Искам да кажа ... (47)_27.07-02.08

  • 34 446
  • 649
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 940
Фафле, страхотна спалня. Аз отдавна се чудя дали да реализирам подобно нещо на терасата или в градината, ама малко ме е страх от комари. Но като видях твоята, веднага се навих Laughing Имало и други луди.
През лятото ходя предимно с дълги поли и рокли /или под коляното/, широки панталони. Фигурата не ми позволява да се изтипосам в късо.

# 46
  • Мнения: 22 473
Почистване на лицето с тоник или мицерална вода. И никакво мазане с подобни тежки кремове, които само запушват порите и не вършат никаква работа.

# 47
  • София
  • Мнения: 10 825
Преди време някой в темата беше дал препоръки за този гел срещу кучета и котки http://vrediteli.bg/preparati-kucheta-kotki-bio-gel-bariera. Най-после се наканих да го поръчам, обаче от този сайт не мога да направя поръчката Confused Дали сте го виждали някъде другада онлайн? Или пък офлайн в София.


Скрит текст:
Всъщност ми трябва гел за отблъскване на тъпоумни псевдо-котколюбителки, които им сипват разни манджурляци и създават невероятна мизерия, а котките благодарно им се отплащат като дрискат и пикаят в нещастните тревни площи до гаражите ни. Обаче, предполагам, такъв гел още не е изобретен Twisted Evil

# 48
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 215
Никитка$ , подсигури се с дебели дрехи и завивки Simple Smile
Яз. Доспат е едно от двете места, където в средата на август ми е било студено през нощта, при това си бях легнала с дрехите в спалния чувал. Другото място е над Триград (сутринта, на напечена от слънцето палатка, показваше 8 градуса).

Така на открито не съм спала, а мисля че и няма да мога да заспя Rolling Eyes
Аз чаршафи не нося. Имаме едни одеалца, които покриват надуваемия дюшек, отделно нося малки възглавнички и спалните чували.

# 49
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Фафле, страхотна спалня. Аз отдавна се чудя дали да реализирам подобно нещо на терасата или в градината, ама малко ме е страх от комари. Но като видях твоята, веднага се навих Laughing Имало и други луди. 

И аз се чудя за градината, ама някак не е същото като в дивата природа  Wink. Но децата  през лятото редовно си спят в градината върху батута.

# 50
  • София, Младост
  • Мнения: 2 415
Преди време някой в темата беше дал препоръки за този гел срещу кучета и котки http://vrediteli.bg/preparati-kucheta-kotki-bio-gel-bariera. Най-после се наканих да го поръчам, обаче от този сайт не мога да направя поръчката Confused Дали сте го виждали някъде другада онлайн? Или пък офлайн в София.


Скрит текст:
Всъщност ми трябва гел за отблъскване на тъпоумни псевдо-котколюбителки, които им сипват разни манджурляци и създават невероятна мизерия, а котките благодарно им се отплащат като дрискат и пикаят в нещастните тревни площи до гаражите ни. Обаче, предполагам, такъв гел още не е изобретен Twisted Evil


Аз от тук си поръчках: http://sortovisemena-bg.com/units/%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D0%BB … %BB..html?u=96879.
Ползвам го за палатката, че на къмпинга уж не позволяват да се пускат свободно кучетата, но редовно има свободни тичащи кучета, които много обичкат да ми препикаят палатката  Mr. Green.
Мисля, че гелът работи  Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 10 825
Мерси, viliandar! Този със същите активни вещества ли е?

# 52
  • София, Младост
  • Мнения: 2 415
Onna, този който аз поръчах в началото налятото беше розов, но като описание в сайта и цена е абсолютно същият. Надявам се и този да има ефект.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Нова темичка  Hug

Отговорили сте ми за детските дезодоранти,мерсаж   bouquet
Ще поогледам при био-козметиката  Peace.Синковецът се дезодорира преди спорт само,всъщност. Бях против дишащите материи преди, но сега определено съм за и вършат работа. И аз самата ги предпочитам за себе си, по време на спорт  Peace

Втакава спалня, няма начин да спя  Naughty.Ще си внуша,че ме нападат всевъзможни твари  Mr. Green

Моя приятелка също си мажеше обилно с крем "Здраве" лицето през нощта и беше преборила пъпките  Peace.

