На пазар в Лозенград и Одрин -7

  • 299 996
  • 773
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 732
Пускам ви направо един сайт с цени и наименования на лекарствата.Може да търсите и по помощните вещества.
http://www.ilacabak.com/aralist.php?Id=F

# 226
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Пускам ви направо един сайт с цени и наименования на лекарствата.Може да търсите и по помощните вещества.
http://www.ilacabak.com/aralist.php?Id=F

Тази търсачка я има в първия пост.

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Нищо не разбирам в този сайт. Ако нямате нищо против нека в следващите теми се добавят коментарите, както беше предложено, защото лекарствата са обяснени  и разбираеми. За по-тъпичките като мен

# 228
  • Мнения: 1 934
Зла вещице, дано си се шегувала за лекарството за отслабване, защото и на най-големия си враг не пожелавам тези последствия, които могат да доведат такива лекарства  ooooh!

Сега за търсенето - одъртявам и забравям, но ... Макак ще помогне  Hug

Значи първо намираш на гугъл твоето лекарство на български език и виждаш активното му вещество /активното, а не помощното, както нагоре е писала Мими/ и кода му.

Лекарствата са по кодове - една голяма група за кръвно примерно, другата за подагра, третата- за друго.

В търсачката на турски отстрани вдясно имаш групите лекарства - влизаш и четеш внимателно по кодове и активно вещества.

Тези кодове са международни явно и са едни и същи.


Пробвай, а аз ще дообясня, ако има нужда-разцъкай вдясно да се ориентираш.

Последна редакция: вт, 16 юни 2015, 09:34 от Кливия

# 229
  • Мнения: 1
Здравейте момичета   bouquet

иман нужда от помощта ви, търся магазин или склад в Одрин /може и Истанбул/ за пластмасови опаковки за еднократна употреба ,ето като тези


Моля някоя от вас ако е видяла някъде такъв магазин или е пазарувала такива неща да сподели с мен координатите

Предварително ви Благодаря!

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Кливия, благодаря   bouquet

А за лекарството за отслабване - може да се каже, че е полушега. По скоро търся вълшебна пръчка - като замахна и да изглеждам както желая  Laughing

# 231
  • Мнения: 1 934
Вещице, като я намериш, после я дай и на мен  Laughing  Mr. Green

Решетка на устата му е майката, ама пусто око все вижда, а устата все иска, та и аз съм в твоето положение  ooooh!

# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Нека намерим заедно едно лекарство, което не е за отслабване но със сигурност е против надебеляване - лесно е


От тук се вижда че търсим G03AC03
отиваме в турската търсачка - в дясно АТС
не са много дори да не разбирате цъкате ги подред докато се появи първа буква G


после трябва да намерите и другите букви и цифри в същата последователност.

и вече сме на последната права-вече си имаме лекарство

на финала може да си позволим дори да сравним цените

това е - Но все пак правете разумен секс.

# 233
  • Мнения: 1 934
Макакче  Laughing  Hug

Днес не мога и не мога да намеря на бг кодовете на лекарствата- на Фрамар не ми излизат и на гугъл пробвах. Как го задаваш, че ти излиза?

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 641
просто са им сменили мястото на показване, трябва да превъртиш страницата почти до края, най-отдолу са, чак след коментарите

# 235
  • Мнения: 1 934
Мерси - и аз помня, че се изписваше отстрани в оранжево, сменено е  Peace

# 236
  • Мнения: 401
Здравейте освен лекарства мога ли да търся и хранителни добавки Simple Smile търся НУТРОФ ТОТАЛ капс. * 30 , ни не намирам

# 237
  • Мнения: 1 934
Според мен няма как да търсиш хранителна добавка в списък с лекарства. Тя няма код, не е лекарство  Peace


Но тук май имаше и списък с витамини на турски  newsm78

# 238
  • Мнения: 3 940
Здравейте,
Няколко въпросчета:

Как изглежда кашкавала  на конци?! Има ли го в Кипа и Мигрос?!
И суров кадаиф има ли в същите магазини?!

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте,
Няколко въпросчета:

Как изглежда кашкавала  на конци?! Има ли го в Кипа и Мигрос?!
И суров кадаиф има ли в същите магазини?!
Дърпаният кашкавал го има във всеки супермаркет. Няма как да го сбъркаш, защото не е на парче, а на нещо като фитили  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт