си пробия езика..., но се притеснявам дали после не се отразява това по някакъв начин на говора Simple Smile Боли ли много и къде мога да го направя освен в "на тъмно" ?? Мерси предварително Blush

# 128
  • Мнения: 331
uha87 -на говора може да ти се отрази най-много за седмица, след пробиването,после свикваш и няма проблеми.Боли.Не е болка за умиране и е за много кратко, но си зависи от прага ти на болезненост и чувствителност.Замисли се колко хора си слагат обици на езика всеки ден и ще си отговориш сама колко боли и дали можеш да го понесеш....

# 129
  • Мнения: 123
uha87 питаш къде другаде освен в натъмно ,а ти откъде си?
В пиърсинг бг има тема за студиата,където слагат пиърсинг по градове,разгледай и прочети отзиви или сподели ,ако някой има впечатления ще си каже Hug

# 130
iskam da popitam za papa-boli li ,koga se poznava 4e tqloto go othvarlq i koga e nai-podhodq6to da se napravi,za da zarastne do mai mesec?nqkoi znae li v Pernik mqsto ,kadeto moga da se prestra6a da go napravq?kolko vreme trae procedurata s abokat?PLS otgovorete mi

# 131
# 132
Пак аз  Embarassed Относно индъстриъла, та има ли специална обеца за  него или е обеца за език  Shocked И като си правя какво да кажа правите ли индустриален  пърсинг  Embarassed Помоооощ Cry

# 133
  • Мнения: 123
Пак аз  Embarassed Относно индъстриъла, та има ли специална обеца за  него или е обеца за език  Shocked И като си правя какво да кажа правите ли индустриален  пърсинг  Embarassed Помоооощ Cry
Най-дългата обеца за зик е 20мм ,  за индъстриала е 30мм/ако не греша/
Ами да отиваш в студиото и казваш че искаш индъстриъл  и те ти го правят

# 134
  • Мнения: 331
не е 20мм най-дългата обица за езика......аз съм била в началото с 24.А индъстриала също се мери и варира дължината.

# 135
  • Мнения: 31
Като стана въпрос за индъстриъл в нета намерих едно клипче, на това как се пробива  Shocked : http://piercing.start.bg/play.php?lid=273200&amp;tv=yt

А по темата аз имам на езика вече повече от 3 години, почти 4  Peace Болка, сякаш няма, по скоро неприятното усещане, че ще си сдъвчеш обицата първите 2-3 дена. Болката при самото пробиване мога да я сравня с това да си прехапеш езика докато ядеш Crazy  Аз си се храних нормално, пиърсинга си го правих по-късничко през деня и не бях гладна, но още на сутринта си хапвах закуска, е верно малко по-трудно и по-бавно, но пък си хапнах, не съм била ни на сокчета, ни на супички Peace Една седмица мисля  ooooh! си правих промивки със Сандрин.
 Имам и три обици  на ухото, едната е на хрущяла, но там не го броя за пиърсинг.  Peace

Ако има въпросчета и аз съм насреща  Flutter

# 136
  • Мнения: 123
emily_ska до колкото на мен ми е известно 24 мм е за индъстриъл/обикновено такива ползват или 30мм/, а най-дългата за език е 22мм, но повечето слагат 20-ки,заради първоначалното възпаление на езика , предполагам , че щом си била с 24 значи доста се е възпалил. Нямам пиърсинг там и ми е интересно  не ти ли пречеше 24 newsm78

# 137
  • Мнения: 331
след седмица,като ми спадна езика я смених с по-къса.А в последствие с 3-ка 17мм

п.п сега като се замисля може пък и вече да има промени,защото моята я слагах преди  9 години.