За уикенда имаме 2 оферти- с приятели от чужбина  за резервата с мечките край Разлог, и да съпроводим таткото на турнир във Велико Търново  newsm78.Обаааааааче,май ще се търкаляме дОма. Хич не ми се пътува, предвид че в четвъртък пак ще търкалям през цяла България. Та,тъй.

И аз предпочитам дълги поли в жегата.По голи кълки всичко ми залепва,полепва и ми се струва,че завъждам разни неща  Crossing Arms Sick

Овършах за малко магазините в Парадайз. Все не ни достигат тениските без ръкав,потници, демек  Crazy за младежа. В 11 ч. беше голям рахат да се пазарува  Peace


# 54
  • Мнения: 39 463
Гена, благодаря че се интересуваш от моето момиче. Тъй като не можах да сваля Т и през нощта на другия ден я заведох на дежурния кабинет. Гнойна ангина само з 30 часа. Антибиотик и на първия час след приема температурата спадна и оттогава живна.

# 55
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Никитка$ , подсигури се с дебели дрехи и завивки Simple Smile
Яз. Доспат е едно от двете места, където в средата на август ми е било студено през нощта, при това си бях легнала с дрехите в спалния чувал. Другото място е над Триград (сутринта, на напечена от слънцето палатка, показваше 8 градуса).

Така на открито не съм спала, а мисля че и няма да мога да заспя Rolling Eyes
Аз чаршафи не нося. Имаме едни одеалца, които покриват надуваемия дюшек, отделно нося малки възглавнички и спалните чували.

ЕлиТ, подготвена съм не ние за първи път Simple Smile. Най-обичания язовир ние това макар, че миналата година ми се стори вече комерсиализиран и пренаселен, все едно сме на Искър в неделен ден.

# 56
  • Мнения: 927
Оооо, и ние сме подготвени, ама този път така стана малко на акорд, но пък се получи мн добре.

Аз пък да ви кажа какво ми се прияде, ни в клин, ни в ръкав, посред лято - срам, не срам, дояде ми се шкембе чорба и понеже нямах шкембе, си направих фалшива шкембе чорба с... гъбкииии. Мммм, стана чудна. Черпя по една купичка:
Скрит текст:





ПП Мъж ми не яде таквизи чудесии. Така има повече за мен. Whistling

# 57
  • Мнения: 7 171
Оооо, и ние сме подготвени, ама този път така стана малко на акорд, но пък се получи мн добре.

Аз пък да ви кажа какво ми се прияде, ни в клин, ни в ръкав, посред лято - срам, не срам, дояде ми се шкембе чорба и понеже нямах шкембе, си направих фалшива шкембе чорба с... гъбкииии. Мммм, стана чудна. Черпя по една купичка:
Скрит текст:





ПП Мъж ми не яде таквизи чудесии. Така има повече за мен. Whistling

Ей сега ще долети Лиляна с бастуна!
Докато не ти се е скарала, я кажи, с чесън ли ги направи тези гъбки? С една дума, пускай рецептата, поне да имаш оправдание за картинките.

# 58
  • Мнения: X
Аз правя подобна с гъби кладница.
  Слагам даже телешки бульон и вкуса е точно едно към едно с оригинала Grinning
  Само дето децата шкембе -чорба не обичат ,а  ако е гъбена да е традиционната с печурки и по моята си рецепта.
http://www.supichka.com/2013/02/shkembe-chorba-ot-gubi-kladnica.html  ето тук има добра рецепта.
 

# 59
  • Мнения: 927
С чесън, с чесън. Класическа рецепта за шкембе, с прясно мляко и запръжка от брашно и червен пипер с масълце. После гарнирано с чесън в оцет. Ох, окапах се  chef. Рецептата е проста - сваряваш гъбки във вода и прясно мляко, пропорции на око, ама да има повечко млекце. Добавяш сол. После запържваш брашно в олио с масълце, че да не загори масълцето, после добавяш червен пипер и изсипваш в супата. Оставяш да поври и махаш от котлона. Сервираш топла с начукан или намачкан или нарязан ситно чесън в оцет и лют червен пипер. Това е. Wink Peace

Общи условия

Активация на акаунт