КВАРТАЛЪТ НА БОГАТИТЕ / MedCezir по БТВ - ТЕМА 4

  • 40 069
  • 732
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 735

Кварталът на богатите  Wink

"Medcezir"


Прилив и отлив

Римейк на "The O.C." (2003–2007) IMDB


Прилив и отлив - БГ сайт








Продукция: Ay Yapim

Продуцент: Керем Чатай

Режисьор: Али Билгин

Сценаристи: Едже Йоренч и Мелек Генчолу

Музика: Тойгар Ъшъклъ

Жанр: Драма








В този ден като една бомба падна сред нашия спокоен живот. И от този ден нататък вече нищо не беше както преди ...

    Яман, който живее в едно от предградията на Истанбул - Тозлудере, си навлича големи неприятности на главата заради по-големия си брат. До този ден Яман за да промени съдбата си полага усилия да бъде отличен ученик, но в тази нощ той се запознава с престъпността. И чистото досие на Яман се опетнява. В мига в който е загубил всичките си надежди се запознава с адвокат Селим Серез. Селим вижда, че зад калта с която се е замърсил Яман стои един многообещаващ млад мъж. Той вижда, че Яман колкото и да се мъчи да стои далеч от белята, все повече затъва и понеже той му напомня за него самия като млад, адвокатът решава да не позволи историята на това момче да приключи зад решетките.
    Отначало Яман не взема насериозно предложението на богатия  адвокат Селим Серез, защото си мисли, че това не може да се осъществи. Но когато се връща вкъщи, разбира, че впоследствие на случилите се събития вече не може да продължи живота си оттам, където го е оставил. Гласовете от бедната къща се извисяват и още веднъж достигат до Селим. Яман този път няма да откаже предложението на Селим, който заради лошите събития влезе в живота му и през вратата, която той открехна за него, той ще направи крачка към един много различен свят.
Яман макар и да знае, че в живота не се случват чудеса, няма друг шанс освен този да влезе през тази врата. Яман с тежестта на миналото на гърба си, сред непознати хора го очаква много по-труден живот от този в Тозлудере ...


Превод: LiLisy




Чаатай Улусой и Серенай Саръкая


Мине Тугай - Ендер, Баръш Фалай - Селим, Хазар Ергючлу - Ейлюл, Танер Йолмез - Мерт
Джан Гюрзап - Асъм Шекип Кая, Шебнем Донмез - Суде, Мурат Айген - Фарук
Скрит текст:
Дефне Каялар - Седеф, Мирай Данер - Берен, Али Аксоз - Кенан, Сибел Ташчиоглу - Невин, Метин Акдюлгер - Оркун,  Харе Сюрел - Лейля, Дженк Кангьоз - Хасан, Кюрсат Алниачик - Надир, Серхат Парил - Гирай
Аслъ Орачан - Дениз, Пинар Тунчели - Айше, Мерич Арал - Хале, Батухан Екси - Дорук, Езги Созуер - Еда, Еджем Акбин - Туче, Батухан Бегимгил - Бурак,  Баръш Алпайкут - Узай, Айбюке Пусат - Елиф








Стари теми

Тема 1    Тема 2 
Тема 3


Епизоди с превод

escape-bg.net 

mega.co.nz (Сезон 1)   mega.co.nz (Сезон 2 39-71серия)
mega.co.nz (Сезон 2 72-77серия)






Medcezir-BG-mamma Team+:
Лили, Ники, Ани, Вени, Рени, Вики, Дани Янкова, Тарлио, Синан, Валя, Пепи, Ася, Бела, viv4o, **morski_briz**
+ Редактор на превода: Лили и Ани
Субтитри: Ани, Вени и Ива







Музиката от сериала

4shared.com   mega.co.nz

Всички изпълнения на ЯМира от 1-ви сезон







Сцените на ЯМира от официалния канал на сериала

1 част   2 част   3 част










































Hug Hug Hug Добре дошли в ятото на Medcezir  Hug Hug Hug




# 1
  • Мнения: 31 183
Все повече ми допада Ейлюл.

# 2
  • Мнения: 14 830
Все повече ми допада Ейлюл.
А с Мерт са просто страхотни

И Благодаря за новата тема  bouquet  bouquet

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Все повече ми допада Ейлюл.

