Дългото чакане след трансфер-37

  • 46 379
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Лиле,категорично не те пускам да си тръгнеш от темата...без теб няма да е същото,вдъхваш вяра и кураж,от която имаме нужда...оставаш с нас!!!

Не мога да го кажа по добре.

+1  Лилееееее Hug Hug Hug 

# 751
  • Мнения: 58
Momicheta az tazi vecher nesho hich ne sam dobre korema mi e mnogo podut i mi e tejko. Imam i nqkakvi tapi bolki vav vlagalishteto i si pinah hapovete i mislq da lqgam dano da mine.

# 752
  • Мнения: 652
Лиле, забранявам ти да мърдаш от тук. За сега. Itsi и на теб.
Лиле,категорично не те пускам да си тръгнеш от темата...без теб няма да е същото,вдъхваш вяра и кураж,от която имаме нужда...оставаш с нас!!!

Не мога да го кажа по добре.

+1  Лилееееее Hug Hug Hug  

Много сте мили, момичета!  Hug Hug Hug Как да си тръгна като вие сте тук  Heart Eyes
А кой е следващ с тестовете, че загубих нишката тези дни. Бързо на отчет Simple Smile

Да се допиша:

Илиянчееееееееееее, уволнена си миличкааа! Къде е новата темичка, ааа?  Flutter

Саше, прости ми ако си казвала вече, но ти след пресен трансфер ли си? Ако е така, тогава тези болки са напълно нормални, подутото коремче също, но не знам за тези във влагалището. Ти утрогестана как го ползваш? Пиеш или слагаш? Да не би да е от него или да не го слагаш много правилно, знам ли  newsm78? Обади се на доки и попитай, че е важно да си спокойна, а не да се превиваш от болки!

# 753
  • Мнения: 58
Lile i az misleh che e ot  punktsiqta no ne e zashtoto nqmam tozi mesets . no dnes se sabudih ok samo imam malko podut i tejak korem no sam ok.

# 754
  • Мнения: 646
Момичета, днес убоденото с Но шпа преди пункцията започва ужасно да ме боли. Целият ми хълбок ме боли ужасно. Като ходя даже ме боли. Случвало ли ви се е?

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Момичета, днес убоденото с Но шпа преди пункцията започва ужасно да ме боли. Целият ми хълбок ме боли ужасно. Като ходя даже ме боли. Случвало ли ви се е?
Споко, мен още ме боли, а днес става месец от пункцията, една тъпа болка, но си я има и като се докосна точно там я усещам повече 😉

# 756
  • Мнения: 550
Ееееее, Лиле, не с лошо дееееее Laughing Снощи бях на гости. Сега ще ви я направя новата тема.

# 757
  • Мнения: 1 416
Момичета, днес убоденото с Но шпа преди пункцията започва ужасно да ме боли. Целият ми хълбок ме боли ужасно. Като ходя даже ме боли. Случвало ли ви се е?
    всеки път си ме боли и ми се схваща крака за около 2 седмици

# 758
  • Мнения: 646
Малее, каква е тази гадна инжекция... мерси за отговорите, момичета    bouquet

# 759
  • Мнения: 550
Хайде, момичета в новата тема-

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=849332.new#new

И да валят положителни тестовеееееее

Общи условия

Активация на акаунт