# 138
  az pak imah obica na nosa.v nachaloto me beshe dosta strah no vidqh che ne e nishty ne beshe koi znae kolko.!!  Wink Blush
Da ama sled dve cedmici gore dolu  obicata zapochna da izliza prekaleno mnogo  i taka malko po malko se naloji da q mahna zashtoto edin den kogato otnovo padna az poveche ne mojah da  vkaram i togava si kazah tva e maham q #Cussing out  !!!!neznam zashto taka stana az se grijeh mn za beq majeh q s sqkvi mazala ama taka se poluchi Tired  SQ SE INTERESUVAM MN LI BOLI OBICA NA USTATA MN SE ZAPALIH PO TQH  newsm78 ako moje nqkoi da mi pomognee  Hug Hug Hug

# 139
  • Мнения: 123
Предполагам ,че обицата на носа ти е била права с едно мн малко топченце в края,за това ти е паднала/има случай в които ги губят при кихане/. Оригиналната обица за нос завършва на края със спиралка,и няма как да излезе освен ако не я завъртиш.Следващия път поискай такава и няма да имаш проблеми

# 140
  • Мнения: 158
не боли и е мн лесна за поддържане....ама може да ти създаде проблеми ,ако не се грижиш за нея

# 141
  • Мнения: 4
Аз имам 2 пиърсинга-на езика и на пъпа(преди 2 години имах и на устата,но я махнах,защото ми омръзна Laughing ) Пробиваха ме без упойка и не почувствах нищо.Първия ден ми беше некомфортно,защото не бях свикнала да има метал в устата ми,но нямах никакви проблеми-хранех си се съвсем спокойно и нито съм фъфлила,нито нищо.Пиърсинга на пъпа иска малко повече грижи,но не боли изобщо.Разбира се,всичко зависи от това да отидеш при професионалист,който си разбира от работата Wink А иначе пиърсинга на устата не боли Wink

# 142
imam 1 vupros iskam da si sloja obica na pupa oba4e nz dali 6te mi otiva za6toto imam top4e v pupa po rojdenie kfo mislite nqkoi ima li takova ne6to i kude e nai-dobre da si go probiq v koe studio v sofia? blagodarq vi predvaritelno

# 143
  • Мнения: 4
imam 1 vupros iskam da si sloja obica na pupa oba4e nz dali 6te mi otiva za6toto imam top4e v pupa po rojdenie kfo mislite nqkoi ima li takova ne6to i kude e nai-dobre da si go probiq v koe studio v sofia? blagodarq vi predvaritelno
Мисля,че няма да има проблем-малко по-навън ще стои обичката,но предполагам,че няма да ти пречи или да се забелязва особено.Ако искаш-слагай,а ако не ти харесва я махаш и толкоз.Иначе за студио в София не мога да ти кажа нищо.Чувала съм,че "В натъмно" пробиват добре,но не знам къде се намира. newsm78

# 144
  • Мнения: 158
Само недей да ходиш в ''На тъмно",виж в "Мания","Трип хаус".."Моника".....за там гарантирам....

# 145
  • София
  • Мнения: 1 105
От известно време насам се замислям да си пробия веждата. Някой може ли да ми даде съвет къде да го направя, а и да ми каже дали боли, колко струва и какви са видовете обици за там. Аз лично съм се спряла на топченца (не знам как се казва), но ми се иска да са по-малки и на по-късо разстояние едно от друго. Дали има и такива? Просто гледам младежта и ми се струва, че са на по-голямо разстояние едно от друго. Мерси!

# 146
az mn iskam da si napravq piarsing na ezika ne me e strah dori i da boli vse pak sum si 4upila 2-puti rakata i 2-puti sum si s4upvala kraka izkul4vala sum si i glezana a predi okolo sedmica mi cepiha prusta s mestna opoika gledah kruv i razni takiva ne6ta taka 4e ne me e strah ot bolkata samo 4e ima edin problem MAIKA MI I BA6TA MI te ne mi davat kazaha 4ak kat stana na 16 god #Crazy Joy Cry az iskam sq ok az sum na 13 god np 6te iz4akam o6te 1 god da stana na 14 god i otivam s edin fr v studio na tumno i mi pravqt piarsinga puk maika mi i ba6ta mi da si gledat rabotata Joy newsm10 smile3533 newsm62  superuu  nqma koi da gi pita nikoi nqma da mi zani4a v ustata  Joy

