За пиърсинга, татуто и още нещо - 20

  • 96 186
  • 755
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 659
Записвам се  Grinning Иска ми се нещо,но обмислям още  Flutter

# 2
  • Мнения: 957
Само кажи и го редактираме  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 805
Благодаря за темата   bouquet

Да сте чували за Black sheep студио за пиърсинг и тату в София?

# 4
  • Мнения: 957
Благодаря за темата   bouquet

Да сте чували за Black sheep студио за пиърсинг и тату в София?

За първи път го чувам, но сега скоро предстои тату фест в НДК, ако не бързаш може да видиш там на място  Simple Smile  Да говориш с хората които си харесаш.... интересно е.

# 5
  • Мнения: 2 805
Не мога, аз не съм в БГ Simple Smile

# 6
  • Мнения: 957

Значи не случайно ми излизаше студиото тип якудза Grinning  със странен адрес и снимки

# 7
  • Мнения: 10 874
Благодаря за темата!  bouquet

Да се впиша вече официално със снимката на първата ми татуировка. Heart Eyes Направих си я на 19-ти февруари, точно 2 седмици преди да стана на 26 (реших да си я подаря за този рожден ден). Идеята е изцяло моя, татуистът само пипна шрифта и дооформи нещата да изглежда по-добре. Представлява моето име, това на дъщеря ми и на мъжа ми. Както и зодиите ни - те двамата са Рак, а аз - Риби. Много си я харесвам и съм безкрайно щастлива, че я направих. Heart Eyes С нея успях да сбъдна две от желанията си за татуировка - преди 3 години си мечтаех за дракон (Д-то е с глава на дракон) и за такава с моята зодия. Party
Скрит текст:

# 8
  • Мнения: 957
Честито Simple Smile много е интересна...

# 9
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Tеди, мерси за новата тема   bouquet
Аз на този етап съм задоволена, обмислям нещо в горната част на бедрото, примерно елипсовидна рамка за огледало или нещо от сорта, но не е узряло още в главата и сърцето ми...
Ще ви следя с интерес.  bouquet

# 10
  • Мнения: 609
Tedito82,благодаря.   bouquet
И ,за да не е без хич-споделям,че обмислям преправянето на мой татус.
Все още,обаче,не ме е осенило вдъхновение.Очаквам ,в най-скоро време . Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 10 874
Честито Simple Smile много е интересна...
Благодаря ти! Hug
Да, не е типичната татуировка (изображение на нещо), но моето виждане за тия неща е малко по-различно. Сега всички ми казват, че съм щяла да се зарибя и да се нашаря цялата. Е, за момента не се чувствам зарибена. Бих си направила и друга, но пак с нещо значимо или символично. И не се виждам с повече от 2-3 татуировки. Не съм фен и на големите изображения. Абе странна птица съм... Blush

# 12
  • Мнения: 45
Запис и от мен Simple Smile Добре ме подсетихте,че трябва да си оправям някои от мойте  Laughing

# 13
  • Мнения: 957
Лале в дъжда, мъжа ми също много дълго време не искаше аз да се татуирам защото ще се зарибя, той има две големи татуировки, но в крайна сметка накрая той ми намери татуист и ми записа час. От година някъде имам татуса и още от зимата искам още нещо Grinning Като чуя за тату фест и откачам Grinning Сега съм бременна та освен да гледам и да се плюнча, после живи и здрави ще видим, как и кой ще убеждавам за нова  Laughing

# 14
  • Мнения: 712
Tedito82, и аз съм се навила да правя трета. Тъкмо обмислях към кое студио да се насоча и забременях Grinning Само да се роди малчето и ще се нарисувам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт