Женени от пръв поглед

  • 57 463
  • 737
  •   2
Отговори
  • Мнения: 5 215


Любов от пръв поглед – защо не? Но какво ще кажете за брак от пръв поглед? За пръв път в ефира на Нова българските зрители ще видят международния формат „Женени от пръв поглед” – един революционен социален и телевизионен експеримент. След като преобърна представите за брачен живот в Дания, пожъна изключителен успех в САЩ, Германия и Литва, тази пролет световният формат дебютира и у нас. Първо да се ожениш, а след това да опознаеш своята половинка. Ето в такъв експеримент се съгласиха да участват три жени и трима мъже в премиерния за България формат “Женени от пръв поглед”.

Три непознати двойки ще си кажат „да” на 17-и март по "Нова" в риалити шоуто "Женени от пръв поглед". Кои са участниците?

Гергана е въплъщение на понятието „амбициозна дама с кариера”. На 30 години вече е регионален мениджър за България на голяма международна верига за дрехи. Свикнала е да бъде много заета и да поставя работата и ангажиментите си на първо място. Тренира абсолютно всеки ден в зала, а и в дома си има фитнес кът, където спортува вечер.
 
Скрит текст:


Светлана определя себе си като „артистична натура”. Това видимо личи в интериора на апартамента й, където повечето неща са ръчна изработка, правени от нея самата. Освен че се занимава с търговия на дамски стоки, Светлана работи и като инструктор по аеробика и таебо.

Скрит текст:

Антония е „романтичката в групата”. Не само мечтае за принца на бял кон, който да я отведе в приказния свят на любовта, но и твърдо вярва, че това е възможно и ще й се случи. Живее щастливо със семейството си – майка й и двете й сестри, които са семейни с деца. Антония обожава племенниците си и искрено се надява и тя да има свои деца скоро. Работи в магазин за обзавеждане на баня и харесва работата си.

Скрит текст:

Георги е типичен представител на групата на „алфа мъжкарите”. Той е добре изглеждащ, млад, амбициозен и успял в бизнеса, с бърз ум и чувство за хумор. На другия полюс са отминалите, но не напълно забравени любовни разочарования, самотата, стресът, силното его и прекалено високите очаквания към половинката.
 
Скрит текст:

Стефан е в категорията дете с „щастливо детство”. Заобиколен от голяма фамилия, за него семейството и приятелите означават много. Все още живее с родителите си, участва в бизнеса на баща си и е силно свързан с близките си. Набавя си необходимата доза адреналин с бързите коли и мотори, които са част от работното му ежедневие и се определя като щастливец, за когото работата е и хоби. Вярва в съществуването на перфектната за него половинка.

Скрит текст:

Атанас е “чистата душа” в компанията. Трагичната смърт на баща му, който загива по време на мисия в Камбоджа при неизяснени обстоятелства, бележи бъдещето му, но през цялото време Атанас не губи вяра в доброто и ежедневно се опитва да го практикува без да очаква нищо в замяна. Късметът обаче му се усмихва, когато се премества от родния Момчилград в София и започва работа в строителна компания, чийто собственик се превръща в негов покровител, защитник и втори баща. В момента Атанас работи и учи строително инженерство.

Скрит текст:

https://www.facebook.com/Jeneni1pogled

Имате ли фаворити? Grinning

Последна редакция: ср, 18 мар 2015, 14:42 от Барелина

# 1
  • Мнения: 11 737
Е, тепърва ще видим участниците. Фаворити за какво?  Laughing

Интересно ми е и ще гледам.

# 2
  • Мнения: 8 524
И аз го гледам.... Харесва ми към момента

# 3
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ще има ли първа брачна нощ баш след брака?  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 9 654
Гледам от 15 мин. Приятно изненадана съм, че не са избрали някои кифли.  Peace

# 5
  • Мнения: 183
Гледам от 15 мин. Приятно изненадана съм, че не са избрали някои кифли.  Peace
няма как да са кифли; ако не се заплаща участието в този формат, значи или са много отчаяни вече, или са огрооомни авантюристи; аз залагам на отчаянието, но пък така и така се казва "сляпата неделя"- като ще е гарга да е рошава Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 215
Интересна двойка имах предвид. Аз още като видях участниците ми беше ясно кой с коя ще е Laughing
За мен са интересни Георги  и Гергана Grinning

# 7
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Следя с 1 око, но доколкото чух поне 2 от 3те дами за напористи, знаят какво искат, сами се справят и се жалват, че все попадат на кекави мъже. Съвсем в реда на нещата е до сега да не са срещнали половинките си.

Все още не съм убедена до колко е истина това риалити

# 8
  • Мнения: X
И аз гледам Wink Точно така събрах и аз двойките  Mr. Green

И трите двойки са ми много интересни, Гергана и Георги са точно два остри камъка според мен, та там най малко вярвам да стане спойката, макар че биха били готини заедно. Надявам се да им се получат нещата.

# 9
  • Мнения: 5 462
УжасТ. Tired Confused Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 3 797
Странно ми е толкова млади хора да са така отчаяни да се женят.

# 11
  • Мнения: 11 737
Гледам от 15 мин. Приятно изненадана съм, че не са избрали някои кифли.  Peace
или са огрооомни авантюристи;
По-скоро това. Съдейки по единия участник. Отчаян е далечно описание за него.  Laughing

# 12
  • Мнения: 9 571
Гледам и аз с едно око Simple Smile Би трябвало да стане интересно като заживеят заедно  Thinking

# 13
  • Мнения: 17 546
Странно ми е толкова млади хора да са така отчаяни да се женят.
Откакто четох едно девойче на 24 в темата "365 тайни..." как отчаяно се жалва, че все още няма мъж и семейство, не ми е странно. Едни от както се осъзнаят като хора мечтаят за това, други не намират това нещо за самоцел. Има хора, за които казват, че са "семеен тип", други цял живот се веят с този с онзи.
Интересно ми е, ще гледам. Но много предвидими двойките. Thinking

# 14
  • Мнения: 5 215
И аз мисля същото за Георги и Гергана. Май само Атанас и Антония са почти сигурно успешна двойка.

Не мисля, че им е платено или нагласено, но вече нищо не е сигурно. Rolling Eyes По-скоро са пробвали доста и са се решили на по-нестандартен опит. Laughing

Някой знае  ли кога ще го дават пак? Дали ще е само веднъж седмично?

Общи условия

Активация на акаунт