# 147
  • Мнения: 4
ali4ka къде в Пловдив си проби пъпа или нека ако някой знае да ми каже newsm78

# 148
  • Мнения: 3
az mn iskam da si napravq piarsing na ezika ne me e strah dori i da boli vse pak sum si 4upila 2-puti rakata i 2-puti sum si s4upvala kraka izkul4vala sum si i glezana a predi okolo sedmica mi cepiha prusta s mestna opoika gledah kruv i razni takiva ne6ta taka 4e ne me e strah ot bolkata samo 4e ima edin problem MAIKA MI I BA6TA MI te ne mi davat kazaha 4ak kat stana na 16 god #Crazy Joy Cry az iskam sq ok az sum na 13 god np 6te iz4akam o6te 1 god da stana na 14 god i otivam s edin fr v studio na tumno i mi pravqt piarsinga puk maika mi i ba6ta mi da si gledat rabotata Joy newsm10 smile3533 newsm62  superuu  nqma koi da gi pita nikoi nqma da mi zani4a v ustata  Joy
в никое студио при положение 4е няма6 18 няма да те пробият без позволение на родител
а то4но за на тъмно не рискувай много ло6и не6та съм 4увала за там

# 149
  • Мнения: 4
ali4ka къде в Пловдив си проби пъпа или нека ако някой знае да ми каже newsm78
Студиото се казва "Диви и Красиви".Намира се малко преди кафенето Chocolate(преди подлеза на пешеходния мост).Вратата е една синя,мъничка,тъй че ще трябва да се оглеждаш.Иначе мъжът си е професионалист и веднага те предразполага Simple Smile Ако се интересуваш от цената-30лева.Сега може да е най-много 35  Simple Smile

# 150
Здравейте! От много време искам да си сложа пиърсинг на езика. На 14 съм и наще много много не дават, ама ще ги убедя Joy , та да  попитам, всички казвате, че не боли самото пробиване, а после фъфли ли се ии с какво трябва да се маже и колко време за да не се възпали. Също да попитам за най-доброто студио, където те предразполагат добре и са професионалисти, че аз съм малко бъзливка и не търпя болка, в София!? Благодаря предварително! Heart Eyes Hug

# 151
А и да попитам за цената там...  Heart Eyes Hug

# 152
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Summerdream,
аз се пробих ноември месец миналата година в Inky Dragon ( http://www.tattoobg.org/inkydragon/main.htm ) при Емил Сапаревски и съм много доволна.Мен не ме боля и не съм фъфлила много.Емил ми каза с какво да се жабуря и каза да отида след около седмица,за да ми смени обицата с по- малка.Всичко това ми струва 30 лева.

За годините не мога да ти кажа отиди и питай.

Аз лично от около 5 години исках обица на езика и сега съм много радостна,че я имам.Пробих се спонтанно-станах сутринта,за отида на курс по испански и помолих приятеля ми да дойде с мен в студиото след работа и така стана.Не се притеснявах колко ще ме боли,как ще ям и такива неща.

# 153
Аз искам да знам възможно ли е да се постави обеца на върха на езика ??  newsm78

# 154
  • Мнения: 7 474
Чувала съм,че "В натъмно" пробиват добре,но не знам къде се намира. newsm78

Днес бях там за пъпа, много мило момиче ми я направи Laughing

# 155
Summerdream . - Аз също се пробих, за съжаление не в София з да мога да ти кажа нещо повече. Но не ме боля, не го усетих изобщо пробиването, проядох на другия ден. Страхотно ми беше с  обицата! Но за съжаление се разболях от гнойна ангина, докторката ме накара да я махна че не и харесвала  докато ме прегледа (това 2 месеца след като се пробих) и заради антибиотиците дето ги пиех докат се прибрах вкъщи след 2 часа дупката я нямаше . Моя съвет е да я пробиеш, и да не се даваш на никой Mr. Green Супер е бих се пробила пак, но ме е шуба да не ми стане нещо на езика от толкоз дупчене  Confused

# 156
  • Мнения: 331
 didonito11  не се притеснявай ни6то няма да ти стане на езика ...просто из4акай малко време да мине да ти зарастне хубаво.

# 157
  • Мнения: 0
zdraweite,
az imam obica na ezika ot 2 godini i sega iskam da si sloja na gornata ustna wstrani.. nqkoi moji li da mi kaje dali boli ii kak trqbwa da q poddurjam posle .. blagodarq predwaritelno

# 158
da spodelq moq opit s obecite...slojih si predi 3 godini na vejdata-malka bolka pri probivaneto,sled t va li4no az nqmah nikvi problemi,nito se za4ervi nito me bolq(mazah se s edno krem4e).Na pupa sam se dup4ila mn puti (7 po to4no) i za jalost seki put mi q izhvarlq.Kogato si dup4ih ezika mi go zamraziha sas spei i po4ti ni6o ne usetih,samo za edna sekunda kogato mi slagah abokada zabolq,malko se nadu ama to normalno(otoka spada za 3-4 dena),sled tova okolo 3 dena mi be6e trudno qdeneto,a govoreneto malko pove4e(vse pak s s piron v ustata Simple Smile),no ina4e mi zarasna za mn kratko vreme nqma i 10 dena i ve4e bqh zabravila...mn e vajna higienata dokato zarasne...sandrin4e batka Simple Smile))) i miene na zubkite sled sqko hranene Simple Smile))...uspeh na si4ki koito sa go zamislili

# 159
  • Мнения: 2
Аз имам пиърсинг на пъпа от няколко месеца , имах и на веждата , но ми омръзна и махнах обецата.Ако някой желае мога да дам инфо за студията във Варна Simple Smile

# 160
na4i takam az iam ybica pod ezika...napravih si piarsinga izvun bg taka 4e nemoga da te naso4a kym dobro stydio...edna moq fr si pdrobi ezika [mojebi kakto iska6 ti] mnogo ike6e bolezneno-nqkolko sedmici qde6e samo sypi i to prez slamka,fufle6e,ezika i be6e podyt, s gnoi...no pri vseki razli4no  Wink li4no na men pod ezika me kefi, no i tam boli [ne e blokame za ymirane no dokaty zazdravqva ee bolezneno] zazdravqvaneto pri men trae6e okolo sedmica-2 nai mnoy [nee pomna ve4e]  #Crazy akoo moga da pomogna s ne6to tyrsi me na skype : tedickata_

 Sunglasses Sunglasses

# 161
  • Мнения: 2
относно пъпа самото пробиване не е болезнено Wink много по неприятно е зарастването  Rolling Eyes ако имаш въпроси пиши на лични

# 162
  • Мнения: 0
Искам да попитам в ямбол къде слагат Пиърсинг на езика ? Благодаря Ви много

# 163
iskam da popitam,na majete koe uho se probiva-lqvo ili dqsno ili nqma znachenie

# 164
  • Мнения: 139
Aз имам на устната отгоре и на пъпа, направих си ги в София на центъра при един целия в обеци hahaha ама всичко мина както трябва...имайте предвид, че бързо се затварят дупките, ако не носите обеци Peace

# 165
  • Мнения: 1 416
Аз имах пиърсинг на пъпа. Сложих си го преди няколко години, но направих грешката да отида на море почти веднага след това. Не беше зарастнало и от мръсната вода в морето се възпали и започна да събира секрет. Наложи се да го махна по лекарски съвет, понеже вече ме и болеше Confused Много ми беше мъчно, още ми е мъчно за него и се чудя дали пак да не си го пробия в същата дупка Rolling Eyes Тя дупката зарастна отдавна, още на третия ден след като махнах обицата, но сега ми е останало там едно малко белегче. То почти не се вижда,една точица е само, но много ме дразни. Дали да не си го разпробия сама с нежо остро? Как мислите?

# 166
  • София
  • Мнения: 1 444
Мисля, че ако изобщо можеш да мислиш, няма да задаваш подобни въпроси
Как изобщо можеш да питаш подобно нещо и да ти мине през ума такава дивотия Не държиш ли на здравето си?

# 167
mi iskam Da pitam az si probih predi nqkoplko dena ustnata ogore i sa ot vatre6nata strana imam ne6to bqlo ipo4ti otvatre se nevijda obicata iskam da pitaam nqkoi dali zn za6to stava taka i dali e obi4aino..  Cry Cry Cry ooooh!

# 168
  • Мнения: 331
предполагам, че е почнало да отхвърля обицата....твърдо ли е?Ако е като израстък на кожата все едно е почнало да обгръща обицата, по-добре я махни.Не е нещо стращо , но рано или късно ще я изплюе, а глетката междувременно няма да е много приятна.Ако  е така както си мисля и я махнеш, след време може пак да пробваш да се прбиш там. Peace

# 169
  • Мнения: 1 813
Дайте някой сайт за пиерсинг за пъп, за предпочитане златен  ?

# 170
  • Мнения: 4 435
Обица ли си търсиш? Mr. Green
Аз съм със златни, ама си ги поръчвам по златарските ателиета.

# 171
  • Мнения: 1 813
Да...  ми аз отивам, питам, нямат, най-много една две, не са ми предлагали да поръчвам.  Rolling Eyes А по сайтове не съм намирала....

# 172
  • Мнения: 4 435
То винаги е така, и аз не съм виждала някъде да имат повече от една-две, които никога не ми харесват. Обаче ми вадят каталози.
Ако има някакъв такъв сайт, ще е супер. И аз ще си взема някоя нова, да не остана по-назад. Mr. Green И без това от доста време не съм си купувала.

# 173
  • Мнения: 1 813
Аз преди години издебнах един много як кръст, но ми писна вече, искам нещо различно.  Tired

# 174
По принцип може, но не е препоръчително специално за пъпчето



edno momiche ot moqt klas ima na pupa .. az jiveq v ispaniq .. tq e ispanka .. poneje az su6to iskam mi preporu4a tova studio deto si go e napravila i kazva che e mn dobro . Piercing na pupa ne se slega s pistolet .. momicheta preporuchvam vi da ne go pravite .. idete v studio deto znaqt kak da go slojat i pri hora koito razbirat

# 175
  • Мнения: 0
моля ви кажете ми кадe в Ямбол мога да си пробия езика и колко ще струва всичко там с обецата пробиването разтворите и наивен ми кажете дали боли колко вар ще ме боли и колко вар ще ми е подут езика и ще фъфля ама наще не та не :@ Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 newsm81 newsm81се пак сам била 13 ще ги убедя някак Praynig Praynig Praynig ooooh! ooooh! ooooh! моля ви кажете миии мн ви моля ми   amiiii amiiii amiiii amiiii amiiii amiiii amiiii amiiii ще се карам с наще ама ще ми дадат fight fight fight fight fight fight fight fight

# 176
  • Мнения: 0
някой да знае в Перник къде се слагат обици на пъпа и разбирасе да са на ниво студиата Simple Smile

# 177
  • Мнения: 0
Здравейте!
Искам да си продупча пъпа и езика, но идея нямам къде да отида, в смисъл студио, с отлична хигиена и пр.
 Като болка и процедура - също идея нямам, ако вие имате - разкажете малко подробности.
И един последен въпрос - как са цените?
Колко време трае зарастването?
Имам обеца на езика...имах и на устната 2 пъти ...вече нямам защото ми стана безинтересна...
На езика...всеки казва не боли...Боли само докато ти вкарат абоката в ципата(а ако те дупчат с пистолет е по безболезнено)..После всичко е въпрос на време...
Правя пиърсинг от скоро ...език,ухо,устна,пъп,вежда...
Винаги има риск даже и той да е минимален...Всеки специалист допуска грешки...
Всеедно си хирург...и правиш операция...
Ако някой иска информация от мен
http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1672697393

# 178
  • Мнения: 119
Аз имам пиърсинг на пъпа.И много си го харесвам.Жалко, че тук няма такъв избор на обици както в чужбина.Иначе съм чувала, че не е хубаво да се слага златна обица.Някой чувал ли е такова нещо?

# 179
  • Мнения: 13
Малко късно се включвам май  Embarassed Имам обеца на пъпа от...4-5 години Simple Smile Дали боли пробиването зависи от кожата - моята е чувствителна и си ме болеше самото пробиване и усещах всяко милиметърче от абоката как влиза под кожата ми  Sick Най-гадното минава след окото 5 дни...Но тия 5 дни...  ooooh! Аз спя по стомах и 5 дена изобщо не можах да мигна, защото ме болеше като легна на обецата. Къпането е кофти, защото гледаш да не нараниш мястото. Първите 5 дни се ходи с марля (по-скоро е препотъчително), чисти се по 1-2 пъти на ден с клечка за уши и кислородна вода, но не се бута с пръсти и не се размърдва, защото си е раничка още. Аз съм алергична към злато и медицинска стомана и първата ми обеца си беше титаниева, малко по-късичка от обикновените, защото ми хареса, че е по-нежна Simple Smile Не трябва да се мие със сапун докато не зарастне и е хубаво да не се закача по дрехи или с пръсти. Аз преди да се пробия изчетох всичко в интернет и съм доста добре запозната с всичко около пиърсинга на пъпа  Laughing Колкото до златните обеци...по принцип се препоръчва най-много титан, именно затова няма много златни или сребърни обеци за пъп. Миналата година си ходих при родителите ми в Гърция и ходих там в студио да разгледам обеците и пиърсингмейкъра каза, че имам една много добре гледана и обгрижвана обеца  Laughing и въпреки, че с дупките на ушите си имам проблеми откакто съм ги направила - на пъпа никога не съм имала проблеми  Laughing