И на мен тука много ми харесва. Аз бях малко скептична към нея, защото в СЮ въобще не ми харесваше, но тук  Heart Eyes.
За темата   bouquet

# 4
  • Мнения: 618
Здравейте в понеделник вечер, Hug Hug Hug
амааааааа каааак не го виждате  ooooh! ooooh! ooooh! - Ямманко е чист като сълзичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и много скоро ще се убедите в това категорично...  newsm03 smile3521
Какви ненужни геройства, какво безразсъдство.... Stop Да по-експулсивен е малко, но какво  - да е подмолен, лицемерен и притворен като Крачо ли... или като Суде...  Ми той просто се защитава в среда, където чувства враждебност и недоверие... Naughty
Още от първи епизод Селим - справедливият и кипял в какво ли не адвокат -  видя, че Яман е различен, убеди в това и Ендер, постепено и другите се убедиха... newsm53  Спомнете си кражбата - не само Мира, а и Ейлюл и Тууче не вярваха той да го е извършил... Ами във вечерта на стила ли беше, приятелите на Оркун /които посрещнаха с бой натрапника/, box box box започнаха да  възспират приятеля си да не прави глупости, т.е. вече и те виждат притворството и коварството на Оркун и добротата и чистото сърце на Яман.... newsm10
Имайте търпение, след 2-3 серии никой няма да се съмнава кой кой е  smile3508

# 5
  • Мнения: 4 529
Ивее,  Hug Hug Hug Hug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Прекрасна тема! Благодаря!


Чичек   Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 618
Ивееее, благодаря за новата тема!!! newsm47


# 7
  • Мнения: 5 267
Иве.......... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 2 116
Иве, момичета,     за новата тема!!!

densi, Джоли, *Padme*, Валиа, Дани, Boika Boqnova,   Hug







# 9
  • Мнения: 284
Еее...  Money,това беше,драги зрители hahaha -пристигна къдравата напаст Лейля и спокойствието на Яман и Мира свърши . Mr. Green

Иве,благодаря за новата тема!    bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 25 350
Милооо, благодаря новата тема  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 11
  • Мнения: 14 830
Еее... Shocked,това беше,драги зрители hahaha -пристигна къдравата напаст Лейля и спокойствието на Яман и Мира свърши . Mr. Green

Иве,благодаря за новата тема!  bouquet  bouquet
Не ми хареса тази Лейля.Още не е дошла и пита за Яман
Те докато се обяснят един на друг и усещам ,че ще има буря в рая
Стана ми интересно обаче защо и с каква цел Оркун снима уликите в дома на Тан
за да се хвали ли или за да ги използва с някаква користна цел

# 12
  • Мнения: 284
 Joy Joy Joy
Джоли  Hug Hug,не буря,ами девет бала ураган ще предизвика рошавия дребосък  Mr. Greenи направо ще ги отвее и двамата. Sick

# 13
  • Мнения: 27 735
20-и епизод ли беше днес?  Rolling Eyes да тегля и да гледам, че съвсем ви изпуснах  ooooh! ooooh!


Ивее,  Hug Hug Hug Hug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Прекрасна тема! Благодаря!


Чичек   Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy


Милооо, благодаря новата тема  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy


Опаааа  Heart Eyes  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 14
  • Мнения: 2 116
GossipGirl*, Ани, Hug

Еее...  Money,това беше,драги зрители hahaha -пристигна къдравата напаст Лейля и спокойствието на Яман и Мира свърши . Mr. Green
Скрит текст:
Иве,благодаря за новата тема!    bouquet  bouquet
Сериозно ли... ooooh! Crossing Arms
Няколко пъти повтори Яман, та Яман... има май стари чувства и интерес към него при нея... newsm78

Скрит текст:
Еее... Shocked,това беше,драги зрители hahaha -пристигна къдравата напаст Лейля и спокойствието на Яман и Мира свърши . Mr. Green

Иве,благодаря за новата тема!  bouquet  bouquet
Не ми хареса тази Лейля.Още не е дошла и пита за Яман
Те докато се обяснят един на друг и усещам ,че ще има буря в рая
Стана ми интересно обаче защо и с каква цел Оркун снима уликите в дома на Тан
за да се хвали ли или за да ги използва с някаква користна цел

Не знам, май за повече достоверност на разказа си пред приятелите след това... newsm78
А и той ги беше предупредил, че е опасен, сега ще може да се хвали...че е знаел какъв е Тан.
Да запише едно "геройство" и той...hahaha hahaha

20-и епизод ли беше днес?  Rolling Eyes да тегля и да гледам, че съвсем ви изпуснах  ooooh! ooooh!

Скрит текст:
Ивее,  Hug Hug Hug Hug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Прекрасна тема! Благодаря!


Чичек   Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy


Милооо, благодаря новата тема  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy


Опаааа  Heart Eyes  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Да, 20-ти по бг номерацията. И може би сме вече до 13-ти оригинален, в началото някъде? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт