Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 7

  • 65 898
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 405

Румяна Илиева е инструктор по фитнес и хранене.

Доста от нас спазват нейни режими, тренират с нея и имат прекрасни резултати Simple Smile
Тук може да видите отзивите!

Ако искаш да ти бъде изготвен режим - влез тук  Party

Ако след изготвен режим лично за теб, те мъчи глад, имаш въпроси и не ги срещаш в книжката, която ти я изпратена - пиши на Руми!

В темата може да споделяме своите трудности, постижения, въпроси и да си помагаме взаимно  Hug
А занапред, който се престраши, може да публикува свои преди-след снимки  Peace

**********************************************************************
Всяка седмица Руми публикува нова тренировъчна програма, ето къде да ги следите.
**********************************************************************

Ето и едни от най-често задаваните въпроси:

Може ли да тренирам по време на цикъл?

С какви гири да тренирам?

Какви упражнения за корем да правя, за да го стегна?

Олеле, кантара показва повече! Grinning

Как да се храним на празник?

Ако искаш вкусни рецепти и разнообразни
тренировки всеки месец - включи се В КЛУБА!


# 1
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Благодаря за новата тема, Merry.  bouquet

Писах и аз на Руми за новите тренировки и още същия ден ми изпрати линкове за щадящи колената тренировки. Предложи да ми изготви и нов режим, но засега отказах, защото моят много ми пасва и почти нищо не ми липсва. Почнах с леките тренировки първо и бая се поизпотих. Явно съм отвикнала, но надявам се бързо да наваксам и да нямам проблем с коляното, за да не спирам пак с тренировките. Че тогава и режима омазвам здраво.

Днес сравнявах последните записани мерки със сегашните, и общо взето съм ги задържала, с малки изключения. Embarassed Така че продължавам, пък да видим.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 858
Мерче, благодаря  Hug

На всички, пожелавам много постижения в тази тема   bouquet

И мен Руми ме изненада с тази Надя, много добре я знам, не ми е по вкуса хич, книгата й няма да си купя, но книгата на Руми, да!

И честит ден на шоколада  Mr. Green

# 3
  • Мнения: X
Мерси за новата темичка!!!   bouquet

Вчера сравнително режимна /не че е имало "забранени" неща, просто макронутриентите малко варираха/, пък накрая включих  и 2- 3 чаши бяло вино  Crazy Аз нали основно гледам душата ми да е фитната и във форма  Joy Joy Joy

Птиците, във вилаета съм, да  Wink

# 4
  • Мнения: 5 405
Ай стига с тоз шоколад, ма, Вив!  #2gunfire Naughty Ааааамаха!  Laughing Всеки месец имам чувството, че има ден на шоколада...  ooooh! няма да празнувам пък днес!  Grinning

основно гледам душата ми да е фитната и във форма  Joy Joy Joy
Оф, трябва да си записвам лафовете от тая тема  Joy Joy Joy Joy Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 10 858
Ти сега си У сектата на ВМ, така че за тебе празници НЕМА!  Hug Hug Hug

ТилиJoy

# 6
  • Мнения: 1 203
А стига и вие ся ... ден на шоколада, хOди дръж слабите ангели на място днес Crazy

Аз чашата студено розе вечер изобщо не я броя прегрешение, нещо друго ще изгладувам - чашата си не давам  Naughty Wine Glass  Тази година намерих едно чуднооооо (ТиЛи, както ти е под носа сега Каза Вино мога да споделя две винени открития тази година  Mr. Green)
А щом си у вилаета - кажи сега за вкусните домати, аз една година по-късно още издирвам такива някъде, където и да е  Grinning 

Вив само да ти кажа имай едно на ум с Василена и Мишел Grinning Grinning

# 7
  • На ръба..
  • Мнения: 2 116
Запис да не въ изтърва, че така ме надъхвате..
Скрит текст:
Черпя ви по една кокосова вода...

# 8
  • Мнения: X
Птиците ... , аз вчера първо бяло вино заредих, совиньон блан на Талисман, божествен нектар Laughing Но съм отворена за всякакви нови предложения, та съм в слух  Wink
Доматите- засега само веднъж минах през пазара, има размествания по сергиите, аз бързах, бях без кола, в жегата, с децата и не ми се търсеше и обикаляше. Днес мисля да се поправя и ще докладвам. Но аз в момента откъм зеленчук, типичен за нашия полуостров, съм с толкова затъпени сетива, че всичко ми се струва вкусно  Laughing Попаднах на едни божествени праскови, обаче  Laughing

Ох, добре че не обичам шоколад, а децата предпочитат черен. В момента в хладилника имаме вариации, от Линдт до комплекти с дядо Коледовци /познайте от кога  Joy/, които ми е жал да хвърлям. Някой ако много е закъсал, да свирка, мога да го спася от абстиненция, а и ще ми се отвори свободно място в хладилника  Mr. Green

# 9
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
В момента в хладилника имаме вариации, от Линдт до комплекти с дядо Коледовци /познайте от кога  Joy/, които ми е жал да хвърлям.

Лелеее, при нас Коледните шоколади не изтрайват до Нова година  Laughing

А този совиньон блан и аз ще го тествам Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 534
Примък...   154uu

И аз получих тези новите от режима, ама много топло, пууу...

Иначе да се обадя по темата с кг от миналата тема като някоя свекърва. Когато започнах с режима зимата миналата година първия месец бях свалила само 1кг и по 4-5см от обиколки. Побеснях.. Изхврълих кантара, буквало и животът ми стана по - хубав. Килограмите да си гледат работата, изобщо не са ми важни.   Mr. Green

Аз пийвам бяло вино със сода 50/50 + лимон, божество е за тези проклети жеги!

# 11
  • Мнения: 170
Suede, и на моя кантар май скоро ще му се случи случка ... след режимните нарушения мисля да направя поне две седмици по режима и да видим пак

# 12
  • Мнения: 1 203
Но съм отворена за всякакви нови предложения, та съм в слух  Wink

Моите открития са български, ама аз обичам български вина: това и това   Peace

Ох, Линдт и ние винаги имаме в хладилника ... казвала съм не веднъж, че ММ пазарува на едро шоколад линдор и черната серия с пълнежи на Линдт  ooooh! Как удържам аз си знам ...

# 13
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема   bouquet

Знаете ли какво осъзнах преди малко? Нали салатите си овкусяваме с 1с.л. зехтин, зото имаше еди си колко калории? Да обаче половината от него остава по купата, чинията. Значи не изяждаме толкова много нали?  Mr. Green Търся си оправдание ама и не само.

# 14
  • На ръба..
  • Мнения: 2 116
Момичетаааааа, почерпете се за моя сметка..
Скрит текст:
Станах стринка, чинка, леля или просто кака..кой както си му вика....

Общи условия

Активация на акаунт