# 180
  • Мнения: 0
Zdraveite az s1m na 17 i imam obeca na vejdata  az ne se probix v studio a pri edna baba kude uj razbira6e ot  pirsingi ta ne bole6e mnogo samo chuvstva6 abokata kak wliza i taka .. samo da otbeleja che kato me probivashe malko se pomachi nz shto i sled okolo nqkolko dni mi se zasini okoto nashte se pritesnixa i mi q svalixa no sled nqkolko dni pak q slojix i taka 1 sedmica mojebi mi be6e sinio okoto .. ta iskam da popitam za pirsing na ezika  : molq vi daite mi informaciq ..mersi predwaritelno Simple Smile

# 181
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Отиди при специалист да ти направи пиърсинга на езика! Не прави такива глупости като с обицата на веждата! Аз имам пиърсинг на езика, направен при Емил от Inky Dragon ( става дума за София ). Много съм доволна - не боля много ( то си зависи и от прага ти на болка), нямаше и усложнения. Цената не мога да ти кажа, защото е правена преди 4 години.

# 182
  • Мнения: 0
blagodarq za infoto !!  mnogo  sum navita  dano nqma uslojneniq 

# 183
  • Мнения: 0
Здравейте!! Sunglasses Аз имам обичка на пъпчето, отдавна искам да си пробия и езика..студио съм си избрала (там, където си продупчих пъпа), от болката не ме е страх, НО...въпроса ми е следният:по принцип не мога да казвам "Р"  Embarassed ..след като си продупча езика по-зле ли ще стане (говоря след като спадне подутото) или няма да окаже влияние.. някой знае ли нещо по въпроса? благодаря предварително!! Hug Heart Eyes

# 184
  • Мнения: 113
Здравейте,
от седем години имам обица на езика и от шест на пъпа. При пробиването на езика не ме болеше, но после докато спадне много ме болеше докато ядях. Все още /особено когато говоря бързо/някои думи ги изговарям странно. С тази на пъпа имах доста проблеми в началото - болеше ме, беше се зачервило. Лошото беше,че лекарството което ми дадоха не трябваше да се използва продължително време и ако не се оправеше трябваше да я махна. Взе, че заздравя и от тогава не съм имала проблеми. За златните обици - не е хубаво да се слагат поне в началото, тъй като организма може да ги отхвърли. Аз имам само три обеци, но постоянно си ходя с първата /стандартна със сини камъчета/. Другите две май съм ги слагала само по веднъж - по-тежки са и ме е страх да не си прецакам дупката. Пък и аз и без това не си показвам обецата, че ми е малко голямо коремчето.  И двата пъти се дупчих в Мания /май-беше/ в едно безистенче на Витошка/.И за двете платих по 40лв./за езика беше фиксирана цена, а за пъпа в зависимост от обицата/  И двата пъти бях с мама, че бях на 17. Heart Eyes

Последна редакция: пн, 16 яну 2012, 00:27 от vicky87

# 185
  • Мнения: 3
Здравейте,някой пробивал ли се е на това място и бихте ли ми дали някаква информация:болка,цена,зарастване и пр.  Simple Smile http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7660zFXcU1qjmzsao1_500.jpg

# 186
  • Мнения: 11
извинете 4е пи6а тук,но не мога да намеря къде да питам. Rolling Eyes искам да ми предложите онлаин магазин за злато и по то4но ме интересуват обеци за нос,златни,за6тото току 6то си изгубих моята Sad  6те се радвам ако ми дадете информация Praynig хубав ден на вси4ки thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт